Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Kubson: Čím to je. že mám kapesní Omegy, stejně pěkné jako ty tvoje Tissoty a vypadají téměř nachlup stejně. Úplně stejné ručičky, prakticky identické číslice.......

že by už tehdy náznak swatch group? :)

možná že budou mít jiné vnitřnosti.. zkus odfotit strojek - porovnáme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezke fotky, cim sji to fotil?

canon 400D

Me spis zajimalo prislusenstvi, telo je vicemene vedlejsi.

vicemene jenom ten zakladni setovy zoom + uv filtr hoya super hmc pro1

ja ti nevim s tim telem - zatim muzu porovnat s mou predchozi D50kou ktera mela mnohem lepsi objektiv a ty fotky z canonu lezou tak nejak lepsi se mi zda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se hlásím s novým přírůstkem. Seiko Samurai white. Je to sice nošen dříví do lesa (tento typ hodinek tady má každý druhý), ale proč se nepochlubit, když jsou opravdu tak krásný:)

Tak koukam, ze si cekanim na BWC kratis dlouhou chvili :D Jsou vazne pekne, ja je mam v cernem...

tm.watch: I nákup BWC bude jen krácením si čekání na Panerai :) Nic proti BWC, jak jsem psal už dříve, ty, které vlastníš ty jsou velice, velice dobré a rád bych je jednoho dne měl v jedné kolekci s ostatními svými hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se musím pochlubit novým přírustkem, nechal jsem si je přivézt ze Švajcu a teď se s nima mazlím jak malej kluk.

Jinak tady jsou ttd: Certina- DS podium

automat- valjoux7750

nerez pozdro

nerez tah

safír-antireflex

prům.40 bezkorunky

water - 100m

průhled na strojek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se musím pochlubit novým přírustkem, nechal jsem si je přivézt ze Švajcu a teď se s nima mazlím jak malej kluk.

Jinak tady jsou ttd: Certina- DS podium

                            automat- valjoux7750

                            nerez pozdro

                            nerez tah

                            safír-antireflex

                            prům.40 bezkorunky

                            water - 100m  

                            průhled na strojek

Nádhera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem si zase potřeboval udělat radost :D ...... takže jsem využil slevy na chronu a udělal tuning řemenu ...... zbytek v sekci Prodej :)

Ty hodinky a hlavně řemen je super přesně můj vkus :o).

 

2 Beny Certiny jsou taky nádherné :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quartzky neposoudím, ale ty předcházející se by měl spravit buď p. Konečný na Masné, nebo taky Strnad na Veveří. Konečný má lidové ceny a Strnad taky není drahej. Co na to říká Cyber?

Já se Cybera na nic neptal, vzhledem k pořizovací ceně mi to přijde takové hloupé... Díky za opravárenský tip, já se informoval na Mendláku, v tom menším hodinářství. Seděl tam pán jak vystřižený z Tajemného hradu v K.;) A povídal něco o půl stu za vlásek.

kousek z mailové korespondence mezi Cyberem a Rentierem :

 

Cyber:

 

Ahoj,

35 je quartz - neměl jsem monost je vyzkouet. Mám je poslat, nebo chceš jen 9?

 

Rentier:

Diky za info, ale uz jsem to stejne zaplatil. Nicemu to nevadi, naopak budu docela rad, ze aspon u jednech mi i po delsim nenoseni bude sedet datum;)

 

Píšu to sem proto, abych nevypadal za někoho, kdo prodává mrtvolky jak psal tm.watch (což mě velice mrzí ).

Jinak doufám, že většina lidí ať při nákupu, nebo prodeji, se mnou neměla nikdy problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem jaký máte názor na Panerai Luminor Daylight??? Ale jestli jsem koukal správně tak tam je cenová relace hodně vysoko že?

Panerai Luminor Daylight - jsou dvě základní verze a bezpočet L.E.- ( bílý a černý ciferník). Cena v ČR přes 150.000,- Kč - dodací lhůta 6 měsíců ( bez záruky ). Pokud máš odvahu poslat na neznámý účet kdesi v Evropě pár desítek tisíc, tak je seženeš na eBay za ceny od 120.000,- do 135.000,- Kč. Panerai jsou trošku dražší hodinky, což zjistíš při první servisní práci ( typicky přetěsnění a tlaková kontrola cca 5.500,- Kč ), nebo při koupi koženého řemínku ( ceny od 7.000,- výše ). Slevy na Panerai, obyčejně nejsou vyšší než 5%. Oproti běžné kvalitní švýcarské produkci, kde lze vyjednat slevy ve výši 10 - 30%. odměnou Ti bude, že vlastníš jeden z 3.000 ( serie) originálních kusů Panerai s vlastním pořadovým číslem. Spolu s hodinkami dostaneš obří kvalitní dřevěnou etuji se sametovým vyložením a sametovou dečkou, papírovou krabici, a kartonový obal. Uvnitř Tě budou čekat skvostné a velmi přesné chronometry s funkcí chronografu, vodotěsností 300m, patentovaným uzávěrem korunky, a supersvítivími číslicemi a ručkami. K hodinkám obdržíš také dva pásky ( kožený, a diver kaučuk strap ) a nerezovou sponu. Spolu s tím dostaneš šroubovák, návod, garanční kartu, certifikát COCS vystavený právě na Tvoje hodinky, a identifikační samolepku. Nejsou nejlevnější, ale stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...