Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Lovap: já včera koukal na http://www.smirs.com/index.php?cPath=20_57&filtr=1 a právě mě zarazilo, že by mi něco ušlo. Dostávám pocit, že ten tvůj typ se prodává delší dobu a někde jsem ho viděl.

 

K provedení, co bys za ty peníze chtěl? :) Strojek je to jednoduchý a časem prověřený, nebudeš mít problémy. Časem napiš do sekce Ruské hodinky něco o přesnosti. Hlavně jsem zvědavý na trvanlivost barvy čislic, toho bych se bál nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K provedení, co bys za ty peníze chtěl? :) Strojek je to jednoduchý a časem prověřený, nebudeš mít problémy. Časem napiš do sekce Ruské hodinky něco o přesnosti. Hlavně jsem zvědavý na trvanlivost barvy čislic, toho bych se bál nejvíc.

Číslice jsou zjevně zahloubené do povrchu (netroufám si tvrdit že gravírované, spíš jen lisované) takže oprava případně vydrolené barvy by byla jednoduchá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K provedení, co bys za ty peníze chtěl? :) Strojek je to jednoduchý a časem prověřený, nebudeš mít problémy. Časem napiš do sekce Ruské hodinky něco o přesnosti. Hlavně jsem zvědavý na trvanlivost barvy čislic, toho bych se bál nejvíc.

Číslice jsou zjevně zahloubené do povrchu (netroufám si tvrdit že gravírované, spíš jen lisované) takže oprava případně vydrolené barvy by byla jednoduchá.

Založil som novú tému v Ruských hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je uz vice nez tyden, Dneska jsem vymenil Reminek za Kovovy tah prece jen si rikam ze reminek si necham na zvlastni prilezitosti, protoze tenhle s cervenym prositim je opravdu uzasny. ale moje vysnene hodinky jsou od detstvi Omega Speedmaster Professional. a rad bych jeste neco ciste spolecenskeho jen tak pro radost protoze ja stejne nejradeji nejake profesionalni, but letecke nebo namorni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... tak jsem si dnes za pekelné peníze pořídil "domek" na hodinky ...... jako bonus zdarma katalog Omega ..... abych prý měl ten "domek" čím naplnit :)

Ak niekto mate rozmery alebo najlepsie technicky postup na vyrobu podobnych alebo aj cisto drevenych krabic poslite mi ho please na m.bolo@centrum.sk . Dedo je totiz stolar (robil uz aj rozne hodiny) a asi by to dokazal vyrobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... tak jsem si dnes za pekelné peníze pořídil "domek" na hodinky ...... jako bonus zdarma katalog Omega ..... abych prý měl ten "domek" čím naplnit :)

Ak niekto mate rozmery alebo najlepsie technicky postup na vyrobu podobnych alebo aj cisto drevenych krabic poslite mi ho please na m.bolo@centrum.sk . Dedo je totiz stolar (robil uz aj rozne hodiny) a asi by to dokazal vyrobit.

...asi bych vycházel z průměru pouzder (cca 45 - 50 mm) hodinek a fantazii se meze nekladou ;)

Ono asi není problém vyrobit dřevěnou krabičku, ale kdo udělá ten vnitřek a ty polštářky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím ,že v tuzemsku sehnat něco kvalitního a pěkného pro oči bude asi velmi těžké....... ;) ....

Co tohle?http://www.zlato-stribro-hodinky.cz/det/kazeta-na-hodinky-vicemistna/

to není určitě z NSR a vypadá to jako rakev :)

 

....Japonsko ...... už to vidím ....pchééé :D

Tak tento je od Conrada. Tam ho mají levnější. Cena odpovídá provedení.

http://www.mavex.cz/watch_kazety.htm

Tady mají kazety i watchwindery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabrouzdal jsem na ebay,a tady je něco málo z nabídky.Ceny mě mile překvapily,ale třeba je v tom nějaký háček-neumím anglicky,a tak si nemohu přečíst podmínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... tak jsem si dnes za pekelné peníze pořídil "domek" na hodinky ...... jako bonus zdarma katalog Omega ..... abych prý měl ten "domek" čím naplnit :)

Ak niekto mate rozmery alebo najlepsie technicky postup na vyrobu podobnych alebo aj cisto drevenych krabic poslite mi ho please na m.bolo@centrum.sk . Dedo je totiz stolar (robil uz aj rozne hodiny) a asi by to dokazal vyrobit.

Že je stolař děda je zásadní předpoklad úspěchu. :) Na zakázku by se s tím žádný stolař nehrál nebo by to nebylo k zaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...