Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Úlovek za 40 Kč. To tam vážně nešlo nechat :)

Malý budíček Mir (64mm X 43mm X 18mm). Aspoň doufám, že Mir.

Vypadá jako nový, je k němu parádní hnědé pouzdro a ta kombinace quartz a mechanického stroječku mě dostala :)

Zvuk buzení je naprosto neuvěřitelný - mix zubařské vrtačky, cirkulárky a zvuku, který vydával kazetový magnetofon k počítači Atari 800XL (éra osmibitů) při nahrávání her.

Jen jedna věc mě zlobí :( Nejsem schopen nastavit čas buzení :( Ta červená ručička se nehýbe a vytažením korunky nastavuji jen čas. Buď je to pokažené nebo je tam nějaký fígl, který jsem nepochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úlovek za 40 Kč. To tam vážně nešlo nechat :)

Malý budíček Mir (64mm X 43mm X 18mm). Aspoň doufám, že Mir.

Vypadá jako nový, je k němu parádní hnědé pouzdro a ta kombinace quartz a mechanického stroječku mě dostala :)

Zvuk buzení je naprosto neuvěřitelný - mix zubařské vrtačky, cirkulárky a zvuku, který vydával kazetový magnetofon k počítači Atari 800XL (éra osmibitů) při nahrávání her.

Jen jedna věc mě zlobí :( Nejsem schopen nastavit čas buzení :( Ta červená ručička se nehýbe a vytažením korunky nastavuji jen čas. Buď je to pokažené nebo je tam nějaký fígl, který jsem nepochopil...

Já to čtu jako Luč (možná špatně).A co dělá v sovětském budíčku ta imperialistická baterka?=D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Luč, ne Mir, čas buzení se nastavuje otáčením sklíčkem, proto jsou tam po obvodu ty vroubky.

Díky, máš u mě pivo.

Rusky jsem se ve škole učil, ale ten nápis jsem fakt nebyl schopen přečíst (tak jsem tipnul Mir :)

To s otáčením sklíčka mě nenapadlo. A ejhle, ono to fakt funguje :)

Děkujííí !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Je to Luč, ne Mir, čas buzení se nastavuje otáčením sklíčkem, proto jsou tam po obvodu ty vroubky.

Rusky jsem se ve škole učil

Ale špatně, máš nedostatečnou :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Rusky jsem se ve škole učil

Ale špatně, máš nedostatečnou :P

Pjaťorku mám :) To byla vlastně jednička :)

ANo, máš pravdu záleží na úhlu pohledu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,

som tu novy a potreboval by som poradit. Povodne som si chcel kupit repliku Breitling Navitimer World z strojcekom ETA ale ked sa cena vysplhala na 20.000.- tak som sa zacal obzerat po niecom kvalitnom a znackovom. Povodne mi padli do oka Certina DS Podium Automatic. Pekny dizajn, zafirove sklicko, automaty a navyse strojcek Valjous 7750. Tak som sa vlastne dostal na toto forum, ale potom som tu objavil Hamilton Khaki X-Wind Automatic, zafirove sklicko, automaty, strojcek Valjous 7750. Tak som sa rozbehol po hodinarstvach, a aby som to nemal jednoduche, tak mi tam este ponukli aj Citizen AV0030-60E a Citizen AS2031-57E. Sklicka maju zafirove, su ale quartz s Eco-Drive pohonom (napajanim). Obe Citizeny su cca. o 10.000.- lacnejsie. Potreboval by som poradit. Hlavne co sa tyka kvality, bezporuchovosti a presnosti. Lebo prave tie Citizeny mi boli nukane ako super presne. Kludne mozete aj nejake ine, ale v tejto cenovej relacii.

 

Dakujem,

Matrix44

 

Certina DS Podium Automatic vs. Hamilton Khaki X-Wind Automatic vs. Citizen AV0030-60E vs. Citizen AS2031-57E

 

certinadspodiumautomatibn7.jpg hamiltonkhakixwindautomrj1.jpg citizenav003060ecustomdy1.jpg citizenas203157ecustomfy6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych volil jednoznačně Hamilton, hned potom Certinu, pak dlouho, dlouho nic a teprve potom Citizen. Ne proto, že by to byly špatné hodinky, ale klasická mechanika je z mého pohledu prostě klasika. I když ty Citizeny budou zcela jistě přesnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kúp podľa toho, čo chceš. Ak chceš presnosť tak quartz a najmä ten radio controlled - sú oveľa presnejšie ako mechaniky. Ak chceš hodinky na pocit (pekne to tiká, pohyblivé kolieska :) ) tak mechaniky. Osobne by som bral tie Hamiltony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...