Přejít na obsah

Vulcain Skindiver Nautique LE Chronomag


Doporučené příspěvky

Já sice bronzovky nemám, ale nepotřebuju. Měl jsem Laco Erbstück a koupim zas a to mi jako alternativní pouzdro stačí. Ty aplikovaný indexy by ale bylo fajn zjistit, když to půjde a nebude to stát randál, tak jsem pro. Když to nepůjde, tak jsem taky pro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia, super ze pisete pripomienky, len tak dalej!

Poznamky si napisem, popytam sa vo Vulcain.

Aplikovane indexy budu asi tazko, pokial viem nikde ich nepouzivaju. Opytam sa, uvidime.

Bronz? Za mna skor pri tejto limitke nie, ak to bude deal breaker, aleboze musi to byt, spytam sa tiez.

Dakujem zatial vsetkym prihlasenym, ostatni, nezabudnite sa tiez pripisat do zoznamu;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este som zabudol k remenom. Mozem skusit popytat vymenu z toho kozeneho carbon pattern na gumu, ale co so tu cital na fore, tak nie kazdy je s nou spokojny. Alebo mozme spravit dvoj balik remenov, plus by sme mohli skusit ich novy tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Kid_A napsal:

Dokonalost borci, tohle se povedlo. A applied indexy by to vystelily hodne vysoko. 

 

A co mistni ambasador Vulcainu @martar - uz ses napsanej? 

Jakejpak ambassador :D ja jsem jednak v nejakym chronoutlumu, a navic me furt drzi takovy to inhouse dogma. Zkusenejsi clenove mi rikaj, ze to prejde, ale nejak to neprichazi :) i kdyz novy Doxy Sub Cussler II s tim mozna trochu pohnou.

Potapky Vulcain v hodinkovnici mam dlouhodobe ujasnene - az dostavim, udelam si radost shanenim Vulcain Nautical Heritage L.E. 100152.080L.

Projekt kluku ale sleduju a moc jim fandim. A rekl bych, ze to smeruji tim spravnym smerem.

Aplikovane indexy nejsou sranda, to by tu modifikaci myslim dost prodrazilo. Navic by to znamenalo delsi hridelky strojku, rucky vys nad cifrem a celkove jine vyzneni hodinek.

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka remenu, tak ten kozeny karbonak je fakt tragickej, navic na ruku cca 17cm mi je velkej.
Za sebe bych ocenil jejich tropic, ale rozhodne hlasuju pro ten jejich tah, slo-li by to.
Bronz tedy prosim ne. Drzme to v te oceli. Pokud si dobre pamatuju, tak ti jejich bronzovky jsou drazsi nez gold plated verze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zatím na půl cesty, když dopadne tah, tak mě to posune o hodně blíž. I když bych radši oranžový cifr, neb modrých v hodinkovnici několikero, tak i ta modrá by asi šla... Pouzdro určitě ocel, na tuhle limitku bronz nee, i když obecně proti němu nic nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tropic mám, řemenů mraky jiných a od Vulcain stejně stojí za houby, tak asi klidně taky ten tah. Je to aspoň správná ujetost. Ale počítám, že tohle si pak bude moc navolit, resp. změnit každý sám.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledrm k tomu, ze normalne za nej chteji 350EUR, tak by 280 byla fajn cena :)

https://vulcain.ch/products/bracelet-steel-nautique-skindiver

Jeste me napada, @Harwey - vzhledem k tomu, ze to jsou Svycari, ty ceny co jsi uvadel jsou uz finalni nebo bez dph? At tu pak nemame prekvapeni. Treba u toho tahu pisou, ze cena je 350 se vsim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

280 EUR je rozdíl mezi cenama hodinek na tahu nebo na řemenu tak, jak to mají na webu. Kdybys k tomu přičetl tropic za 70 EUR, tak jsi na ceně tahu. A podle toho, že na webu je *TAXES INCLUDED FOR EUROPE, EXCLUDING US, UK & INTERNATIONAL, počítám, že nabídka je finál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam sa k clenom, ktorí to tu pozorne sleduju. Pocin je to super. Tieto hodinky sa mi vzdy pacili a majitelia tu davaju nadherne fotky.
Na moju tlapu je to sice mensi rozmer, ale kedze som jednu dobu unosil seiko sarb, asi by som s tym nemal problem. Je to len v mojej hlave a relativne nepodstatne, kedze hodinky na ruke striedam ako boxerky v gatiach, ale 38 hodinova rezerva je kurna malo. Jasne, toto nie je problem Vulcain-u...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super nápad, mít to bílou lunetu, je to za mě must have, ale chápu, že to nepadne do vkusu každému, jinak super sunburst cifr i logo! 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

No vzhledrm k tomu, ze normalne za nej chteji 350EUR, tak by 280 byla fajn cena :)

https://vulcain.ch/products/bracelet-steel-nautique-skindiver

Jeste me napada, @Harwey - vzhledem k tomu, ze to jsou Svycari, ty ceny co jsi uvadel jsou uz finalni nebo bez dph? At tu pak nemame prekvapeni. Treba u toho tahu pisou, ze cena je 350 se vsim.

Bral jsem to k ceně 1610,- :) Tedy jen na tahu, bez dalších řemenů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

Super nápad, mít to bílou lunetu, je to za mě must have, ale chápu, že to nepadne do vkusu každému, jinak super sunburst cifr i logo! 👌

Bílá luneta není blbej nápad👍

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tyhle cenovce je to standard, delší rezervu dosahují některé značky jen snížením frekvence. Jedinej stroj s delší rezervou a normální frekvenci, kterej mě tak z hlavy napadá v tomhle ranku, je La Joux-Perret G100. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LJP by to posunul ještě jinam, možná i cenově, ale myslím, že proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...