Přejít na obsah

Seiko Street fighter


Honza S

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Datel napsal:

Takže stará škola (děti v množném čísle ;o) - tak to nebudu učit orla lítat ;o)
Sám sebe taky kolikrát překvapím, co mě upoutá když to vidím "naživo" - pokud jde o hodinky, ošvežme...

Zase je výhoda mít už za sebou krizi středního věku a vyjít z toho jen s fůrou hodinek😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, venclik napsal:

Zase je výhoda mít už za sebou krizi středního věku a vyjít z toho jen s fůrou hodinek😁

tak krize stře.v. je tu, já tomu místo "syndrom zavírajících se dveří" říkám "syndrom zaklapávajícího se víka"
musím to vyvažovat, nechci trápit manželku tím,že bych ji nějak moc nasral,
takže to musím točit 1:1 nákup a prodej, minimálně počtem kusů ;o) - to se osvědčilo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic:

Je to zvláštní módní trend, aby nové věci vypadaly jako staré a tím "staré" nemyslím retro vzhled, ale skutečně opotřebované, otlučené, poškrábané, otrhané...

V takovém odrbaném stylu nabízí hodinky spousta značek, krom Seiko namátkou třeba Laco, Steinhart, Spinnaker, Phibos atd.

Spinnaker Wreck SP-5089 Review - Wristwatch Review UK

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tombas napsal:

:offtopic:

Je to zvláštní módní trend, aby nové věci vypadaly jako staré a tím "staré" nemyslím retro vzhled, ale skutečně opotřebované, otlučené, poškrábané, otrhané...

V takovém odrbaném stylu nabízí hodinky spousta značek, krom Seiko namátkou třeba Laco, Steinhart, Spinnaker, Phibos atd.

Spinnaker Wreck SP-5089 Review - Wristwatch Review UK

Tak tohle nechápu, ale co už, když si to své kupce najde ..., aspoň si tím třeba vydělají výrobci na vývoj něčeho pořádného ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak navážet se zrovna do Seika, kvůli jednomu tématickému modelu z limitky ..... no nevím. Každopádně tomuhle "opotřebovanému" trendu taky moc nerozumím. Jako ono to ve skutečnosti vypadá celkem fajn, ale raději mám když si to sám opotřebuju užíváním než si to tak koupit jako nové. Třeba mám jednu čepici teď už 15 let a červená je na ní parádně vyšisovaná, vypadá to cool!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Waya03 napsal:

Tak navážet se zrovna do Seika, kvůli jednomu tématickému modelu z limitky ..... no nevím. Každopádně tomuhle "opotřebovanému" trendu taky moc nerozumím. Jako ono to ve skutečnosti vypadá celkem fajn, ale raději mám když si to sám opotřebuju užíváním než si to tak koupit jako nové. Třeba mám jednu čepici teď už 15 let a červená je na ní parádně vyšisovaná, vypadá to cool!

V žádném případě nejde o navážení se do nějaké značky nebo limitky, jen drobné zamyšlení nad módními trendy, které se netýkají jen hodinek, ale hlavně oděvního průmyslu.

Ale jak píšeš, své zákazníky si to najde, některé kousky se mi dokonce taky líbí, ale nevím, jestli bych to chtěl nosit.

A ty Seika Ryu mistra Venclíka jsou na léto docela fajn. Já bych na to neměl koule, jsem na to moc páprda a introvert, ale rád je uvidím na něčí ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tombas napsal:

V žádném případě nejde o navážení se do nějaké značky nebo limitky, jen drobné zamyšlení nad módními trendy, které se netýkají jen hodinek, ale hlavně oděvního průmyslu.

Ale jak píšeš, své zákazníky si to najde, některé kousky se mi dokonce taky líbí, ale nevím, jestli bych to chtěl nosit.

A ty Seika Ryu mistra Venclíka jsou na léto docela fajn. Já bych na to neměl koule, jsem na to moc páprda a introvert, ale rád je uvidím na něčí ruce.

Tak to je jako když se oženíš se zkušenou partnerkou, co vypadá ojetě. Má to výhody i zápory. Ale já jsem osobně manželce z dýnka sloupával fólii a to mi nikdo nevezme ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2021 v 19:31, Datel napsal:

tak krize stře.v. je tu, já tomu místo "syndrom zavírajících se dveří" říkám "syndrom zaklapávajícího se víka"
musím to vyvažovat, nechci trápit manželku tím,že bych ji nějak moc nasral,
takže to musím točit 1:1 nákup a prodej, minimálně počtem kusů ;o) - to se osvědčilo.

 

Ty nenakupuješ hodinky zásadne iba v akcii? Myslím v akcii "Buy 1, get 1 free".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...