Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Davis napsal:

Chlapci, ale no tak, veď vieme ako to u takýchto AD chodí. Či niekomu hovoria len a len čistú pravdu?

Vidíš, mě by nenapadlo podnikat tak, že budu klamat zákazníky. Tím neříkám, že to nikdo nedělá (zjevně). Ale vždycky, když se to někde stane, tak se divím…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vjace napsal:

Vidíš, mě by nenapadlo podnikat tak, že budu klamat zákazníky. Tím neříkám, že to nikdo nedělá (zjevně). Ale vždycky, když se to někde stane, tak se divím…

Pri každom normálnom podnikaní by si skrachoval, kebyže klameš svojich zákazníkov. Len tu o tom vieme a predsa im tam chodíme a tvárime sa ako keby o tom nevieme :)

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se omlouvám, asi jsem skutečně naivní blbeček (nebo možná až přílišný idealista), ale já jsem čekal, že něco jako waitlist skutečně funguje a funguje poctivě.

Jak už tu někdo zmiňoval: ať s námi jednají na rovinu a řeknou "hodinky přidělujeme, jak uznáme za vhodné", ale ne, že nám lžou jako malejm dětem a ještě pokaždý jinak. Co to je za chování? Jak pak mám té značce jakkoliv věřit?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Lukas K napsal:

Já se omlouvám, asi jsem skutečně naivní blbeček (nebo možná až přílišný idealista), ale já jsem čekal, že něco jako waitlist skutečně funguje a funguje poctivě.

Jak už tu někdo zmiňoval: ať s námi jednají na rovinu a řeknou "hodinky přidělujeme, jak uznáme za vhodné", ale ne, že nám lžou jako malejm dětem a ještě pokaždý jinak. Co to je za chování? Jak pak mám té značce jakkoliv věřit?

Ja se uz asi taky opakuju, ale myslim ze to jsou dve veci. Jedna vec je znacka, ktere absolutne nevadi ze se s jejima hodinkama smeli, ze normalni lide kteri by je radi nosili se k nim nemohou dostat a ze mozna az polovina prodane produkce konci u prekupniku (Rolex, AP, PP). A pak jsou prodejci, z nichz mnozi (nebal bych se rict ze vetsina) svym klientum lzou do oci a vymysli si pohadky. Ja jsem treba ted na dovolene ve spanelsku, tak jsem tady zasel parkrat do rolexu (abych se ujistil po par letech ze s tou znackou nechci mit nic spolecneho, ikdyz hodinky delaji uzasne) a do Omegy s dotazem na diskutovanou Snoopy limitku. Velice mila prodavajici mi rekla narovinu ze ji meli ale vzdy si je rovnou vezme majitel. Ja velmi pochybuji ze proto ze se mu libi a aby je nosil. Ostatne pohled na chrono24 mi asi tak trochu dava za pravdu. No a kdyz se podivame jak to funguje v relativne normalnich zemich, tak asi nema cenu mit iluze o tom jak to funguje u nas v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, rayethon napsal:

Ja se uz asi taky opakuju, ale myslim ze to jsou dve veci. Jedna vec je znacka, ktere absolutne nevadi ze se s jejima hodinkama smeli, ze normalni lide kteri by je radi nosili se k nim nemohou dostat a ze mozna az polovina prodane produkce konci u prekupniku (Rolex, AP, PP). A pak jsou prodejci, z nichz mnozi (nebal bych se rict ze vetsina) svym klientum lzou do oci a vymysli si pohadky. Ja jsem treba ted na dovolene ve spanelsku, tak jsem tady zasel parkrat do rolexu (abych se ujistil po par letech ze s tou znackou nechci mit nic spolecneho, ikdyz hodinky delaji uzasne) a do Omegy s dotazem na diskutovanou Snoopy limitku. Velice mila prodavajici mi rekla narovinu ze ji meli ale vzdy si je rovnou vezme majitel. Ja velmi pochybuji ze proto ze se mu libi a aby je nosil. Ostatne pohled na chrono24 mi asi tak trochu dava za pravdu. No a kdyz se podivame jak to funguje v relativne normalnich zemich, tak asi nema cenu mit iluze o tom jak to funguje u nas v CR.

A to je přesně ono - ve Španělsku ti řeknou, že nemáš šanci, majitel si to “šmelí” sám. U nás ti řeknou, že se nemáš bát, už seš na řadě, brzy ti budou volat, příští co přijdou jsou tvoje. Bullshit. A to mě na tom štve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem začal uvažovat, že bych se do fronty přidal taky. Ne na tyhle, ale na ty další, co budou po těchto, na které dost zapsaných lidí ještě čeká. Nebo až na ty další, co budou po těch, co ještě nejsou, ale jak to tak čtu, to už je asi taky pozdě že?🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Borra napsal:

Nedávno jsem začal uvažovat, že bych se do fronty přidal taky. Ne na tyhle, ale na ty další, co budou po těchto, na které dost zapsaných lidí ještě čeká. Nebo až na ty další, co budou po těch, co ještě nejsou, ale jak to tak čtu, to už je asi taky pozdě že?🙂

Pokiaľ daný model sa bude predávať nad retail, “pozde” bude furt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nedalo mi to a když jsem byl dnes v centru, tak jsem se zastavil v butiku a nesměle se dotázal, že bych měl být zapsaný na Snoopy, jestli náhodou netuší, zda je vůbec nějaká šance je někdy dostat.. Slečna mi oznámila, že určitě. Že mě v pořadníku evidují na druhém místě. Tak Víťo @Vjace asi jsi furt první :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Davis napsal:

Ja som na 41. mieste. Myslíte si, že sa k tomu dopracujem :)

Ja jsem uz 5 let na na 41. miste v PP v Praze a chodi jim 2 ty hodinky rocne. Akorat kdyz tam sel kamarad pred par mesici rekli mu ze ho zapisuji na 37 misto 😂 Ja si myslim ze maji jeden realny poradnik a pak druhy takovy nejaky fiktivni. Ale s hodinkama si zjevne delaji co chteji. Treba po 3 letech na cekakce na AP Royal Oaky mi vloni zavolali a rekli ze maji nova pravidla a ze se omlouvaji ale ze me z poradniku vyskrtnou, ze bych se stejne nedockal. Coz respektuji, alespon nelhali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, tikzot napsal:

Ja zas nekde slysel, že aby jsi realne dosáhl na Nautily, tak dnes musíš mít historii 700k€, pak je to jistota😅to je ta ofiko cesta zrejme. Pohoda🤣

Kebyže mám 700k eur na hodinky, ani sa s nimi nebavím a kúpim si ich hneď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluci, tohle jsou ty Snoopy co ma Honza. Watchtalk.

Zname se uz nejaky cas a rozohodne nekeca.

Byl s partnerkou na velke vyletni lodi, kde byl i Omega butik. 
Rikal ze ma kanal o hodinkach a jestli si tam muze natocit video. Oni ze jo a pratelsky spolu kecali. Pak mu rekli ze dostali na lod jedny snoopy. Takze kdyz je honza videl a mohl si je koupit tak samozrejme nevahal a koupil si je. 

IMG_8257.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Je to takové zvláštní když říká, že to jsou jeho vysněné hodinky, ale ještě měsíc zpět netušil co je to Hesalit a že Moony jsou manuál...

Ale jako ne že bych mu to nepřál, to zas ne. Určitě je super se k nim dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, brownwld napsal:

Dneska

to jako fakt? :D 
 

Jinak dneska 3 roky výročí od představení…

Abych byl upřímný, s tím manuálem si už nejsem zpětně jistý, ale tady jde v čase 16:30 vidět kotrmelce s Hesalitem 😅

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...