Přejít na obsah

Seiko vs Squale


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
A co jsi nakonec pořídil?

Nechal jsem si taky poradit od místních borců.
https://forum.chronomag.cz/topic/158812-prvn%C3%AD-potápky-do-30k/
Nevím, jestli to sdílím správně, je to "První potápky do 30k".

Je tam dost tipů, ale já chtěl vyloženě old schoolově vypadající potápky bez ochrany korunky, tak byl výběr o něco užší. Nakonec jsem vybral SPB147, který se mi líbily už od začátku a měl jsem možnost si je zkusit s těmi SPB317. Oproti nim mi přišly víc zajímavý, protože mají zlatý ručičky a hnědý cifr. Kupoval jsem je ze zahraničí a vyšly cca o 8000,- levněji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to přehodnotil, a budu se rozhodovat mezi Squale 50 atmos black blasted vs Seiko SPB239.A fakt nevím...

gnomonwatches
Kupoval jsem je na Black Friday, byla tam asi 10% sleva. Jde to přes DHL a musíš pak doplatit DPH a clo až to přijde + jejich poplatek, pokud si to nebudeš chtít proclít sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to přehodnotil, a budu se rozhodovat mezi Squale 50 atmos black blasted vs Seiko SPB239.A fakt nevím...

Jdi si je někam vyzkoušet a osahat kde je mají...ty Seiko asi tedy mít nebudou, ale SPB143 určitě, to je stejný typ jen jiné provedení
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi budu muset.Holt po novým roce si udělám vejlet do chronoshopu. Myslím si,že mi bude možná vadit ta schovaná korunka u 50 atmos.U 239tek se mi líbí jak ta korunka, tak plastické indexi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím o tom,taky sem na to koukal.Ale bohužel sem teď před svátkama  trochu vyždímanej a navíc kulatiny mám na konci ledna. A ještě ktomu nejsem pevně rozhodnutej,i když sem mi fakt líbjej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jestli uz jsi starsi, tak mi tam sedej vic ty Seika. Jak ty “63MAS” tak zelvy.

63MAS - takovy hodinky 2v1, vic univerzal. 

a baby Zelvy taky podle me moc dobry. Uz trochu konzervativnejsi, coz k urcitemu veku sedi podle me vic.

 

 

 

Upraveno uživatelem Ondrais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak všechno je jinak.S budgetem sem musel jít dolů,takže teď se rozhoduji mezi Citizen Promaster Marine Automatic Divers Super Titanium NB6021-17E,a něco od Seika.Trochu jsem nahlodanej na SPB317J1 z druhý ruky,no ale ještě nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, lipic napsal:

Tak všechno je jinak.S budgetem sem musel jít dolů,takže teď se rozhoduji mezi Citizen Promaster Marine Automatic Divers Super Titanium NB6021-17E,a něco od Seika.Trochu jsem nahlodanej na SPB317J1 z druhý ruky,no ale ještě nevím. 

Ty SPB317J1 jsem tady nedávno viděl v inzerci za 16k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...