Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

nevím jestli je to ta správná rubrika kam to napsat ale djme tomu. Včera jsem jedl fejkový Tiramisu! Máma měla narozeniny a jako pohoštění nachystala jednu z receptur které si tak sousedky handlujou mezi sebou a opisujou z babských časopisů. Vypadalo to celkem jako Tiramisu, jen s tím rozdílem že to nebylo udělané z mascarpone ale z pomazánkového másla. Jedna ze sousedek povídala že to někde viděla ze sýra Lučina. No možná tomu nerozumím ale mascarpone mají v každém obchoďáku a cenově se to od fejku liší jen nepatrně. No ale popravdě řečeno, bylo to celkem dobrý. Ještě mám kus v ledničce, za chvíli to půjdu zprásknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona ta úspora nebude nijak velká, mascarpone někde v kauflandu stojí jen o málo víc než to pomazánkový máslo. Ony ty důchodkyně vlastně ani netuší že to je tradiční recept s tradičníma surovinama a že na dílo mistrů se nesahá. Ony to prostě někde četly v nějaký Chvilce pro tebe nebo u Babicy, prostě u někoho kdo objevoval objevené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ja jednou zapomnel koupit amareto a zjistil jsem to az kdyz uz jsem to mel skoro hotove, tak jsem do toho kafe splichnul medovinu - chutovy rozdil nepatrny kupodivu.

 

Z toho pomazankoveho masla je to ekl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já radši po dalších detailech nepátral ale jedlý to bylo. Ikdyž to je z pomazánkovýho másla. Ale tiramisu to samozřejmě není. Mascarpone je vlastně sýr. Když řeknu běžnýmu čechovi že do taliánskýho dortu se dává sejra a že to je děsně dobrý tak se dozvím že to je nějaká prasárna a taliáni jsou hovada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jednou zapomnel koupit amareto a zjistil jsem to az kdyz uz jsem to mel skoro hotove, tak jsem do toho kafe splichnul medovinu - chutovy rozdil nepatrny kupodivu.

 

Tado, budoucí advokát a chováš se jak Babicovo žák. Když už uděláš takovou prasárnu, :crying_anim02: tak se s ní alespoň nechlub.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tado, budoucí advokát a chováš se jak Babicovo žák. Když už uděláš takovou prasárnu, :crying_anim02: tak se s ní alespoň nechlub.

 

Dejte do toho limetku a když nemáte limetku tak citrón. A když nemáte ani ten, tak tam dejte cibuli, stejně ho..o poznáte. :suicide_anim:

 

Jo jinak jsem dělal ballotinu podle Jacquese Pepina a hosté, co přišli na oběd se jenom oblizovali. Díky tomuhle vláknu zase nová zkušenost.

post-2799-078998100 1295343407.jpg

Upraveno uživatelem dagou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoro som sa zadusil ranajkami pri tomto :gora:

 

Ty vole... Tiramisu z pomazankovyho masla... Tenhle narod fakt sezere cokoliv... :sick01:

 

Myslim, ze realna uspora na surovinach je marginalni faktor - hlavni je, ze jsme, woe, vymrdali se systemem a ukazali tem talosum, jaxe to dela u nas v Horni Dolni, pyco... :suicide_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem sám doma, tak jsem vyhrabal recept na "Guláš v troubě"....už se to peče, za hoďku a půl to má být hotovo, tak jsem zvědavý jaké to bude :sad01_anim:

 

nedávno jsem to měl u příbuzných, pravda bylot o z vepřového a guláš se tomu říkat nedalo, ale chuťově překvapivě dobré.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím,co znamená nedomrlej ?????

 

Nedomrlý je jak výše popsáno a je to stav nedokonavý. Na Slovácku se běžně používá i dokonavý výraz "pomrlý", to jest ten, kdo už to překlopil směrem do truhly. Prostě "totok a hotovo".
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...