Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

A ještě dvakrát prim, ale ty možná půjdou na prodej.

Čoveče takové pěkné hodinky a tak blbě to nafotit :o).

Je to skener,digitál bohužel nemám.

Tak to jo nic ve zlém, ale jsem fotograf takže to hned hodnotím :o) Jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dorazily kočičky. Na to, jak jsou staré vypadají výborně. V té souvislosti jsem se chtěl zeptat : Když si koupím v bazáru auto, tak bych do něj měl něco hned ze začátku vrazit - vyměnit volej, zkontrolovat rozvoďák atd. Jak je to u hodinek - měl bych je dát někam na prohlídku? Jsou z r.1996.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dorazily kočičky. Na to, jak jsou staré vypadají výborně. V té souvislosti jsem se chtěl zeptat : Když si koupím v bazáru auto, tak bych do něj měl něco hned ze začátku vrazit - vyměnit volej, zkontrolovat rozvoďák atd. Jak je to u hodinek - měl bych je dát někam na prohlídku? Jsou z r.1996.

Určitě by jsi měl, já jsem dostal k Breitlingům servisní knížku kde se každý 4 roky má chodit na prohlídku a výměnu oleje.

Na Omegu má v ČR nejlepší servis v Brně Hanák, mají i nějaký certifikát že jsou mezi 10 nejlepšími servisy Omegy na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tů pepik: jsou parádní - kopie japonských digitálek. Nebo to bylo tak, že by tehdy Elton v NMnM nakoupil japončíky a nechal si jen dotisknout PRIM?

 

Pokud by jsi se chtěl jedněch zbavit, dej mi vědět - když sbírám primky, tak by mi přeci neměly chybět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil Orienty, abych měl k Fortisům nějaký hodinky na drsné zacházení. Za 24h dělaj +3 sec. Mrchy jdou líp než Fortisky, ty dělaj +8sec. Fakt je překvapující kvalita spracování, nemá chybu. Už byly v bazénu, v páře a vše OK. Jedinou vadu to má, že pokud budu střídat dvoje automaty, budu si muset pořídit gril, abych je furt nemusel natahovat, teda Orienty spíš kejklat. Tak mě napadlo, motůrek na zahradní grilování stojí 120Kč a má oba chody :D budu muset něco vymyslet.

Orient1.JPG

Orient2.JPG

Orient3.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil Orienty, abych měl k Fortisům nějaký hodinky na drsné zacházení. Za 24h dělaj +3 sec. Mrchy jdou líp než Fortisky, ty dělaj +8sec. Fakt je překvapující kvalita spracování, nemá chybu. Už byly v bazénu, v páře a vše OK. Jedinou vadu to má, že pokud budu střídat dvoje automaty, budu si muset pořídit gril, abych je furt nemusel natahovat, teda Orienty spíš kejklat. Tak mě napadlo, motůrek na zahradní grilování stojí 120Kč a má oba chody :D budu muset něco vymyslet.

http://xs412.xs.to/xs412/07066/Orient1.JPG

http://xs412.xs.to/xs412/07066/Orient2.JPG

http://xs412.xs.to/xs412/07066/Orient3.JPG

Vypadají super. Člověk ani nepotřebuje Seamastery :)

Fakt se mi podle fotky líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...