Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Kamile, co to je za povrchovou úpravu těch Junghansů - PVD, nebo něco jinýho ?

Je to PVD i na tahu, safírové sklo, karbonové dno, limitovaná vyprodaná edice.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... takže ke mě včera po čtyřech týdnech putování po světě dorazil taky jeden přírustek...

rinaldino - mohl by jsi mi prosím poslat obrázek, kde je máš na ruce říci mi svůj obvod ruky, také o nich uvažuji, ale váhám, protože píší, že mají 44mm a má ruka má obvod jen 17cm, tak aby nevypadali jako pěst na oko. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty TAg Heuery jsou paradni. Jen mi napada, kdyz mam v planu koupit stejny typ, je nejaka

stupnice kvality techhle "Rolexu"? Nebo je to +- jedno?

>Rimsy:

Co máš na mysli pod pojmem "stupnice kvality techhle "Rolexu"?" ?

No tenhle (podobnej model) vyrabi vic znacek. Zajima me jak jestli se da urcit, ze napriklad invicta jsou kvalitativne vespod, nad tim tag heuer, Grovana, Omega..proste dilenske zpracovani, prestiz atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, co to je za povrchovou úpravu těch Junghansů - PVD, nebo něco jinýho ?

Je to PVD i na tahu, safírové sklo, karbonové dno, limitovaná vyprodaná edice.:)

Panečku, PVD i na tahu, to se nevidí každý den - vypadá to lákavě.

Limitovaná edice, tak to mám holt smůlu... tak snad někdy příště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty TAg Heuery jsou paradni. Jen mi napada, kdyz mam v planu koupit stejny typ, je nejaka

stupnice kvality techhle "Rolexu"? Nebo je to +- jedno?

>Rimsy:

Co máš na mysli pod pojmem "stupnice kvality techhle "Rolexu"?" ?

No tenhle (podobnej model) vyrabi vic znacek. Zajima me jak jestli se da urcit, ze napriklad invicta jsou kvalitativne vespod, nad tim tag heuer, Grovana, Omega..proste dilenske zpracovani, prestiz atd...

Jasně, myslím že jsi trefil správně tu logiku i celkem realisticky ten pomyslnej kvalitativní žebříček (kterej se dá obecně odstupňovat podle ceny modelů). Nad tím někde by byl pak ten "Rolex".

I když samozřejmě ne vždy cena vyjadřuje zpracování a reálnou kvalitu, myslím takhle nějak by se to dalo rámcově seřadit. (už se těším na první kritiku... :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil : tohle rozhodování nezávidím :-) to že už máš hodinky jo, moje jsou kvůli manýru celníků v nedohlednu.

Samuraje mají na sobě i dost černého na lunetě a tak možná ten černej, na monstra bez černý lunety ten druhej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Budu je střídat.:)

 

Oranžový Monstra už nemám, proto jsem koupil Samurai. Ten černý je elegantnější, ale asi vydrží méně. Oranžový je "echt" žralok, ten vydrží hodně a bude lepší na léto, k vodě, na dovolenou, atd. A originální gumový asi někomu v budoucnu přenechám.

 

A ještě se mi líbí, jak se mi to povedlo sladit časově. V pondělí přišly hodinky a v úterý z druhého konce světa řemeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...