Přejít na obsah

Co říkáte na Nové Apple Watch Ultra?


MartinJel

Doporučené příspěvky

před 59 minutami, Koza_c napsal:

Apple Watch ultra 2 
Tak jsem si před 16dny poprvé zkusil a bezhlavě bez čtení recenzí koupil tyto nabíjecí hodinky a musim říct, ze kdybych nepropasl 14denní lhůtu na vracení z důvodu mimo CR, tak jsem je po týdnu vrátil. 
Vydrží nabité neco přes 2dny, ale už to mi přijde u hodinek obtěžující je takhle často nabíjet. 
Docela mě to u Apple zklamalo a už zvažuju prodej po tak krátké době.

A proč jsi to kupoval? Všude se píše, že to vydrží 2 dny...je to daň za ultimátní displej a 100% konektivitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hele ja jsem je dokonce dvakrat vratil, proroze jsem nevidel zadnou uzitnou hodnotu, ale protoze jsem nemel zadne “levnejsi” hodinky na bezne noseni a AW7-9 se mi prestaly libit, tak jsem si je nechal kvuli designu. Nosim to kvuli casu, ale jinak je vpodstate nepouzivam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 5. 2023 v 19:41, farkyostrava napsal:

Ja koupil u Bakera adaptery a uz valim isofrane a ostatni oblibene remeny👍

IMG_0503.thumb.jpeg.7c2cd53b14a367d10b23ac423c80bec9.jpeg

Prosim tě, mohl bys šoupnout víc fotek na tom oranžovým Robby? Dost nad ním přemýšlím. Adaptéry jsem objednal z Čajny za neskutečných 13 dolarů, tak snad to bude vypadat líp než ty za dolar, co do nich moc nepasujou :D Akorát teda mají rozteč 24 mm, to ten řemen moc jinam nedám 😕

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne. Zůstanu loňského modelu, který mi velikostně i funkčně naprosto vyhovuje.

Tak jsem neodolal a koupil jsem si je loni v listopadu. Píši sem až s odstupem času podle zkušeností. Jednoduše řečeno nelituju.
Na tu obludnou velikost jsem si rychle zvykl. Oproti menším se lépe ovládají, výdrž baterky mnohem lepší, v mém případě 3 dny nonstop s trvale zapnutým displejem.
Ocean band řemínek jsem ihned sundal. Nesnesu na ruce to vroubkování a ani systém zapínání mi nevyhovuje. Nahodil jsem zelený hladký kaučuk, který jsem používal na předchozích AW a jsem spokojený.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Já vůbec nepociťuji žádný rozdíl oproti jiným AW. Ano, má to větší display, ale to je tak vše. Marketingová gesta secvaknutí prsty jsem dodnes ani jednou nepoužil..

Jen pro zajímavost, co přesně je na gestu “marketingového?
Podle mě je to fajn pomůcka, kterou často používám při čtení emailů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je koupil když vyšly. Za mě oproti klasickým posun dopředu v desingu. Velmi dobře sedí na ruce. Po funkčnosti proti ideální pracovně sportovní nástroj.
V práci například:vidím kdo volá, zprávy na které můžu odpovědět hlasem, kalendář... mobil v kapse. Ve sportu zaznamenávají co mají.... Placení v obchodech. Ve volných chvílích přehodím na mechaniky.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2024 v 14:15, patprom napsal:


Jen pro zajímavost, co přesně je na gestu “marketingového?
Podle mě je to fajn pomůcka, kterou často používám při čtení emailů.

Jakym zpusobem to pouzivas? 
Marketingove rikam, protoze jsem je kvuli tomu kupoval, kdyz vysly, ale pouzil jsem to jen, kdyz jsem to zkousel, ale v realnem provozu nikdy. Vpodstate jsem si na tu funkcionalitu ani za tech par mesicu nevzpomnel. K cemu ty to teda vyuzivas? Ja emaily na ruce nectu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2024 v 17:39, patprom napsal:


Tak jsem neodolal a koupil jsem si je loni v listopadu. Píši sem až s odstupem času podle zkušeností. Jednoduše řečeno nelituju.
Na tu obludnou velikost jsem si rychle zvykl. Oproti menším se lépe ovládají, výdrž baterky mnohem lepší, v mém případě 3 dny nonstop s trvale zapnutým displejem.
Ocean band řemínek jsem ihned sundal. Nesnesu na ruce to vroubkování a ani systém zapínání mi nevyhovuje. Nahodil jsem zelený hladký kaučuk, který jsem používal na předchozích AW a jsem spokojený.

3 dny s AO? Já dám tak maximálně den a půl (mám sice jedničky, kondice baterie 98%) s Always On. 3 dny dám bez AO.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři dny potvrzuju. To je super. Akorát se s nima hrozně peru co se týká řemenů. Furt si zvykám na jejich velikost, zadnej řemen mi nesedí jako na AW7. Všechny jsou buď malý nebo velký. Dám jim měsíc a uvidíme.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, hreba napsal:

Tři dny potvrzuju. To je super. Akorát se s nima hrozně peru co se týká řemenů. Furt si zvykám na jejich velikost, zadnej řemen mi nesedí jako na AW7. Všechny jsou buď malý nebo velký. Dám jim měsíc a uvidíme.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Neměl jsem je dlouho, ale nejlepší na nich byl klasický gumák z běžných AW. Jinak s AO jsem dával 2,5 dne, dobíjel jsem obden a nepoužíval eSim v hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si vzal původní AW7. Žádný rozdíl pro moje použití. Navíc jak jsou už historicky dobitý, ani nad nima už nepremyslim. Že bych se k nim vrátil?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak měsíc za mnou. Poslední týden AW7 pro srovnání a výsledek je, že za chvilku budu psát inzerát. Na to abych viděl čas, datum, příchozí notifikace a nezvonil mi telefon, ale vibrovaly mi hodinky, Ultry nepotrebuju. A hlavně mi prostě sedí klasika na ruce víc. U Ulter jsem s žádným řeminkem nenašel takový ten akurátní fit.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemluvě o tom, že často nosím AW současně s mechanikama a proste se mi zdá, že jsou k tomu vhodnější z pohledu velikosti a univerzálnosti. K nižším hodinkam se mi proste nelíbí


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se že "rurální design" je u provedení Ultra věc kterou jen tak nezkousnu - a řešit "odolnost" ještě hamatnějším pouzdrem z titanu mi taky (v porovnání s PVD ocelí+safírem) nepřijde jako nejlepší nápad - ale čert to vem, někdo vdolky a jinej holky.

Mimochodem Petře, ty 3 dny výdrže které zmiňuješ bývaly v "notifikačním režimu" (tj. jenom jako hodinky + "externí displej k mobilu") a nebo i s nějakým záznamem cvičením? To mi přijde jako celkem zásadní parametr, kterému se marketing pochopitelně vyhýbá jako čert kříži, protože dlouhodobě běžící GPS a power-management potlačený kvůli žvejkání  dat ze senzorů jsou žrout srovnatelný s aktivním LTE modulem během hovoru. U starých ocelových AW 3 i novějších AW 6 (u nich včetně většinu času neaktivního LTE a AOD) jde po 4 hodinách venčení baterka do kopru ještě ten samý večer, při 2 hodinách vydrží půldruhého dne - a bez cvičení chcípne dřív iPhone, kterému připojené AW ubírají tak třetinu výdrže (bez hodinek s cca hodinou volání denně 3 dny, s hodinkama necelé 2). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124 Radku, abych se přiznal, tak to přesně nevím, ale zkusím to popsat. Z nabíječky šly někdy před sedmou ráno řekněme v pondělí a ve středu večer tam bylo kolem 15 procent, pokud si dobře pamatuju. LTE tam nemám aktivovaný, absolutně to nepotřebuju, protože buď mám u sebe telefon nebo potřebuju hodinky, ale ne volání a poslouchat hudbu. Ani plavání ani americkej fotbal na tohle nejsou moc dělaný a běhání nenávidím, po horách nelezu, na procházky když už jdu, tak zase s telefonem.
Takže ano - v notifikačním režimu - ale na messenger, instagram, maily, hovory atd. toho padá za den fakt dost a dalších ruzných notifikací, taky dojde dost. Takže se dá říct, že byly v tomto ohledu v zápřahu. Co se týká cvičení, tak tam bylo jedno nějaký rehabilitační cviko hodinu, režim jóga nebo volný pohyb, nevím přesně a jednou to chytlo můj špacír se psem asi 40 minut. AOD zaplý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...