Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Tak všechno je potřeba dopředu zohlednit poplatky a kurz u zahraničních akcií jsou samozřejmosti. Když si všechno spočítáš máš nějakou strategii, hodíš si to do tabulky nemůžeš minout. Já s Fio spokojen nepotřebuju milion grafů a serepetiček  v aplikaci.
Me slo spis o to, ze kdyz nemas proslapanou cestičku, tak ne vsechny poplatky se daji dovodit dopredu... u vsech komentaru k investicim v rajfce byla potvrzovana prirazka ke stredovemu kurzu 0.8%.. coz i platilo pri nakupu.. ale najednou pri prodeji uz to tak nebylo, clovek to malem odmackl.. takze nastesti jsem to vcas stopnul, dozapnul smenarnu, prevedl a nakonec skoncil na kurzu 23.8 za dolar.. coz je fajn.. I kdyz zas za dalsi maly fixni poplatek za funkci smenarny..

Takze to byl muj první testovací plny nakup a prodej v usd.. bych si to cele procvicil.. :-) jinak jsem dosud mel jen KB v CZK..

P.s. a hlavne mi nerikejte, co jsem delal posledni dva roky, kdyz rostlo snad vsechno a ze jsem prisel s krizkem po funuse.. :-)

Odesláno
před 54 minutami, petr_cha napsal:

Me slo spis o to, ze kdyz nemas proslapanou cestičku, tak ne vsechny poplatky se daji dovodit dopredu... u vsech komentaru k investicim v rajfce byla potvrzovana prirazka ke stredovemu kurzu 0.8%.. coz i platilo pri nakupu.. ale najednou pri prodeji uz to tak nebylo, clovek to malem odmackl.. takze nastesti jsem to vcas stopnul, dozapnul smenarnu, prevedl a nakonec skoncil na kurzu 23.8 za dolar.. coz je fajn.. I kdyz zas za dalsi maly fixni poplatek za funkci smenarny..

Takze to byl muj první testovací plny nakup a prodej v usd.. bych si to cele procvicil.. 🙂 jinak jsem dosud mel jen KB v CZK..

P.s. a hlavne mi nerikejte, co jsem delal posledni dva roky, kdyz rostlo snad vsechno a ze jsem prisel s krizkem po funuse.. 🙂
 

Vždycky budou propady, každý se dočká :))

Odesláno
před 18 minutami, Humanzero napsal:

Vždycky budou propady, každý se dočká :))

Ja celkem pravidelne, vzdy kdyz nemam cash 😅

Odesláno
před 19 minutami, Humanzero napsal:

Mě povídej…FTNT, PYPL, WBD měli být dávno z mýho portfolia… Ale když pořád křivka nahoru…. A pak není na další tituly 🙃

koukám, máš tam výkon za 12 měsíců : +87%, +49%, -6%  = +43% (průměr)

....udělat za rok z 1mil 430 000,-  to jde jen v Americe 👍

  • Díky 1
Odesláno
V 8. 12. 2024 v 0:07, KarolLopkar napsal:

Wow, super. Plánuješ už realizovať zisk alebo ešte podržíš?

 

Ještě asi podržím do časového testu a pak uvidím. Pokud by to začlo padat tak to střelím dřív. Jsem lakomej parchant 😆. Já teď jedu většinu věcí long a příští rok chci začít překlápět některé zisky do DIPu, jestli najdu nějaký dobrý produkt na trhu. Jen čistě z hlediska daňové optimalizace. Uvidím kdo co bude mít a jak to bude fungovat z hlediska uživatele.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...