Přejít na obsah

ROLEX


Toci

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
GMT Master II, Pepsi

 

Ty jsou super ok357.gif, tiše si ohryzávám nehty kuk601.gif.

 

Edit - obrázek.

Před chvílí jsem cosi psal o definitivních hodinkách. GMT by to byly tutově, ale mohu na ně zapomenout :( :( :( .

Ještě kontrolní dotaz, kolik taková dokonalá nádhera stojí ?

 

post-1045-1233394729859.jpg

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou super ok357.gif, tiše si ohryzávám nehty kuk601.gif.

 

Edit - obrázek.

Před chvílí jsem cosi psal o definitivních hodinkách. GMT by to byly tutově, ale mohu na ně zapomenout :( :( :( .

Ještě kontrolní dotaz, kolik taková dokonalá nádhera stojí ?

 

Asi 130 kilokorun...

post-3507-1233588445.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:crying_anim02: :crying_anim02:

Za fotku díky, ale je to medvědí služba, zvyšuješ má muka :( :(

ta fotka je uzasna. velmi se mi libi. hodinky na zivo, uz tolik moc ne. jsou hezci rolexy. kdyz nevic co, kup Orisky i ty GMT :) a mas dvoje definitivni hodinky (nez se objevi jine totalne definitivni )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
............ kdyz nevic co, kup Orisky i ty GMT :) a mas dvoje definitivni hodinky (nez se objevi jine totalne definitivni )..............

 

Rada to není špatná, ale myslím si, že bych měl problém finančně unést i ty Chronorisy, sakra by mě zajímalo kolik stojí, nikde nejsou. Možná by něco mohl vědět Czech Joker velký milovník Orisu, doufám, že se brzo objeví a cenu rozkryje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rada to není špatná, ale myslím si, že bych měl problém finančně unést i ty Chronorisy, sakra by mě zajímalo kolik stojí, nikde nejsou. Možná by něco mohl vědět Czech Joker velký milovník Orisu, doufám, že se brzo objeví a cenu rozkryje.

cena orisu je $4625 (tech zelenych) ty oranzove jsou za $2.995

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jako velkej fanda Rolexů musím uznat, že vybrat si - opravdu není jednoduchá záležitost. Sám jsem se postupně dopracoval k ExplorerII s bílým číselníkem, GMT Master - Pepsi, Seq Dweller a Cosmograph Daytona s černým číselníkem. Nedávno jsem ještě vlastnil Millgauss, které jsem před čtrnácti dny vyměnil s jedním členem zdejšího fóra a upřímně se mi po nich stejská. Moje první Rolexy byly starší bicolor DateJust- koupené na e-bay, později jsem si další ocelové pořídil u nás a nakonec jsem přesedlal na sportovní řadu.

Před týdnem jsem se domlouval, že GMT Mastery vyměním za nějaký jiný stroj, protože jsem je delší dobu nenosil, ale jakmile jsem je vzal na ruku, tak jsem zjistil, že se jich zbavit nemůžu. Na tuty vím, že už žádné Rolexy nepustím- ba naopak, pošilhávám po nových GMT Master II s keramickou lunetou.

Pokud bude mít někdo zájem, rád u kafe nebo u pivka někde v centru Prahy předvedu uvedené modely a pokecáme - možná to někomu usnadní výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pro mě jedině Submariner no-date, nesmrtelná klasika. Absence data a lupy na sklíčku je pro mě velké plus, je tak zachována symetrie číselníku, kterou dneska už bohužel dodržuje jenom málo hodinek... A co teprve potmě, to musí svítit skvěle.

Ta ruka na fotce bohužel není moje :)

 

Rolex14060M-Submariner-DSC_0067a800wjbw007.jpg

 

DSC02024.jpg

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Daytony v oceli s cernym cifernikem,( vlastnim uz pul roku). Teda mel jsem to takhle: kdyz prvni Rolexy , tak Submariner v oceli (uz sli do sveta:-), kdyz nej nej sen , tak Daytony v oceli (momentalne nosim), az budu starsi pan:-) tak DayJusty, ale ne ty vesti DayJustyII, prijde mi to nejake umele zvetsene, neni to ono:-(. Kdybych byl starsi, pan co nevi co s penezma , tak DaydateII :-)

ale u tech Dayton me stve, ze nemaji datum. Jinak je zase obrovska vyhoda u chronografu (pokud tedy nepouzivas stopky) ze maji rezervu chodu na 72 hod:-)

Cus

PS: ale ty Day justy mne ted docela lakaji:-)

 

Rolex Daytona v oceli

 

Pripadne az budu starsi pan, tak bych to videl na Rolex Day Date v bilem zlate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mým favoritem č.1 od Rolex jsou teď GMT Master II s keramickou lunetou. Líbily se mi i Submarinery, ale poté, co jsem měl možnost si oboje osahat, musím říct, že GMT Mastery vypadají naživo mnohem lépe.

 

Daytony jsou super, ale upřímně... cenově už jsou (pro mě) moc vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove, asi me budete kamenovat, ale vymenil jsem... Zacinal jsem na ocelovejch Submarinerech. Vzdycky jsem snil o Daytonech pak si je poridil, svuj ucel splnily, ale stavlo me, ze jsem vzdychky ze zvyku koukal po datu a datum nikde:-) ...navic tolik budiku a kolecek...:-) a co si vzponinam, tak jsem nikdy nechapal chlapky kolem sebe, ktery k obleku meli Daydate v Bicoloru se svetlym cifernikem, ale jak sel cas nejak jsem oklikou dosel k tomu, ze vlastne touzim po polozlate a ze ty Dayjusty jsou v bicoloru vlastne uzasna klasika, a az je zvetsili na 41mm, tak mi to trvalo jeden vikend nez jsem jim propadl uplne, takze vymenil jsem Daytony v oceli za Dayjusty II v bicoloru. Foto jeste v aute cestou z hodinarstvi:

 

Rolex a nikdy jinak, mejte se a nesmejte se mi za vymenu ;-)

post-7242-1253560393.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...