Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
před 24 minutami, Marty89 napsal:

A co krásné Gentlemany od Tissotu?

https://www.helveti.cz/tissot-gentleman-quartz-t1274101104100

 

Taky už tu padly, jsou ve výběru, díky.

Omlouvám se, že nereaguji na každý příspěvek zvlášť, ale všechny vaše tipy registruji a beru v potaz. Děkuji za ně a klidně pokračujte nebo se ptejte. 

Já zjistím, na kolik je reálné navýšení budgetu alespoň na těch cca 20 tis.

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Jeste si dovolim komentar k Tissot Gentleman. Na obrazku se mi strasne libily, ale kdyz jsem je prohlizel nazivo, tak jsem se nemohl zbavit dojmu, ze ty hodinky neodpovidaji cene...

Proč neodpovídají ceně? Mají nejvyšší verzi Powermaticu, co je. A zpracování cifru je podle mého perfektní, hlavně ty indexy.

Odesláno (upraveno)

Skvělé Mida tu nabízí/el právě @AndyAaron, jestli nejsou pryč, tak bych je vzal - ty jsou opravdu perfektní. Viděl jsem je na živo a sedl jsem si na zadek. Ty co jsi postnul mi přijdou takové neslané - nemastné.

 

Foto z internetu

 

Screenshot_20210824-201550_Chrome.jpg

Upraveno uživatelem shewcza
Odesláno

[mention]Marty89 [/mention] - strojek nezpochybnuju. Ale nejak mi to cele proste neklikalo. Zpracovani lunety, rucek, cifr fajn, ale ani ten me zrovna nenadchl. Papirove jsou to skvele hodinky, ale v realu mi to nefunguje. Stejne tak ty jejich nove Seastar potapky.

[mention]shewcza [/mention] - bohuzel uz jsou fuc. Ale byly famozni a tip je to super. Akorat se mizna budou blbe shanet.

[mention]tombas [/mention] - Mido Great Walk se delaly i s cernym cifrem. Na bilych ale ten cifernik vic vynikne. Chronometr, sroubovaci korunka, super zpracovani.

Odesláno
Před hodinou, AndyAaron napsal:

[mention]Marty89 [/mention] - strojek nezpochybnuju. Ale nejak mi to cele proste neklikalo. Zpracovani lunety, rucek, cifr fajn, ale ani ten me zrovna nenadchl. Papirove jsou to skvele hodinky, ale v realu mi to nefunguje. 

Já byl prvně taky trochu zklamán, když jsem viděl verzi s černým cifrem, ale modrá mě totálně dostala. Jen ten tah by mohl být trošku lepší.

Odesláno
před 9 hodinami, Diablo1st napsal:

Keď už tu padol ten quartz, čo tak Casio Oceanus T200s z Japonska? Do 10t Kč by sa asi nevošli, ale až tak cez rozpočet by neboli.

Casio-T200S-1AF.jpg

Díky za tip, ale Casio asi ne.

Odesláno (upraveno)

Stejne jako je Seiko a Seiko, tak je Casio a Casio ;)  Rada Oceanus je v "dostupnych" kvarcech topka.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odesláno

O to nejde, Oceanus je jako Lexus u Toyoty, já to vím, ale vzhledem k charakteru nákupu chci volit z u nás dostupných modelů, kvůli záruce, pozdějšímu případnému servisu apod. Ony i ty krabičky, kartičky a serepetičky kolem tvoří celkový dojem z dárku.

Kdyby to bylo pro mě, je to fuk, nakupoval jsem v Singapuru i USA a vždy to klaplo, jen doprava trvala třeba měsíc.

Odesláno

Když odolné univerzály co se snesou i s kvádrem mrknul bych na Certiny. Je v nich quartz ETA, jsou to švýcary, 100m WR. U Helveti cenově startují na 5 za černé na tahu a výběr je fakt velký.

Odesláno

Niečo z môjho výberu..jedny majú síce 43mm, možno pomôže.

Citizen BM7470-84L Eco-Drive Super Titanium - blau

Citizen BM7251-53L Eco-Drive Herren Sports blau

Citizen AW1240-57L Eco-Drive Ti+IP Super Titanium blau

Citizen BM7360-82L Eco-Drive Super Titanium - blau

Odesláno (upraveno)

@Emiliano Díky, ale Seiko 5 nejsou úplně to co bych si představoval jako dárek k výročí.

@Mko Citizeny jsem si prošel, jsou to fajn hodinky, ale budget je cca dvojnásobný, tak bych se chtěl pohybovat na jeho horní hranici nebo lehce přes.

Upraveno uživatelem tombas

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...