Přejít na obsah

Panerai PAM01321


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

jak jsem avizoval v sekci “Panerai”, tak jsem se pomalu chystal k uspokojení mé dlouholeté touhy vlastnit nějaký kousek této osobité značky. A je to tady 😀 Jsou krásné a zatím si neumím představit, ze budu nosit nějaké jiné. 😉👍

Jdou téměř přesně, GMT a rezerva nátahu je přesně to, co jsem potřeboval 😀

62174BBF-ED3A-4A69-821E-D7F5182F0B90.jpeg

CDC6EC9A-3BAA-4D96-A54A-CB80A954558D.jpeg

DE89B6EC-2F6D-478E-A2EE-9B3BA7A7734B.jpeg

34BA2E9B-F5D0-4873-9546-A48A469DFDF9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k vysněným hodinkám. Jsou parádní, tak ať dělají radost!! 👍

P.S. Minulý týden jsem obdivoval hodinky v nesčetném počtu výloh hodinářství v Interlakenu a Panerai tam samozřejmě nechyběly. Jó kdyby tak ty ceny místo CHF byly v CZK, to bych jistě neodolal. Takhle jsem mohl jen slintat... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, že tyhle poštáře s ušima moc nemusím, tak tento konkrétní kousek je velmi povedený a upřímně k němu gratuluji. Jaký je průměr pouzdra a L2L? Každopádně velká gratulace ke splněnému snu a ať ti dlouho dělají radost. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, DarylVanHorne napsal:

Jako, že tyhle poštáře s ušima moc nemusím, tak tento konkrétní kousek je velmi povedený a upřímně k němu gratuluji. Jaký je průměr pouzdra a L2L? Každopádně velká gratulace ke splněnému snu a ať ti dlouho dělají radost. 👍

Díky 😀. Průměr pouzdra je 44 mm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, DarylVanHorne napsal:

Jako, že tyhle poštáře s ušima moc nemusím, tak tento konkrétní kousek je velmi povedený a upřímně k němu gratuluji. Jaký je průměr pouzdra a L2L? Každopádně velká gratulace ke splněnému snu a ať ti dlouho dělají radost. 👍

pouzdro Luminor 1950, 44mm průměr, L2L 53,5mm, výška 15,7mm - hodinky pro velký kluky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, LovecK napsal:

pouzdro Luminor 1950, 44mm průměr, L2L 53,5mm, výška 15,7mm - hodinky pro velký kluky.

Tak já jsem velkej kluk, ale evidentně s malou rukou 🤣 Jsou to povedené PAMy, fakt že jo. Tak ať dlouho slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to s touhle značkou podobně, dlouhodobě si říkám, že jedny Panerai jednou mít budu. A vlastně i tyhle hodinky jsou podle mého gusta. Zatím to ale nedozrálo, nepřišla ta nutkavá potřeba to vyřešit.. Gratuluji a užívej si hodinek, jsou opravdu krásné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 8. 2022 v 23:16, chief napsal:

Gratulace!

At slouzi 👊

S Panerai jsem si vzpomnel na posledni zpracovani filmu Prani Smrti s Willisem 🙂

 

 

JJ, v pár filmech se objevily, mně se zase líbí na Stathamovi v Kurýrovi 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Peta-Biker, je to plastové udělátko na výměnu řemínku. Rozdělí se na dvě stejně části se špičkou. Jednou zmáčkneš pojistku na spodu nožičky pouzdra a druhou částí vysuneš z boku stěžejku. Vyměníš řemínek a opačným postupem dáš zpět. 

Upraveno uživatelem Vena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 4 hodinami, Tomino2007 napsal:

Nádherné hodinky, opravdu. Bohužel pro mě absolutně nedostupné cenově, tam se nikdy nedostanu :)

Velká gratulace a tichá přející závist 👍 

Díky.

Nevěš hlavu, nikdy nevíš, jak se bude tvůj život vyvíjet a co není dostupné teď, za pár let může být 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky.
Nevěš hlavu, nikdy nevíš, jak se bude tvůj život vyvíjet a co není dostupné teď, za pár let může být  

Přesně tak. Když jsem před 14 lety objevil fórum,tak jsem se zamiloval do PAM111 a rozhodně jsem ani nedoufal že je budu mít,nebo Bondofky


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, můj život už jede doost dlouho, aby se neočekávaně vyvinul :) :) 

Ne, jasně, vše je o prioritách a možnostech. Sice tu nepíšu, ale roky chodím, hledám inspiraci, poučení, moc fajn fórum. PAMy se mi líbí fakt moc, moc Vám je pánové přeju a užívejte. Opravdu nádherné stroje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...