Gilius Odesláno 22. listopadu 2009 Autor Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2009 Tak ji kup Jaffskou zbran Nekde na zahranicnim foru byl zajimavy dotaz, jestli je funkcni to už raději "ňakňaktel"......
nAscA Odesláno 22. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2009 (upraveno) Jaffa Kree! Zatn'kitel Upraveno 22. listopadu 2009 uživatelem nAscA
Gilius Odesláno 22. listopadu 2009 Autor Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2009 já mám nejraději Ounýla...... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
nAscA Odesláno 22. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2009 Jinak ten Zatn'kitel byl za cca $350, ale vyprodano. Ja mam nejradeji Stargate Atlantis
lub Odesláno 26. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2009 koukám se, co je mezi géčkama nového a tak trochu dostávám chuť na něco s rádiem a solárem. které byste vybrali z tědlech dvou 5600?? (dávám to úmyslně sem mezi nás géčkaře..) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tomas80 Odesláno 26. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2009 koukám se, co je mezi géčkama nového a tak trochu dostávám chuť na něco s rádiem a solárem. které byste vybrali z tědlech dvou 5600?? (dávám to úmyslně sem mezi nás géčkaře..) Ja mam tyhle http://images.google.de/imgres?imgurl=http...sa%3DN%26um%3D1 a jsme s nima naprosto spokojen. Ty barevny variace se mi zase tolik nelibi.
Andreas.ks Odesláno 26. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2009 koukám se, co je mezi géčkama nového a tak trochu dostávám chuť na něco s rádiem a solárem. které byste vybrali z tědlech dvou 5600?? (dávám to úmyslně sem mezi nás géčkaře..) Ty oranžové... Kdybys ovšem chtěl něco klasičtějšího s rádiem a solárem, jukni do prodejní sekce... ;-)
Jiřina Odesláno 26. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2009 Tak za mne taky ty oranžové. Velmi zdařilá a neobvyklá kombinace. Jinak já mám tyto http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...t%3D60%26um%3D1 a nemůžu si je vynachválit. A ten tah je naprosto super
lub Odesláno 26. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2009 Ty oranžové... Kdybys ovšem chtěl něco klasičtějšího s rádiem a solárem, jukni do prodejní sekce... ;-) to víš, že jsem se díval ;-). to mě taky nakoplo, ale rád bych právě jinou barevnou kombinaci. jo jo, ty černo-oranž jsou docela rajcovní.
dizi Odesláno 27. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2009 Casio Exilim EX-G1, foťáčik ku géčkam http://www.dpreview.com/news/0911/09111801casioexg1.asp
nAscA Odesláno 27. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2009 Jeste maji krasny telefon, bohuzel neda se s nim volat v Evrope
dizi Odesláno 20. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 (upraveno) Sú toto jedny z najpodarenejších fakov? Mne sa ako originál nezdajú. http://cgi.ebay.com/Casio-G-SHOCK-Sport-Wa...emZ170411792505 Upraveno 20. prosince 2009 uživatelem dizi
Gilius Odesláno 20. prosince 2009 Autor Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 Já bych naopak řekl,že jsou origo.....
dizi Odesláno 20. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 Už som našiel nejaké obrázky... to sa robia s rôznymi dýnkami?
Gilius Odesláno 20. prosince 2009 Autor Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 Jo-o....záleží na tom,jak jsou staré. Nové mají třeba i solar+atom a jiné dýnko,než vintage,které jsou "úplně obyčejné" a dýnko mají také odlišné.
Dantechno Odesláno 20. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 Sú toto jedny z najpodarenejších fakov? Mne sa ako originál nezdajú. Podle me jsou urcite original, kvalita provedeni, tisku i displeje tomu jednoznacne nasvedcuje.
majorZeman Odesláno 20. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 to je strasny,jak je to nakazlivi :-(
majorZeman Odesláno 20. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2009 hehe....když jsem tu digitálky rozjížděl,dost lidí mi nadávalo......a jak se to tu najednou začíná rojit příznivci G-ček..... Kdyz chronomagor,tak i z digi
majorZeman Odesláno 22. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2009 Reknu vam ,prokousavat se tim je strasny,ale tech dobrej info je k nezaplaceni
majorZeman Odesláno 22. prosince 2009 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2009 Ted uz jen vybirat ,je to fakt nakazlivi ,uz mam troje a furt malo
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se