Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rád bych požádal znalce hodinek Prim o identifikaci hodinek v příloze. Pouzdro se mi zdá zajímavé, ještě jsem takové neviděl.

Předesílám, že nejsem žádný znalec, takže je možná tohle pouzdro úplně běžné :rolleyes:

Mne by zajímalo, co bude tohle, až mi přijdou domů :) http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/88/78/44/3088784490

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapíci.. jedná se o originální korunku z dilen PRIM?? Párkrát už jsem na ni narazil, ale jen na fotce. V chromovaném i zlaceném prvedení. Nebo se jedná o nějakou univerzální náhradu. To vnější odražení na korunce se mi docela líbí, ikdyž ke konkrétnímu modelu mi moc nepasuje.

 

Mám doma stejné se stejnou korunkou, takže to vypadá že je origo ,) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

potřebuju radu o jaký typ primek se jedná, jsou natahovací, chybí na nich černý armovací kroužek, což je taky důvod proč chci znát jejich typ a zjistit zda se dá ten kroužek ještě někde sehnat. Pak mám ještě dotaz na "svítíci" barvu na ručičkách a ciferníku - ve tmě nesvítí, dá se to případně vyměnit? Za rady děkuji

prim.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuju radu o jaký typ primek se jedná, jsou natahovací, chybí na nich černý armovací kroužek, což je taky důvod proč chci znát jejich typ a zjistit zda se dá ten kroužek ještě někde sehnat. Pak mám ještě dotaz na "svítíci" barvu na ručičkách a ciferníku - ve tmě nesvítí, dá se to případně vyměnit? Za rady děkuji

prim.JPG

Tyhle asi nesvítí. Těžko to vyměníš. Co chybí je kovová luneta- buď zlacená nebo chromovaná. Asi je v nich 64?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuju radu o jaký typ primek se jedná, jsou natahovací, chybí na nich černý armovací kroužek, což je taky důvod proč chci znát jejich typ a zjistit zda se dá ten kroužek ještě někde sehnat. Pak mám ještě dotaz na "svítíci" barvu na ručičkách a ciferníku - ve tmě nesvítí, dá se to případně vyměnit? Za rady děkuji

 

Máš v tom čínský strojek ZJS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt? já byl hrdý na to, že je to celý český...škoda, ale fungují už 15 let bez problémů

:eek: cócócóóó?  Tak to bych teda na čínu nehádal, podle datumovky se mi to taky zazdálo, ale dávala se tam i 64, bůhví co Ti tam tiká, votevři to čéče, jestli Ti tam 15 let tiká čína tak jsem nebohej Straspol- hodinář mi vždycky říká ať kolem toho šuplíku co tam ty číny mám chodím po špičkách a hlavně proboha nekejchnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:eek: cócócóóó?  Tak to bych teda na čínu nehádal, podle datumovky se mi to taky zazdálo, ale dávala se tam i 64, bůhví co Ti tam tiká, votevři to čéče, jestli Ti tam 15 let tiká čína tak jsem nebohej Straspol- hodinář mi vždycky říká ať kolem toho šuplíku co tam ty číny mám chodím po špičkách a hlavně proboha nekejchnu...

pardon, jestli se blbě zeptám, ale nikde jsem na to zatím nenarazil, je to ZJS uplná tragedie? nebo co tak obecně se dá o tom strojku říct :)) . Miyota asi byla v Primu za ty leta už akceptovaná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt? já byl hrdý na to, že je to celý český...škoda, ale fungují už 15 let bez problémů

 

 

:eek: cócócóóó?  Tak to bych teda na čínu nehádal, podle datumovky se mi to taky zazdálo, ale dávala se tam i 64, bůhví co Ti tam tiká, votevři to čéče, jestli Ti tam 15 let tiká čína tak jsem nebohej Straspol- hodinář mi vždycky říká ať kolem toho šuplíku co tam ty číny mám chodím po špičkách a hlavně proboha nekejchnu...

 

Jestli jsou starý 15 let, tak bych tam tipoval spíš ten ZJS.

pardon, jestli se blbě zeptám, ale nikde jsem na to zatím nenarazil, je to ZJS uplná tragedie? nebo co tak obecně se dá o tom strojku říct :)) . Miyota asi byla v Primu za ty leta už akceptovaná 

 

 No většinou byly ZJS dost poruchové a hlavně ti je skoro nikde neopraví - nejsou díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou starý 15 let, tak bych tam tipoval spíš ten ZJS.

 

 No většinou byly ZJS dost poruchové a hlavně ti je skoro nikde neopraví - nejsou díly.

jo tak, a to se sem z číny paradoxně teď tahá kde co , vč. dílů na primky, jestli se nepletu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...