Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Malá ochutnávka ...

Archimede Fliegeuhr před dokončením. Vzadu ještě něco chybí a vypouklé safírové sklo není vidět. Ale takhle jem si představoval letecké hodinky (ještě modré ručičky, ale nikdo není dokonalý).

 

Druhé (zatím stále tajné hodinky) budou snad konečně s megazpožděním hotové příští týden - tam už zbývá jen pár detailů a vybrat vhodný tah..

Pekne. A to jsi nechtel ty novejsi (silnejsi) rucicky, co ted davaji na archimede piloty? Tyhle mi prijdou jako ty starsi tenke? Jak si je vubec presvedcil, ze ti udelali novy cifernik bez datumovky? ;)

Třeba to nedělali u Archimede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá ochutnávka ...

Archimede Fliegeuhr před dokončením. Vzadu ještě něco chybí a vypouklé safírové sklo není vidět. Ale takhle jem si představoval letecké hodinky (ještě modré ručičky, ale nikdo není dokonalý).

 

Druhé (zatím stále tajné hodinky) budou snad konečně s megazpožděním hotové příští týden - tam už zbývá jen pár detailů a vybrat vhodný tah..

Pekne. A to jsi nechtel ty novejsi (silnejsi) rucicky, co ted davaji na archimede piloty? Tyhle mi prijdou jako ty starsi tenke? Jak si je vubec presvedcil, ze ti udelali novy cifernik bez datumovky? ;)

Třeba to nedělali u Archimede.

Nechal si vyrobit 1000 ks :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá ochutnávka ...

Opravdu moc hezké! Jenom dávej pozor, abys do nich nakonec neinvestoval víc než do originálního kousku :) Co to vypouklé sklíčko, jak se chová? Zvětšuje hodinky? Máš můj obdiv, já bych se do vypouklého safíru neodvážil jít. Jsem nešika od přírody a určitě bych ho hned rozbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víc než originál to teda už stálo - tedy pokud za originál považujeme původní Archimede Flieger...

Nechal jsem to dělat jinde (řeknu kde, až to bude všechno) a ručičky se mi vlastně líbí, tak jsem je neřešil.

Zezadu jsou sundané veškeré nápisy z pouzdra (takové to saphire glass, archimede, 50m..), modré šrouby a vyryté moje logo (budete se smát, ale mně to nevadí) - teď se ještě řeší povrchová úprava rotoru a můstků. :-)

 

No a ty druhé, z těch se zblázníte, ale to až za ten týden.. Aby ty fotky byly kompletní, zepředu, zezadu a se správným tahem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víc než originál to teda už stálo - tedy pokud za originál považujeme původní Archimede Flieger...

Nechal jsem to dělat jinde (řeknu kde, až to bude všechno) a ručičky se mi vlastně líbí, tak jsem je neřešil.

Zezadu jsou sundané veškeré nápisy z pouzdra (takové to saphire glass, archimede, 50m..), modré šrouby a vyryté moje logo (budete se smát, ale mně to nevadí) - teď se ještě řeší povrchová úprava rotoru a můstků. :-)

 

No a ty druhé, z těch se zblázníte, ale to až za ten týden.. Aby ty fotky byly kompletní, zepředu, zezadu a se správným tahem..

Nedělal to Elton ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé nové Omegy Railmaster XXL.

Jeremy díky moc za kontakt na KH a za pomoc při nákupu a ochotu.

Několik rychlých fotek.

Zatím absolutní spokojenost, velké jednoduché.

Cca před rokem se mi vůbec nelíbily, postupně jsem jim začal přicházet na chuť.

Strojek je v porovnání s např. Azimuthem ještě trochu někde jinde a opravdu hezky se na něj kouká,

vše je řádně začištěno. Modré šroubky mi nechybí, ba naopak, nepůsobí to takhle pouťově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondraj: Pěkné a jednoduché, jsou rozměrově větší, ale že by byly nějak přehnaně velké na Tvé ruce mi nepřipadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé nové Omegy Railmaster XXL.

Jeremy díky moc za kontakt na KH a za pomoc při nákupu a ochotu.

Několik rychlých fotek.

Zatím absolutní spokojenost, velké jednoduché.

Cca před rokem se mi vůbec nelíbily, postupně jsem jim začal přicházet na chuť.

Strojek je v porovnání s např. Azimuthem ještě trochu někde jinde a opravdu hezky se na něj kouká,

vše je řádně začištěno. Modré šroubky mi nechybí, ba naopak, nepůsobí to takhle pouťově.

Kolik za takovouhle nadheru? Fakt parada!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stály1910 EUR + 250 Kč poslání pojištěných peněz. Celý obchod proběhl tak, že hodinky byly zaslány Jeremymu a po předání jsme byli spolu odeslat peníze. Takže jistota, žádný zajíc v pytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondraj: Pěkné a jednoduché, jsou rozměrově větší, ale že by byly nějak přehnaně velké na Tvé ruce mi nepřipadá.

Vždycky tady říkám, že potřebuji trochu větší hoďky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondraj: To chápu, také mám slabost pro větší hodinky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže páni, 21.9.2006 som kúpil za nekresťaské prachy moje prvé mechanické hodinky - TISSOT DIVER SEASTAR 1000 AUTOMATIC. Až to predsa len niekoho zaujíma, moje prvé dojmy sú :

Safírové sklíčko je riadne vyduté von čo ma prekvapuje, ale snáď veria v odolnosť safíru,priemer bez korunky je brutálných 44 mm a s korunlou 48 mm, boky púzdra sú matné zvrchu ale chrómové čo je pekný kontrast s chrómom na púzdre. Ručičky sú zvnútra prázdne bez fluoreskujúcej vrstvy ktorá je iba na ich konci v tvare šípu, dobre viditeľná je v noci hodinovka ale minútovku vidieť tažšie( špička je úzka ) svetelnosť je na prekvapenie dobrá, vydržia svietiť až do rána.Ťah má poistku takže sa samé neodopnú. Keďže som doteraz mal iba Seiko kinetic prekvapil ma kovový zvuk strojčeka ( pripadá mi to ako zatvorené budíky v hrnci ) a hlavne frekvencia chodu, sú to riadne otáčky ale porovnávam to s 20 ročnými Primkami a tak snáď je to preto. Viditeľnosť je výborná počas celého dňa a sú na ruke jednoducho neprehliadnuteľné. Na ruke cítiť ich váhu ale nie sú také ťažké ako vyzerajú. Ťah je kombinovaný vyleštenímy stredovými pruhmi a matnými článkami. Najkrajší pocit mám pri pootočení lunety, je to zvuk ako v ložisku bagra a počuť ho na druhú stranu ulice, paráda.Celkovo sú celé hodinky krásne a stále sa na ne dívam. Možno som tu unavoval tým dlhým písaním ale nedokážem tú radosť ukrývať nikde, vôbec nikde. Inak odchýlka 1 deň + 15 s, druhý deň + 13 s a tak uvidím po mesiaci, dvoch. Pridávám pár foto. Tak zatím. Ludo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...