Přejít na obsah

Jaké Hamiltony máte dnes na ruce?


OWG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 483
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Boulton mechanical, druhý pokus. Ty první vydržely cca šest hodin a pak chcíply. Tydle na jeden nátah 84,5 hodin. Skvělý výkon. Mám je z Jomashop u a jsou to fak hovada. Dali krabičku do větší a okraje ani nevystlali. Byla tam úplně navolno. Hovada.

IMG_20230523_124618993~3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 2 hodinami, ladvach napsal:

42 nebo 38?

Možná se pletu, ale vidím náznak čehosi na vteřinovce, což by mohla být morseovka. Tipuji teda 42 mm. Ostatně i já je měl včera na ruce - k americké klasice americká klasika, to jinak nejde...

FB_IMG_1688036961225.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Možná se pletu, ale vidím náznak čehosi na vteřinovce, což by mohla být morseovka. Tipuji teda 42 mm. Ostatně i já je měl včera na ruce - k americké klasice americká klasika, to jinak nejde...

FB_IMG_1688036961225.jpg

Seznamuju se s nima, dám si znova film interstellar a budu přemýšlet o věčnosti :)

Původně jsem na ně nepomýšlel, ale naskytla se mi možnost, neodolal jsem.... Zatím jsem moc rád, že mi snad celkem sednou a nepřečuhují :)) velikost je fakt hraniční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, kaktusář napsal:

Seznamuju se s nima, dám si znova film interstellar a budu přemýšlet o věčnosti :)

Původně jsem na ně nepomýšlel, ale naskytla se mi možnost, neodolal jsem.... Zatím jsem moc rád, že mi snad celkem sednou a nepřečuhují :)) velikost je fakt hraniční...

Sú to skvelé hodinky, chvíľu som ich mal ale… vadili mi na nich dve A😀: absencia antireflexu a absencia skrutkovacej korunky…a nech som sa snažil akokoľvek a nútil sa ich nosiť, nešiel cez to vlak😥škoda…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta korunka mě taky překvapila :( pořád jsem měl tendenci ji dotáhnout, dokonce jsem si chvilku myslel, že je to vada :)

mám hlavně seiko hodinky potápky, jsem zvyklý na šroubování. Takže bych je asi do vody vůbec nedával,  i když mají 100wr... nicméně hamiltony mají často méně, takže v rámci hamiltonu je to dost :) 

s antireflexem nemám takovou zkušenost, aby mi to vadilo :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...