Jump to content

Seamaster Diver 300m 007?

hrozna
 Share

Recommended Posts

Ahoj, chci se poptat, zdali se tu tento model vyskytuje a ma-li nekdo osobni zkusenost. Na obrazcich vypadaji skvele. Cena silne konkuruje Roladam, ale mozna stoji za to? 

Diky Hr.

image.png.f5ab4ab4b6e757dfaf1e6d88a7bf8d6c.png

image.png

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podivam se, diky. Stejne by me zajimaly osobni zkusenosti, pokud nekdo ma. 

před 28 minutami, hrozna napsal:

Podivam se, diky. Stejne by me zajimaly osobni zkusenosti, pokud nekdo ma. 

Přesně v tom vlákně, co doporučuje Murphy se zrovna k tomu můžeš snadno dobrat 🙂

Dekjji, uz jsem nasel. Pokud by nekdo take hledal, strany 302-304 ve vlakne Jake Omegy mate dnes na ruce. Majitel Pivas.... Zkusim se jej doptat soukrome na nejake dalsi info. Hr.

Není to špatná varianta bondovek, díky titanu jsou lehčí. Kvůli absenci AR a matným tmavším ručkám na tmavším cifru ještě k tomu skeletonizovaným na nich není odečet času tak rychlý jako na jiných modelech, ve skutečnosti jsou celé méně výrazné než na promo fotkách. Třeba mně se toto příliš nelíbí, ale jinému to naopak přijde super, hlavně proto, že to zapadá do konceptu hodinek pro agenta, které nesmí upoutat nežádoucí pozornost odleskem.

Horší je to podle mne s příslušenstvím, krásný titanový náramek se kvůli masivnosti materiálu pod sponou co do ergonomie příliš nepovedl a kaučuk z jiných bondovek na ně podle všeho nejde nasadit, jednak neladí baravně a pak má jinak díry pro stěžejky, což by se snad dalo zbastlit zahnutými stěžejkami.            

• 2 weeks later...
V 10. 6. 2022 v 11:56, Tomak napsal:

Není to špatná varianta bondovek, díky titanu jsou lehčí. Kvůli absenci AR a matným tmavším ručkám na tmavším cifru ještě k tomu skeletonizovaným na nich není odečet času tak rychlý jako na jiných modelech, ve skutečnosti jsou celé méně výrazné než na promo fotkách. Třeba mně se toto příliš nelíbí, ale jinému to naopak přijde super, hlavně proto, že to zapadá do konceptu hodinek pro agenta, které nesmí upoutat nežádoucí pozornost odleskem.

Horší je to podle mne s příslušenstvím, krásný titanový náramek se kvůli masivnosti materiálu pod sponou co do ergonomie příliš nepovedl a kaučuk z jiných bondovek na ně podle všeho nejde nasadit, jednak neladí baravně a pak má jinak díry pro stěžejky, což by se snad dalo zbastlit zahnutými stěžejkami.            

Moc diky to jsou uzitecne informace!

• 5 months later...

Líbí se mi návrat ke starému stylu vlnek a modro bílé provedení bez červených nápisů nebo konců sekundovky. Za mne top současné bondovky. 

I když bych uvítal lehce menší proporce a ten mesh (pokud je konstrukčně stejný jak na NTTD) tak mne taky moc nebere z hlediska ergonomie, i když vzhledově je hodně fajn.   

Mne moc nejde dohromady relativne moderni look tech hodinek s vypouklym “vintage” sklem. Ale nove/stare vlnky fajn.
Skeleton rucky tady ok, sword mely byt na NTTD…

Souhlas s tim, ze ten vypouklej safir vypada divne s ti modernim designem a nechapu to dynko... to jako neni srobovany, ale tesni pres ty sroubky? To snad ne...
JInak je to pekny, cisty, taky nosim posledni dobou vse bez datumovky.