Přejít na obsah

Najcinskejsie hodinky


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Ani to nedávám do prodeje, ale kdyby chtěl někdo jedny s Maem, tak jsou k dispozici za 250,- včetně pošty. Už jsem je všem ukázal a nevím co s nimi. Zatím funkční. Když tak mi pošlete SZ.

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je mám doma. Vyrobeno čínskými soudruhy, dovezeno z Kanady Posted Image

 

Souhlasím s kejklikem, že hodinky se špatně natahují. Korunka je poměrně hladká, navíc natahování jde ztuha, prostě na denní nošení to není.

 

Na druhou stranu soudruh Mao mává svou plechovou prackou, ručičky mají fluorescenční výplň, prostě hezké věc, když je někde třeba dělat legraci. Teďka ještě hajlujícího Hitlera a Stalina s točícím se knírkem, trio řezníků bude pohromadě.

 

Rozhodně bych tam přidal našeho "regionálního masovraha" Klému! K tomu by se hodil hlasový výstup : Právě jsem se vrátil.... To ale asi ani v číně v mechanice nedaj, ne? :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně bych tam přidal našeho "regionálního masovraha" Klému! K tomu by se hodil hlasový výstup : Právě jsem se vrátil.... To ale asi ani v číně v mechanice nedaj, ne? :crying_anim:

 

Neměl bys ti hodinky se švancenbrgem, jak spí v parlamentu nebo s paroukem jak mává čssd sbohem? Tak do 20 kč, kvůli obličeji slevička.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

kolegovi přivezli jeho příbuzní zde již publikované hodinky s mávajícím Mao Ce Tungem, je to fakt síla, vidět je "naživo",koukal jsem že na dýnko dali soudruzi magické číslo 666, nebo snad 999?

Jinak - přesnost chodu, za 24 hod. úžasných + 3 minuty

post-13018-030640300 1304187472.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda-li to tu už někdo zmiňoval... ale ještě nějakou dobu je možnost vidět v DOX výstavu MARTIN PARR: Assorted Cocktail. Ten podobné "ideo hodinky" sbíral na svých fotocestách a jsou tam některé vystaveny.

 

http://www.doxprague.org/cs/exhibition?46/about

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...