Přejít na obsah

Höglund & Sons


Doporučené příspěvky

tak v poslední době se nám tu rozmohl takový nešvar,

že se tu hledí skrz prsty na čínské výrobky
i na toho, kdo by se to odvážil chválit.

ale mně to nedá a půjdu proti proudu:

Moc pěkný rustikální kousek, fakt velice hezká
solnička z bambusového dřeva ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jelikož je bambus základní materiál pro výrobu pand (nežerou skoro nic jiného,
takže bambus je opravdu základním materiálem z něhož jsou pandy složeny),
tak i ty hodinky s ciferníkem stylu panda se k té škatulce pasujou.

(Co naplat, prostě se mi líbí bambus, ale panda cifeníkům jsem na chutˇ nepřišel - tak chválím aspoň část dodávky)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merde zásuvku! Dyť jsou to celý Brajtle z roku já nevim: Kulatý, 2 × dvě nožky, dva subcifry, korunka, dva čudly. Taky možná Heuery. Třeba i Longines! Krádež! Krádež! Jo - a taky parazitování na Pulsarech kvůli nápisu PULSATION! 🤣

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem předpokládal náhodný generátor, ale on snad ten Höglund existuje ! 

Alespoň to píšou na svých stránkách. Nicméně podle fotky pan Höglund vypadá odhaduju tak na +- 25 křížků, takže pokud teda jeho synové vůbec existují, tak toho asi moc v hodinkovém světě neudělají.

 

The Höglund & Sons Mark II Chronograph was created as a fully mechanical counterpart to the mecha-quartz Höglund & Sons Mark I Chronograph, which was funded through a successful Kickstarter project by Brandon Hoglund, the founder of the popular wristwatch review YouTube channel, WatchesOnYou.

 

Hodinky vypadají pěkně, na můj vkus jsou přece jen moc leštěný. Nějaké plochy s brusem by jim seděly víc. Ale to by už výrobně bylo složitější.

Pulsační stupnici mám rád, je rozhodně (pro mě) využitelnější než tachymetrická. Ale nechápu, proč ji cejchují až do 240. Takový puls by mě poslal rovnou na hřbitov :).

Jo a na první dobrou mi připomínají tyto (vím, nejsou stejné, ale styl velmi podobný).

hamilim.jpg.f7c0db11289836a5c66479bfce154b1a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...