Jump to content

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec

Recommended Posts

Pokud nevypukne 3. světová válka, tak přijedu taky...

Je to tedy ten Grandhotel Zlatý lev v Liberci?

Pokud jsem správně pochopil, tak tentokrát je to hotel Zlatý lev (Golden Löwe) in Gablonz. Ale ten je taky kousek od náměstí a zaparkuješ asi 40 m od něj. Jen je Jablonec komplikovanej na projetí centra, samá jednosměrka a zákaz.

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jestli k vám jezdí vlak tak dorazím. Musím to nějak propočítat abych se i dostal domů...

Tak já každým dnem čekám z Norska zásilku rally pneumatik s hroty To zase dojedu tak daleko, že ani hasiči pro mě nebudou moct dojet

Na dva měsíce nám zavřeli školu, tak se snad dostavím, bude to záviset jen na tom, jestli budu mobilní   1. Snow 2. M916 3. sery.vlk 4. vojt 5. Tada (zatím jen předběžně)

Pokud jsem správně pochopil, tak tentokrát je to hotel Zlatý lev (Golden Löwe) in Gablonz. Ale ten je taky kousek od náměstí a zaparkuješ asi 40 m od něj. Jen je Jablonec komplikovanej na projetí centra, samá jednosměrka a zákaz.

V Jablonci? :o Já měl zato, že v Liberci...

Ale to je jedno, do Jablonce je to taky kousek. Dorazím.

Je to tohle?

Edited by Tada

Pánové, hotovo!

Ve čtvrtek 15.10., 18:00, Zlatý lev v Jablonci.

Paní byla fajn a nabídla mi moc pěknej salónek s deseti místy. Jsou to za vchodem druhé dveře vlevo.

Myslím, že by bylo dobrý si dát mj. i večeři, ať se jim to aspoň trochu rentuje a ať si zaplatěj na ráno uklizečku kvůli slinným kalužkám na podlaze, tak přijďte hladoví :)

Zvu vás v zastoupení Snowa a těším se. :wine:

Zvu vás v zastoupení Snowa a těším se.  :wine:

Vojte, díky moc, za Tebe, bych neměl šanci  :)

jinak :tomato:

Pěkný smajlík, ani jsem nevěděl, že je k dispozici  :lol:

Tado achtung :D , my hoši ze Sudet jsme fakt hodně ostří.  :chair:  kukq.gif

Vojte, díky moc, za Tebe, bych neměl šanci  :)

Pěkný smajlík, ani jsem nevěděl, že je k dispozici  :lol:

Tado achtung :D , my hoši ze Sudet jsme fakt hodně ostří.  :chair:  kukq.gif

Neboj, nechci si pokazit setkání s Tebou, na které se opravdu dost těším, tím že bych plácal nějaké blbosti :D

Kdo přijede ? Zatím vím o :

Vojt + kamarád

M916

Kejklík

Kupa54

Snow

bič boží Tada

kamarád, co má rád hodinky a nemá rád počítač (takže není na Chmgu)

možná majorZeman

Pánové, jak to tam u vás v sudetech vypadá se sněhem a sjízdností silnic? Rád bych vyrazil připraven...

no hele nic moc, ráno v šest jsem v Libáku odhazoval sníh z chodníku a už se tam zas nedá chodit, a kolega se nemůže vyhrabat z jablonce.. neviděl jsem ještě jedinej sypač..

Tak to fakt nevim jak dorazim... Ve strednich cechach jeste nebyl duvod pro zimaky,mam je akorat na svem aute,ale na nem nemam dalnicni tiket...

no myslim si že zrovna dneska nebudou policajti koukat u krajnice dalekohledem jestli máš ticket nebo né

no myslim si že zrovna dneska nebudou policajti koukat u krajnice dalekohledem jestli máš ticket nebo né
a

Ja jsem takovej poctivej blbec, radsi si koupim tydeni znamku nez riskovat 5000 pokuty...

Ale i tak - jedine auto se zimakama je stejne zadokolka... No, bude sranda... Drzte palce...