Přejít na obsah

ROLEX


Toci

Doporučené příspěvky

Vacsinu produkcie R by som na ruke mat mohol ale ak by som si musel vybrat nieco od rolexu tak biely GMT master II... je to dost rolex ale este to nie je take proflakle ako sub.

 

pokial ide o velkost tak nakolko nie som ziaden medved tak za minimum povazujem nejakych 37.

 

39mm zalezitosti nosim uplne normalne a rad (na posledy longines hydro) moje maximum je 43.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná malý ale krásný. Stejně je velikost hodinek jenom o zvyku.

 

Souhlasim s Mrakodrapem. Hele, sybirnayo, zkus si vzit nekdy nejake mensi hodinky (treba pro zacatek 38 mm) a nech si je na ruce dyl. Musis prekonat ten prvni nezvyk, nech si je na ruce alespon dva dny. A pak napis, jestli sis zvykl.

 

A kdyz jsme u tech rolaxu, tak Milgaussy, ktery mel INA na srazu me naprosto dostaly. Pridal jsem si do sveho wish listu alespon nejaky vintage model. Mne ta velikost nevadi a daji se sehnat pekne kousky kolem 20k. Mivaji 34 mm, coz je stejne jako Diplomaty. A diky materialu a tahu budou na ruce "citit" vic, takze bych s nima nemel problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Mrakodrapem. Hele, sybirnayo, zkus si vzit nekdy nejake mensi hodinky (treba pro zacatek 38 mm) a nech si je na ruce dyl. Musis prekonat ten prvni nezvyk, nech si je na ruce alespon dva dny. A pak napis, jestli sis zvykl.

 

A kdyz jsme u tech rolaxu, tak Milgaussy, ktery mel INA na srazu me naprosto dostaly. Pridal jsem si do sveho wish listu alespon nejaky vintage model. Mne ta velikost nevadi a daji se sehnat pekne kousky kolem 20k. Mivaji 34 mm, coz je stejne jako Diplomaty. A diky materialu a tahu budou na ruce "citit" vic, takze bych s nima nemel problem.

 

kde? Na Ebay? Tam jsou pěkné kousky tak za 30-40 tis. CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde? Na Ebay? Tam jsou pěkné kousky tak za 30-40 tis. CZK

 

www.forwatch.com -- Jakubisko o nich nedavno psal v tomto vlakne. Maji tam i modely 34/37 mm (bez korunky/s ni) v peknem stavu. Jen bez tahu, ktery by bylo nutne objednat z ebay. Nebo ho zkusit poptat taky u nich. Bohuzel dnes jim nejak mrznou stranky... (vcera bezely bez problemu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem po koupi SD kouzlu Rolexu natolik propad, že zas začínám něco chystat. Touha se samovolně nasměrovala na Explorer 1, hodlám ho pořídit z druhé ruky, aby už měl lehkou patinu nošení a abych se nebál mít ho na ruce pořád. Velikost 36 je v pořádku a extrémně pohodlná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...