Přejít na obsah

PRIM ŠKODA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vy toho chytráci viete.....Jeden je lepší fotbalista než druhý, jen když si kopne. První sice neví, kolik škodovácké primky stojí, ale ví nabeton, že jsou předražené a druhý nerozezná Prim Škoda Quartz od Sinn L&K 7750. Muhehe :lol:

Hm, já jsem to pochopil tak, že se týká těch Eltonek. Teď jsem si udělal backtrace toho příspěvku a fakt se to týká těch Eltonových hodinek.

Čímž se omlouvám, mylně jsem vyhodnotil kontext.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že to tolja napsal za mě, tohle je školení pro začátečníky, jak číst zdejší vlákna nářků na prim :D. Neprodává je náhodou škoda za cenu, kterou si škoda určí? Co myslíte?

 

Na reklamní quartzky je to bezpochyby bómba, po všech stránkách. Famózní mi přijde zejména ten dámský model. Není ten cifr náhodou galošovaný :D a plastický :D ? Brávo prim i škoda i eventuální další zúčastnění :).

 

Ale škodě se řekl bych vůbec daří - ty sinn jsou za 22k určitě fantastický jakbysmet !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že to tolja napsal za mě, tohle je školení pro začátečníky, jak číst zdejší vlákna nářků na prim :D. Neprodává je náhodou škoda za cenu, kterou si škoda určí? Co myslíte?

 

Na reklamní quartzky je to bezpochyby bómba, po všech stránkách. Famózní mi přijde zejména ten dámský model. Není ten cifr náhodou galošovaný :D a plastický :D ? Brávo prim i škoda i eventuální další zúčastnění :).

 

Ale škodě se řekl bych vůbec daří - ty sinn jsou za 22k určitě fantastický jakbysmet !

Prodejci Škodovek je měli za cca. 22 tisíc.

Asi jsem to ne moc dobře napsal. Je to cena pro prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primky mě moc nenadchly, ale Laurin & Klement bych si nechal líbit, pokud to tedy taky nejsou qarcky, což asi jsou.

To pochybuju, v portfoliu Sinnu jsem kvarcové chronografy nenašel...

 

Edituji: vlastně nepochybuju, je to jasná ETA 7750.

Upraveno uživatelem Bobr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem navstivil zakaznicke centrum Skodovky v MB - a .... videl jsem je :)

Oproti obrazkum pusobi ve skutecnosti velmi masivnim dojmem (jsou fakt velke :) ) cifernik je plasticky- od stredu ma postupne kruznice. Korunka ma plastickou "slepici". pouzdro je shora lestene. .... a ted to, co vsechny tady zajima vzdy u primek jako prvni - cena. panske tesne pod 8 a damske lehce nad 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem navstivil zakaznicke centrum Skodovky v MB - a .... videl jsem je :)

Oproti obrazkum pusobi ve skutecnosti velmi masivnim dojmem (jsou fakt velke :) ) cifernik je plasticky- od stredu ma postupne kruznice. Korunka ma plastickou "slepici". pouzdro je shora lestene. .... a ted to, co vsechny tady zajima vzdy u primek jako prvni - cena. panske tesne pod 8 a damske lehce nad 5.

Konecne prinosna informace ;) Pises ze jsou fakt velke, kdyz to odhadnes, kolik maji (alespon odhadem) prumer? Ne ze bych je chtel kupovat, ale je to informace ktera se vzdycky hodi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...