Jump to content

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec

Recommended Posts

Ještě mě napadlo, předem neplánové akce jsou nejlepší. Co takhle o víkendu ? Organizaci bych musel přehodit na Vojta, protože v pátek a možná do soboty do rána jsem v Praze, pro změnu v nemocnici :( :( .

Víkendy já ne, to jsem zapikolován :sad01_anim:

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jestli k vám jezdí vlak tak dorazím. Musím to nějak propočítat abych se i dostal domů...

Tak já každým dnem čekám z Norska zásilku rally pneumatik s hroty To zase dojedu tak daleko, že ani hasiči pro mě nebudou moct dojet

Na dva měsíce nám zavřeli školu, tak se snad dostavím, bude to záviset jen na tom, jestli budu mobilní   1. Snow 2. M916 3. sery.vlk 4. vojt 5. Tada (zatím jen předběžně)

Navrhuji 15.10. Zlatý lev má jeden problém, zavíračka 22.00, bude nám to stačit ?

Tak já bych to zkusil, ono se to trochu protáhne, pak půjdem ta tramwaj, soudek si vezmem na cestu... alespoň nebudeme druhý den out. Co ostatní? A od kdy? Od pěti? Od šesti?

edit: ... nebo snad od sedmi? :crying_anim02:

Edited by M916
Datum dohodnutý, místo dohodnuté, počet účastníků a startovací hodina nám schází. Takže kolik a od kolika ?

Tipuju to tak na 6-8 lidí, kdyby nás bylo víc, tak snad se vejdem, kdyby míň, snad nás nevyhodí :guitar:

Ze zdravotních důvodů, budu muset jako tradičně do nemocnice v Praze, organizaci srazu za mě převzal vojt, tímto mu velice děkuji  :) . Na sraz se, ale dostavím, třeba jen na hodinku nebo na dvě, podle mých možností.

Snow

Edited by Snow
Tak jest. Zítra se tam stavím a rezervuju místo pro asi 8 lidí ve čtvrtek 15.10. od šesti, pokud možno separé.

Pak to tady potvrdím. Těším se :)

Ano pane