Přejít na obsah

5.Říjen 2020 - Snoopy Celebration


dabelM

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Ahoj,

stavoval jsem se dneska v Omega butiku ve Varsave meli skladem na prodej speedy Snoopy a take speedy 39.7 321.

Prodejne ihned pouze v kombinaci s nakupem sperku ve zlate nebo v platine v min. hodnote 80k eur.

Kdyz jsem se ptal, zda to jde koupit i v kombinaci s nakupem dalsich hodinek, tak mi rikal, ze by to musel overit u managera butiku. Dal jsem ho netrapil.

Mam na nej vizitku, kdyby mel nekdo zajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Qwuiddo napsal:

Ahoj,

stavoval jsem se dneska v Omega butiku ve Varsave meli skladem na prodej speedy Snoopy a take speedy 39.7 321.

Prodejne ihned pouze v kombinaci s nakupem sperku ve zlate nebo v platine v min. hodnote 80k eur.

Kdyz jsem se ptal, zda to jde koupit i v kombinaci s nakupem dalsich hodinek, tak mi rikal, ze by to musel overit u managera butiku. Dal jsem ho netrapil.

Mam na nej vizitku, kdyby mel nekdo zajem.

Za 80k eur mam kupovat šperky aby som mal hodinky, ktore si kúpim za +4k eur nad retail? Asi žijú v inej galaxii ak to mysleli vážne.

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 minutami, Davis napsal:

Za 80k eur mam kupovat šperky aby som mal hodinky, ktore si kúpim za +4k eur nad retail? Asi žijú v inej galaxii ak to mysleli vážne.

Kdyz to takhle pises, tak si nejsem jisty, zda nemyslel zloty…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, tikzot napsal:

200 aquanaut

700 nautil PREJ😅

Co tam proboha musis koupit? Vzdyt v prazskem PP vam nenabidnou ani Calatravy. Na PP Calatravy model 5226G maji v prazskem butiku poradnik 30 lidi, rocne pry chodi 2-3 kusy (moje osobni zkusenost a tvrzeni v PP), ale v USA butiku je koupite bezne (samozrejme levneji kvuli dolaru a DPH) nebo na chrono24 tesne pod retail bez cekacky. V Praze v PP mi rekli ze kdyz tam prijdu s milionem korun nemaji mi co prodat. Myslim ze tohle je stredoevropska specialita (vim napriklad jak je zasoben prazsky butik LV a Chanel oproti videnskemu) a proto uz v CR nove hodinky nikdy nekoupim. 

Upraveno uživatelem rayethon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tikzot napsal:

200 aquanaut

700 nautil PREJ😅

Aby som si kúpil ocelové Aquanaut na gume za 25k€, tak musím pred tým nakúpiť zlatých hodiniek za 200😳? Tuším že im dobre j*be😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 2. 2024 v 16:33, rayethon napsal:

Co tam proboha musis koupit? Vzdyt v prazskem PP vam nenabidnou ani Calatravy. Na PP Calatravy model 5226G maji v prazskem butiku poradnik 30 lidi, rocne pry chodi 2-3 kusy (moje osobni zkusenost a tvrzeni v PP), ale v USA butiku je koupite bezne (samozrejme levneji kvuli dolaru a DPH) nebo na chrono24 tesne pod retail bez cekacky. V Praze v PP mi rekli ze kdyz tam prijdu s milionem korun nemaji mi co prodat. Myslim ze tohle je stredoevropska specialita (vim napriklad jak je zasoben prazsky butik LV a Chanel oproti videnskemu) a proto uz v CR nove hodinky nikdy nekoupim. 

Nejhorsi mi na tom prijde, ze si ti lidi pote musi odnest domu Calatravy 5226G :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MichalSVK napsal:

Na tahu este lepsie :D

20240217_114451.jpg

Gratulace!

Jo, na tahu z 3861 Moonu jsou skvely, prijde mi, ze je na tomhle tahu nosi skoro vsichni.

Postestilo se nebo si kupoval z druhe ruky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...