Přejít na obsah

Autoradio


Karki

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny.

Mam takove menší dilema.V Oktavce 1 mam autoradio Becker Mexico Pro.Libi se mi na něm,že ma 2 tunery tzn. že ladi stanice ani o to nevite.A ma dynamicke ukladani stanic,jedete a pruběžne ladi nove stanice podle síly signalu.Další vyhoda je,že vypada jako by tam patřilo a bylo origo,krasně zapada do palubovky.

Mužu ho vyměnit za B TravelPilot E Exact MP3Blaupunkt.Ma navigaci a taky nevypada spatně,ale vyše zminovane vyhody Beckera nema.Chtěl bych se poptat na vaš nazor,co se tyka kvality a zkušeností.Vim,že ani jedno není poslední vykřik techniky,ale mi to určite postačuje.Taky vim,že toto forum je o hodinkach,ale jak pozoruju,je to hodně lidi co ma přehled v hodně věcech.Takže snad nějake tipy dostanu.Diky všem.

 

Blaupunkt

http://www.bestelshop.cz/index.php?stat=pr...ce=13&mod=0

Becker

http://www.mh.cz/becker-mexico-pro-7937.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny.

Mam takove menší dilema.V Oktavce 1 mam autoradio Becker Mexico Pro.Libi se mi na něm,že ma 2 tunery tzn. že ladi stanice ani o to nevite.A ma dynamicke ukladani stanic,jedete a pruběžne ladi nove stanice podle síly signalu.Další vyhoda je,že vypada jako by tam patřilo a bylo origo,krasně zapada do palubovky.

Mužu ho vyměnit za B TravelPilot E Exact MP3Blaupunkt.Ma navigaci a taky nevypada spatně,ale vyše zminovane vyhody Beckera nema.Chtěl bych se poptat na vaš nazor,co se tyka kvality a zkušeností.Vim,že ani jedno není poslední vykřik techniky,ale mi to určite postačuje.Taky vim,že toto forum je o hodinkach,ale jak pozoruju,je to hodně lidi co ma přehled v hodně věcech.Takže snad nějake tipy dostanu.Diky všem.

 

Blaupunkt

http://www.bestelshop.cz/index.php?stat=pr...ce=13&mod=0

Becker

http://www.mh.cz/becker-mexico-pro-7937.htm

 

Pokud ti to vyhovuje a necheš nic na víc,tak proč to měnit? Mě přijdou obě rádia dost drahá, na to co umí, ale to je subjektivní. Rádio 2v1 s navigací bych určitě nechtěl. (Pokud by to nebyl Pioneer s vysouvacím displejem) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Becker je úplně jinej level než Blaupunkt, určitě si nech Becker. Ještě loni jsem měl v autě Becker, starší model (r.1999) na CD, který se v té době dával jako příplatková výbava (Mercedes C-Klasse), autorádio bylo špičkové ve všech směrech, ale problém byl, že už jsem prostě nezkousnul, že neumí MP3, dlouho jsem řešil co místo něho, chtěl jsem rádio, které bude celé černé a "sedne" designem k palubce, ale v současné době extrémně nevkusných designových výstřelků, blikátek a chromu u všech značek to nebylo vůbec jednoduché, nakonec jsem zakoupil model od Blaupunktu, se kterým jsem moc spokojený, ale prostě Becker byl Becker. Becker je u autorádií high-end, Blaupunkt je špičkový poměr ceny a kvality a asi to nej, co jsem v té době za danou částku mohl koupit. mám zkušenost taktéž z Mercedesu s tvým Beckerem a 2 tunery jsou prostě bomba, dokonce zmíněný Blaupunkt jsem taky už obsluhoval. Nechce se mi tu rozepisovat všechny pro a proti, obojí jsou vážně skvělá rádia (hlavně, že to neni Sony Xplod :D ) Určitě bych na tvém místě neměnil!!! Kdyby jsi měl Blaupunkt a mohl vyměnit za Becker, možná bych se zamyslel, ale ve tvém případě to neřeš, toť můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem navigace v rádiu za 20tKč, stejně nikdy nevyváží externí navigaci za řekněme za pouhých 8tKč...

 

Co se týká externí navigace, doporučuji opět Becker... co se audia týká: Becker, Harmann Kardon, Bose.

 

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíte, to je zajímavý problém...většinou jsme zyvklí se orientovat podle jména značek, které byly dobré třeba před 15 lety...jsou ale dobré dodnes? Hodně by mě zajímal nějaký nezávislý test příplatkových audioaparatur v autech, tzn. nějaké to Bose proti hamman-kardon, Marl Levinson, Bang + Olufsen atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si v autě zpívat a za ušetřené peníze cucej hašlerky na dobrý hlas :speak_cool:
LOL :thumbsup_anim:

 

alessio: Problém je, že nezávislý test nikdo neudělá...

 

Když vidím někoho, kdo hltá "nezávislé" testy elektroniky, pneumatik, škol,... tak se musím pod vousy smát, nebo spíš brečet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nech si Beckera, když pominu dva tunery, což je skvělá věc, máš na něm, po odejmutí čelního panelu, přece ten krásný oranžový napis security, který je jak z polského nebo ruského autorádia a tak Ti ho alespoň nikdo neukradne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně si nech Becker,to je opravdu jiná liga než Blaupunkt.Víš co ono to nemá tuny funkcí a tlačítek ,ale to co to má dělat to dělá na jedničku..a to že někdo napíše ,že je to drahý na to co to umí bych doporučoval ,aby si ty rádia rozdělal,pak by viděl ty rozdíly

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže,navigaci jsem zprovoznil a funguje a reaguje supr.Nam podrobnou mapu německa a hlavni trasy Evropy.Když najedu na silnici 1.tr. do 10 sekund se navigace chytne a počita a naviguje fakt supr.V porovnaní s Garminem na Nokii nesrovnatelne.Ale radio to je o něčem jinem.Až ted si uvědomuju,že se mi Beckeru nestalo,aby stanice ktere běžně posloucham šuměly u Blaupunktu celkem často.Primarně posloucham radio,takže Becker pujde spatky.Diky všem za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...