Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

V 5. 11. 2023 v 20:15, Campino napsal:

@EpsteinBarrpravdu ty máš že v 2020 sa dali SMP kúpiť za 3,7 ale retail bol 4,8😉rovnako Moony so “starým” kalibrom boli v 2020 RP za 5,5 ale s prichodom nového razom cena poskočila o25% na, ako píšeš RP 6,9 a dali sa kúpiť za 6,1. Akurát vtedy ak ti AD nedal zľavu min. 15% tak si sa otočil na päte😀dnes je žiaľ, ako píše @Vortex-Tempussituácia doametrálne odlišná a ak ti dá AD 10% odchádzaš rozradostený😂

čiže jediné východisko je také, ak sa ti cena nepáči, nekupuj to😀 …akurát ak niekto nekúpil v “dobrých časoch” môže mu to dnes byť ľúto🙂

V 22-2-2022 jsem koupil jsem 3861 SMP u dealera z plnou retail cenu, tak nějak jsem si říkal že to datum má hezkou symboliku - zvlášť když to bylo úterý. O slevě se ale nechtěli bavit, vydyndal jsem si od nich čepku a lupu. Zanedlouho poté zvyšovali cenu, a pak ještě několikrát. Teď si zpětně říkám, že to nebyl špatný kauf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 15 hodinami, tomato napsal:

V 22-2-2022 jsem koupil jsem 3861 SMP u dealera z plnou retail cenu, tak nějak jsem si říkal že to datum má hezkou symboliku - zvlášť když to bylo úterý. O slevě se ale nechtěli bavit, vydyndal jsem si od nich čepku a lupu. Zanedlouho poté zvyšovali cenu, a pak ještě několikrát. Teď si zpětně říkám, že to nebyl špatný kauf.

tak ceny len porastú...a z tohto pohľadu to zlý kauf nebol😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Mně to příjde šílený a zbytečný. To, že to působí komediantsky nevkusně jsme tu už řešili, ale myslím, že i většina ženských ocení víc hodinky od nějaké luxusní módní značky a stojí to zlomek tohoto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2024 v 9:17, tikzot napsal:

Já sem zvědavej na nový Apolla.. modrá keramika by byla boží💤

Černá keramika jako u minulé verze :cool02:

Pásek guma (byla kůže), spona titanová (byla keramická) a údajně překlápěcí (byla trnová).

Nápis TACHYMÉTRE na lunetě už bohužel není žlutě.

Upgrade strojku a malé sekundovky, ale taky pořádný "upgrade" ceny :(

Jiných změn jsem si nevšiml.

https://monochrome-watches.com/2024-updated-omega-speedmaster-dark-side-of-the-moon-apollo-8-co-axial-master-chronometer-chronograph-31092445001001-introducing-specs-price/

2024-Omega-Speedmaster-Dark-Side-Of-The-Moon-Apollo-8-Master-Chronometer-calibre-3869-9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobrý den,

hodinky jsem pořídil zde na foru a po roce a něco nošení, nenošení jsem ve chvilce volna pozoroval průhled na strojek a všiml jsem si pod dýnkem nějaké nečistoty. Za mého vlastnictví hodinky nebyly nikde na servisu a předpokládám, že předchozí majitel také servis neřešil (v době koupě měly hodinky cca 1 rok).

Mohlo by to být např. mazivo? Nejde to líp nafotit a je to "přilepené" na sklo. Je to řešitelné v rámci záruky??

Děkuji

SMP.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, r4ch3c napsal:

Dobrý den,

hodinky jsem pořídil zde na foru a po roce a něco nošení, nenošení jsem ve chvilce volna pozoroval průhled na strojek a všiml jsem si pod dýnkem nějaké nečistoty. Za mého vlastnictví hodinky nebyly nikde na servisu a předpokládám, že předchozí majitel také servis neřešil (v době koupě měly hodinky cca 1 rok).

Mohlo by to být např. mazivo? Nejde to líp nafotit a je to "přilepené" na sklo. Je to řešitelné v rámci záruky??

Děkuji

SMP.jpg

Ať je to cokoliv, já bych to tam mít nechtěl.  I kdyby to nebylo nic, co by ty hodinky nějak limitovalo, dost by mne to dráždilo... Podle spony a tahu jde nejspíš o nový model, takže v záruce zřejmě jsou, myslím, že s tím v servisu nebudeš mít problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, r4ch3c napsal:

Dobrý den,

hodinky jsem pořídil zde na foru a po roce a něco nošení, nenošení jsem ve chvilce volna pozoroval průhled na strojek a všiml jsem si pod dýnkem nějaké nečistoty. Za mého vlastnictví hodinky nebyly nikde na servisu a předpokládám, že předchozí majitel také servis neřešil (v době koupě měly hodinky cca 1 rok).

Mohlo by to být např. mazivo? Nejde to líp nafotit a je to "přilepené" na sklo. Je to řešitelné v rámci záruky??

Děkuji

SMP.jpg

Měl jsem takové bílé smítko u Breitligů, za pár měsíců od koupi se zkrátka objevilo na ciferníku. V rámci záruky mi ho bez problémů vytáhli a hodinky i seřídili. Tak snad to funguje i u Omegy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za reakce.

Mám z toho docela bobky, aby to náhodou nespadlo do strojku a nebyl malér na světě. S hodinkama se teď bojím vůbec pohnout 😬 Spojím se s panem Kalivodou z Onyxu.

Díky díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 2 hodinami, Kid_A napsal:

Alasky se vrati v ramci nejake nabudene limitky - Speedy Tuesday No. 3

Ja myslim, ze Robert-Jan Broer nekde psal, ze ST No. 3 v dohledne dobe nebudou, ze se na to Omega netvari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...