Přejít na obsah

Microbrands - novinky / zajímavé projekty / co jste viděli


Snekofon

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 232
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@HondzaXSakra díky za tip, zrovna mají 20% slevu, na EU store, čímž vyjdou RZE Resolute stejně jako Boldr Venture, a mezi těmi kroužím kolem už nějakou chvíli! Oboje titan, Seiko, safír... Jsem zvědav, až Ti dorazí! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nizkotucnytvaroh @Roman-ZA jsou doma! Objednal jsem model Endeavour v barvě Azure Blue. Naživo vypadají snad ještě o 100 % líp než na fotkách. Velice příjemný odstín a také mne potěšila jemná struktura číselníku, díky které to nevypadá nějak hnusně mdle. Na ruce se nosí velice pohodlně, což je dáno také jejich celkovou hmotností 100g včetně tahu. Zpracování vypadá, že je na vysoké úrovni. Nebo alespoň jsem nenarazil na nic, co by mne trhalo oči, nebo vadilo. Potěší i příjemný detail, kdy výrobce sladil barvu datového věnce s barvou číselníku. Takže pokud zvolíte verzi s ukazatelem data, nemusíte se bát, že by Vám datum hyzdilo jinak fajnové vyvedení číselníku. 

Balení se také povedlo. Samotné hodinky jsou dodávané v takové koženě vypadající (kůže to ale podle mne nebude) etuji na zip. Uvnitř je šroubováček na zkracování tahu, hadřík na čístění a také kartička. To vše je zabalené do kartonové krabičky. 

Prvotní dojmy jsou vysoce pozitivní. 

Dnešní slevu jsem zaznamenal, avšak platí pouze a jen na jednu modelovou řadu (Resolute). Pokud by chtěl někdo jiný model z jejich kolekce, tak může uplatnit kód "tempusx30", díky němuž získá slevu 30 EUR.

Připojuji své dvě fotky

RZE_Endeavour_Azure_Blue_01.jpg

RZE_Endeavour_Azure_Blue_03 (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HondzaX Vypadají opravdu parádně! Barva prosvětlí ciferník přesto neubírá indexům na eleganci ani čitelnosti, ladí to k sobě prostě! Věřím, že budou dlouho sloužit, nebudou tížit zápěstí i něco vydrží, a ještě přitom zvládnou upoutat🙃

Ať slouží, a za kód děkuji, leč mám stejně spadeno právě na model Resolute, jen váhám mezi červeným a stříbrným provedením🤔... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HondzaXTaké se mi líbí víc, ale aktuálně mi cestují Seiko srpd69k1, kde je červené také dost, ale ne takové sunburst parády 🙃!

Dám vědět, jak to dopadlo! 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

@HondzaXSakra díky za tip, zrovna mají 20% slevu, na EU store, čímž vyjdou RZE Resolute stejně jako Boldr Venture, a mezi těmi kroužím kolem už nějakou chvíli! Oboje titan, Seiko, safír... Jsem zvědav, až Ti dorazí! 

kde vidis tu zlavu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na: https://eu.rzewatches.com/

A v pravém vrchní rohu, je tabulka s kódem: RZEBDAYSALE, slaví výročí či co, takže následující týden platí -20%, ale jak psal kolega, nejspíš jen na model Resolute, jinak uváděl výše zmiňovaný tempusx30 na vše z kolekce -30EUR.

IMG_20210816_210947.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2021 v 14:33, HondzaX napsal:

Ano, je to tak, 20% sleva je jen na Resolute. Na vše ostatní lze použít "tempusx30", a to na slevu alespoň 30 EUR 

Hmm, tak jsem si po několika měsících klidu projel téma "co máte právě na ruce" a je po klidu. Od rána slintám nad stránkama RZE, ten Endeavour bych si dokázal představit jako každodenní otloukánky na vše 🙂

Jediné co je na prd, že datumovku na 6 (bez rámečku, s krásně sladěným věncem) dělají jen u barev cifru, které bych si (coby konzervativec) nikdy nekoupil (žlutá, oranžová, zelená). Tvůj skousnutelný azurový ji má na 3 a s rámečkem, konzervativná bílá, šedá a modrá jsou jen nodate 😕 To zas bude bezesných nocí s přemítáním, co mě bude víc vadit - jestli nodate, nebo zelený cifr místo šedého (který se mi k tomu titanu náramně hodí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v tomto strašná konzerva, jediné hodinky mám s bílým cifrem (a ty nenosím) a jedny s tmavě modrým až černým, to je můj zatím největší výstřelek 😄 Jinak černočerná nuda. Datum mám rád, jsem sklerotik a koukám na něj tak 10x denně, nikdy neudržím kolikátého je 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomínám poslední den $levy na RZE watches (třeba pošlou hodinky za promo)😁 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...