Přejít na obsah

Hodinky Spartak z dědictví.


Doporučené příspěvky

Ahoj všem 😄 Tak aby to bylo 100% potvrzené, s hodinkami jsem se opravdu obrátila na Jeronima. Věřím, že to tak bude pro všechny lepší, když se o vše postará důvěryhodný člen komunity než naprostý laik, který si účet založil ani ne týden zpátky. Těm, kteří mi poradili mnohokrát děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Spartaky z dedičstva sú aktuálne v predajnom vlákne a preto by som rád poukázal na jeden fakt. Rozdiel medzi číslom na dýnku a na základni je zhruba 5500. Rukami mi prešlo už minimálne 10 spartakov a pospartakov do čísla na dýnku 10k a vždy bol tento rozdiel okolo 3000. Dané hodinky boli od prvonosičov a ich dedičov a nie od obchodníkov, preto by som nejaké zámeny strojkov v týchto prípadoch vylúčil. Číselný rozdiel 3000 súvisí možno aj s tým, že pred číslovanými spartakmi na dýnku tu bola nečíslovaná 3000ks spartak séria? Tento číselný rozdiel sa nikde moc nepreberá, konzultoval som to s ďalšími dvoma členmi a moju teóriu mi potvrdili. Ak k tomu máte nejaké info, vopred za ne ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit. Mám 3 Spartaky bez čísla na dynku a všechny mají číslo pod můstkem setrvacky pod 3 tis a strojek je zároveň bez označení - není vyraženo K25. Jsou to Spartaky z ověřovací série - viz. kniha p. Hovorky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...