Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

tak a ted babo rad. zda se, ze maji osicky napevno, tzn jen prubezne pasky. kde koupit takovy?

Tak takový už sháním dost dlouho a zatím bez úspěchu. Jestli se ti něco podaří tak dej vědět. Vážně uvažuji, že bych si nechal pásek vyrobit u brašnáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja taky. ted sem neco nasel u hirsche, ale nevim... hlavne sem nepochopil z popisu, jestli je to to co potrebuju... http://www.chrono.cz/reminky/hirsch-catwal...ture-collection

 

zatim mam od hodinare duchodcvsky model pasku za bratru 28kc, ale nevim nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja taky. ted sem neco nasel u hirsche, ale nevim... hlavne sem nepochopil z popisu, jestli je to to co potrebuju... http://www.chrono.cz/reminky/hirsch-catwal...ture-collection

 

zatim mam od hodinare duchodcvsky model pasku za bratru 28kc, ale nevim nevim :)

Jako nouzovka to jde ale rychle se začne třepit a nevypadá to dobře.

 

Hirsch - Tohle není ono. Nýty nejsou rozpínací. Nepůjde ti nasadit. Viděl jsem ho na vlastní oči. Možná by se daly nýty vyměnit za šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslel ze jsou rozepinaci... ojeje... a nemas nejakej tip, sakra, kde mam takovej pasek hledat? a jeste pro velky uspech, nemam sirku 20mm, alebrz 21 :-)

Jürgen's bands

"Jürgen from Germany" - zní to jak nápis na veřejným hajzlíku :), ale je to zavedený prodejce s dobrou pověstí - prodává mimo jiné vintage řemínky k leteckým hodinkám na Watchuseek a TimeZone, má i typy se šroubovacími "nýty" k použití na pevné stěžejky, bere PayPal

e-mail address info@s-parts.de

na 21 mm rozteč jde většinou použít i 22 mm pásek, ale má tam i 21 mm

 

Juergens_Military_Watchstraps_No_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jürgen's bands

"Jürgen from Germany" - zní to jak nápis na veřejným hajzlíku :), ale je to zavedený prodejce s dobrou pověstí - prodává mimo jiné vintage řemínky k leteckým hodinkám na Watchuseek a TimeZone, má i typy se šroubovacími "nýty" k použití na pevné stěžejky, bere PayPal

e-mail address info@s-parts.de

na 21 mm rozteč jde většinou použít i 22 mm pásek, ale má tam i 21 mm

 

Aha, já nejprve myslel, že jsi sem nafotil svoji aktuální sbírku.. :)

 

Jinak řemeny moc pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě většinou je tu zvykem především lkát nad finanční stránkou chronochoroby, ale existuje i druhá - už dlouho jsem nezažil takový poměr cena/radost - DIKY! Teď ještě zjistit, kde tady nejvýhodněji nechat vyměnit baterii...

EDIT 1902: tak mi ta radost dlouho nevydržela:( Quartzky, koupené jako nevyzkoušené, prohlásil hodinář za mrtvé a ty druhé se do rána předešly o víc jak hodinu, tudíž další investice. Nu což, stanou se horší věci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V patek mi dorazily uzasny divery! CONTINENTAL Gulf Stream, vyrobeno cca 1969. testovano na 5ATM, prumer 37mm

Podobné hodinky se mi právě vrátily od Mechana z renovace (podobný průměr, také mosazné pouzdro, šroubovací korunka a vodotěsnost 200m). Jedná se o švýcarské hodinky značky Horus (mě neznámé). Táta je dostal před 30-ti lety od své ségry, když ještě uháněl mojí mamku aby si ho vzala :-) Posledních deset let ležely v šuplíku. Renovace se týkala kompletního rozebrání, vyčištění a seřízení strojku, výměna všech těsnění, vybroušení sklíčka a nahrazení neoriginálního kovového tahu pěkným černým páskem.

 

P.S. fotku jsem bohužel nestačil udělat, protože táta měl takovou radost že je nechtěl dát z ruky :-) foto bude zítra, pozítří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě většinou je tu zvykem především lkát nad finanční stránkou chronochoroby, ale existuje i druhá - už dlouho jsem nezažil takový poměr cena/radost - DIKY! Teď ještě zjistit, kde tady nejvýhodněji nechat vyměnit baterii...

EDIT 1902: tak mi ta radost dlouho nevydržela:( Quartzky, koupené jako nevyzkoušené, prohlásil hodinář za mrtvé a ty druhé se do rána předešly o víc jak hodinu, tudíž další investice. Nu což, stanou se horší věci!

Quartzky neposoudím, ale ty předcházející se by měl spravit buď p. Konečný na Masné, nebo taky Strnad na Veveří. Konečný má lidové ceny a Strnad taky není drahej. Co na to říká Cyber?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...