Přejít na obsah

G-SHOCK FROGMAN


nAscA

Doporučené příspěvky

to jsem zvědavej,kdo bude mít první Frogmany tady......nAscU nepočítám,nežije tu a ty 6300 taky ne(nemají nápis Frogman-i když to Frogy jsou)......:)

 

 

A joo to mi nedoslo ze tu nezije sakra , tak to mam asi smulu :thumbsdown_anim: I kdyz predstava jak tahne tasku digitalek ktere nam chce predvest na letisti pres prijem :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem zvědavej,kdo bude mít první Frogmany tady......nAscU nepočítám,nežije tu a ty 6300 taky ne(nemají nápis Frogman-i když to Frogy jsou)......:)

jak nepocitas? :gun_bandana: I na WUS mam napsane oba staty ;) Klidne je nekdy privezu ukazat, ale nazpet se budu pak budu obavat. Pochybuji, ze by me cesi kontrolovali, kdyz letim z Norska. Naopak to hrozi, hlavne kvuli alkoholu (ale jeste se mi to nestalo). BTW dnes jsem se tady tak naprudil, ze uvazuji, ze se na podzim mozna odstehuju do CR :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak nepocitas? :gun_bandana: I na WUS mam napsane oba staty ;) Klidne je nekdy privezu ukazat, ale nazpet se budu pak budu obavat. Pochybuji, ze by me cesi kontrolovali, kdyz letim z Norska. Naopak to hrozi, hlavne kvuli alkoholu (ale jeste se mi to nestalo). BTW dnes jsem se tady tak naprudil, ze uvazuji, ze se na podzim mozna odstehuju do CR :)

 

 

Co se stalo jestli se muzu optat ? Kousl te los? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel ne. To by mi zase tak nevadilo. Majitele domku kde bydlim se rozhodli, ze zde budou bydlet taky. (prodali svuj dum a budou stavet novy, tak dokud ho nepostavi, tak budu bydlet v takove chajde :tank: ) Zitra se stehuju, je to kousek vedle, ale je to hrozne male.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel ne. To by mi zase tak nevadilo. Majitele domku kde bydlim se rozhodli, ze zde budou bydlet taky. (prodali svuj dum a budou stavet novy, tak dokud ho nepostavi, tak budu bydlet v takove chajde :tank: ) Zitra se stehuju, je to kousek vedle, ale je to hrozne male.

 

 

Videl bych to ze diginy budou v chajde a ty venku .... dohromady se tam vlezete ;) No snad to nebudou stavet dlouho......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...