Humanzero Odesláno středa v 20:20 Nahlásit Odesláno středa v 20:20 (upraveno) Společnost očekává za čtvrté čtvrtletí tržby ve výši 49 až 51 miliard dolarů. Wall Street předpovídala tržby ve výši 43,2 miliardy dolarů. Za čtvrtletí společnost Micron vykázala zisk na akcii (EPS) ve výši 25,11 dolaru při tržbách 44,63 miliardy dolarů. Analytici podle konsenzuálních odhadů analytiků agentury Bloomberg očekávali zisk na akcii ve výši 20,39 dolaru a tržby ve výši 35,1 miliardy dolarů. Go up baby Upraveno středa v 20:22 uživatelem Humanzero
Jehlan Odesláno středa v 20:22 Autor Nahlásit Odesláno středa v 20:22 před 10 hodinami, miguel napsal: Co poviete na "spanilu jazdu" CSG? Kolko ste na tom stratili? uvidíme, ztráty se sčítají při prodeji 2
Humanzero Odesláno středa v 23:09 Nahlásit Odesláno středa v 23:09 https://www.youtube.com/watch?v=nFTuCs84tiw Opět něco k ranní kávě
Prochy68 Odesláno včera v 06:07 Nahlásit Odesláno včera v 06:07 (upraveno) před 9 hodinami, Humanzero napsal: Společnost očekává za čtvrté čtvrtletí tržby ve výši 49 až 51 miliard dolarů. Wall Street předpovídala tržby ve výši 43,2 miliardy dolarů. Za čtvrtletí společnost Micron vykázala zisk na akcii (EPS) ve výši 25,11 dolaru při tržbách 44,63 miliardy dolarů. Analytici podle konsenzuálních odhadů analytiků agentury Bloomberg očekávali zisk na akcii ve výši 20,39 dolaru a tržby ve výši 35,1 miliardy dolarů. Go up baby Uvital bych nejakej UP, jsem celkem nalozenej, chce to zase neco upustit Jak se tu diskutovalo krypto, uz me to nebavi, zadnej adrenalin, pomalu presouvam co mam ve stablecoinech do akcii. Zbytek tam necham, ale uz to budou drobny. Upraveno včera v 06:11 uživatelem Prochy68 1
geometr Odesláno včera v 08:47 Nahlásit Odesláno včera v 08:47 před 12 hodinami, Kotlick napsal: Koupil jsem dneska Micron na 1040$ a čekám .... už se to pomalu sune nahoru. Hmm... v pre teď +16,7%
Humanzero Odesláno včera v 11:58 Nahlásit Odesláno včera v 11:58 Legendární investor Michael Burry (proslulý sázkou proti hypotečnímu trhu z filmu The Big Short) znovu překvapil. Na platformě Substack potvrdil, že nakupuje akcie PayPalu (PYPL)za 40,98 dolaru – přesně ve chvíli, kdy je většina trhu odepsala. Fundamenty firmy přitom podle něj zůstávají mimořádně silné: PayPal urychlil zpětný odkup vlastních akcií a obchoduje se s P/E těsně pod 8. Dává nákup akcií PayPalu smysl, nebo je propad o 85 % za posledních pět let opodstatněný? Ten na platformě Substack s nadšením potvrdil další nákupy akcií Paypalu (PYPL) za cenu 40,98 dolarů. Trh podle něj platformu odepsal, zatímco její fundamenty zůstávají extrémně silné. Během uplynulého týdne navíc PayPal nenápadně potvrdil urychlení zpětného odkupu vlastních akcií, což naprosto perfektně zapadá do Burryho dlouhodobé teze. Zatímco širší technologický trh v předchozích červnových dnech mírně korigoval kvůli strachu z přehřátí, PayPal ukazuje relativně silnou odolnost.
Kotlick Odesláno včera v 12:28 Nahlásit Odesláno včera v 12:28 před 3 hodinami, Humanzero napsal: QCOM +12 No toho mám samozřejmě malinko.... dopr... stejně jako WDC
Jehlan Odesláno včera v 14:02 Autor Nahlásit Odesláno včera v 14:02 25.06.2026 15:58 MSTR 86,90 20,00 USD -1 745,95 7,95 Nákup uvidíme jak hluboko se zařízne tenhle padající nůž (beru to jen na chvilku) 2
petr_cha Odesláno včera v 15:04 Nahlásit Odesláno včera v 15:04 Posral jsem to tim unahlenym nastupem, odpiskano, zcashovano a cekani na dalsi pokus nize... aspon ze za tento mesic jsem na nule.. :-/
Jehlan Odesláno včera v 20:33 Autor Nahlásit Odesláno včera v 20:33 (upraveno) před 5 hodinami, petr_cha napsal: Posral jsem to tim unahlenym nastupem, odpiskano, zcashovano a cekani na dalsi pokus nize... aspon ze za tento mesic jsem na nule.. teď prostě bude chvilku bear a pak (2029) bull a třeba 225K. Upraveno včera v 20:34 uživatelem Jehlan
Humanzero Odesláno před 23 hodinami Nahlásit Odesláno před 23 hodinami ještě chvíli bude klesat AAPL a asi tam fakt vstoupím. Stejně tu AI všichni zaplatíme využíváním v telefonech...Tak ať z toho něco mám
geometr Odesláno před 15 hodinami Nahlásit Odesláno před 15 hodinami Kolik by tak pro Tebe byla přijatelná cena? Taky na to občas koukám.
Humanzero Odesláno před 14 hodinami Nahlásit Odesláno před 14 hodinami 250 by bylo fajn, ty vyšší ceny nejsou problém to udělají všichni. Lepší než si šáhnout na marži pak by byl větší povyk po reportech. Jsou dost flexibilní, nedivil bych se kdyby měli nějaký plán (třeba časem Čína) jak cenu/dostupnost pamětí řešit. Do budoucna čekám masivní nárůst sektoru služeb = příjmy z AI aplikaci které je nic nestojí, nebo v porovnání s GOOGL a AMZN jsou to drobné za poplatky/licence.
petr_cha Odesláno před 12 hodinami Nahlásit Odesláno před 12 hodinami MST.. uz nepujde nize? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se