Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Skeleton: vždycky když ode dneška pojedu přes Voznici, tak budu koukat lidem na ruku, zda tam nemají Stowy. Doufám, že někdy sedíš na zahrádce U Martina nebo U banána, ať mám aspoň šanci smile.gif

Ja jsem odkojen na Hotelu Voznice. smile.gif Tak sedavam naproti na zahradce wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skeleton: vždycky když ode dneška pojedu přes Voznici, tak budu koukat lidem na ruku, zda tam nemají Stowy. Doufám, že někdy sedíš na zahrádce U Martina nebo U banána, ať mám aspoň šanci smile.gif

Ja jsem odkojen na Hotelu Voznice. smile.gif Tak sedavam naproti na zahradce wink.gif

Tak se možná "podle ksichtu" známe, já se tam občas stavím. Ale dřív jsem koukal jinam než na hodinky, teď už je to jinak - bezpečně Tě poznám wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

user posted image

Tak tu je fotka s inym pasom spolu so vstpenkou to Bazilej - pripraveny na odchod do Baselworld zajtra rano.

2O rokov !!! - "SHIT"...ako ten cas leti ;-)

 

Watch fan 1 - nádhera, gratuluju - ta fotka na pozadí CSSR pasu je výstavní !!! biggrin.gif Teď jdu dumat, co to vlastně všechno ukazujou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu je to zhrnute v par riadkoch:

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...07&rev=&reveal=

 

 

2 watchfan  tak už prozraď  jaká nebo jaké profese ti dopomohly za těch 20let k PP, letos se do Baselu nechystám tak se tam uvidíme snad někdy v budoucnu. Už ale vím podle čeho tě poznám laugh.gif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Děkuji všem za gratulace,jak bude chvilka udělám lepší fotku.Mám na cestě ještě jedny tak potom asi pohromadě..:-))

Pristup firmy me tedy zklamal, ja si je objednal tusim uz nekdy v listopadu, ted jsem si s Vivecou vymenil nekolik peknych emailu, a nakonec je dostanu pozdeji nez jiny zajemce z CR? No kde to jsme :-) Mne je zaslali vcera, takze ocekavam zasilku v utery- nenavidim Velikonoce! Akorat jsem si nechal dat cerny pasek i motylkovou sponu, jsem zvedavej jak bude pasovat. A samo gratuluji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Viktor,

 

dakujem.....a mas parvdu...tie prve roky to bola makacka ;-)

(prve dva roky: Dve prace:  40 + 10 hod za tyzden plus College

na plny uvazok)...ale stalo to za to ;-)

 

\"mnovace\",

ano....ako som sa dal na Patek - predal som vela hodiniek z mojej Rolex

zbierky:

 

Moj ultimatny ciel je:

3 Modern Rolex: SS Daytona, YG MOP Yacht-Master, Day-Date

3 Vintage Rolex : SS GMT, Rose gold Day-Date 1803, Red Submariner 1680

3 Patek: 5135 Rose Gold, 5110 Yellow Gold, 5960 Platimum.

 

Takze ...8 uz ich tu je...teraz uz zostavaju len jedny (tie posledne Patek 5960P) ale na tie si este budem musiet dost pockat ;-)

Já už se z Tebe snad zblázním, musíš nám to dávat po kapkách a ne takovou prdu, zase žalem neusnu smile.gif .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...