Přejít na obsah

Casio G-Shock fake


Dantechno

Doporučené příspěvky

Dane,řada "film watch" má vícero modelů....viz předchozí strana. Osobně jsem přesvědčenej,že je to prostě zmetek od Casia,ale fejk fakt ne.

 

Gile vim o tom - pro to jsem ti postnul obri obrazek modelu ktery je napodoben. Ja jsem zase stoprocentne presvedcen , ze se jedna o fake. Casio dava navody k modulum dle cisel , graficka i fyzicka podoba navodu, chybejici illuminator ktery tam ma stopro byt.. kvalita plastovych vylisku td. - v tomhle pripade jsem si jisty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane,řada "film watch" má vícero modelů....viz předchozí strana. Osobně jsem přesvědčenej,že je to prostě zmetek od Casia,ale fejk fakt ne.

 

souhlas s Danem, tohle podle mě není origo, ani ten hologram na dýnku tam normálně nedávají. celkovým vzezřením je to prostě hnus, tohle casio nedělá. hlavně ten manuál - univerzální "logo" pro více "značek"... :shit:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jasnej fake. Bylo mi to jasný když jsem viděl pohled z boku. To už by stačilo. Zdá se mi i jiný font písmen v nápisu water resist na ciferníku. Casio nikdy nedá návod s nápisem logo a vždy jen pro jeden modul. Nikdy jsem neviděl casia s problémem kvality nebo že by nesvítily když to slibují. Jedny film watch mám jsou to kvalitní hodinky. tady foto při výměně batt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak další fake Casia. To už fakt nevím, jak se to může vyplatit. U frogmanů to chápu, ale model F 91w? :eek:

 

http://cgi.ebay.com/CASIO-WATCH-COLLECTION-WINTER-2009-2010-CATALOG-G-SHOCK-/140425474661?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20b202b265

 

už na první pohled ten font a velikost čísel na displaji....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty FS-03 101 % fake. Sklíčko je pravděpodobně originál, asi někde sehnali kazová sklíčka a zbytek udělali někde na koleně. To sklo má malinkou chybu v tisku. Ražba na víčku je hrůza, modulové číslo přes 5000 se dělá až teď a ne někdy před 10 lety na Filmwatch, ty měly číslo okolo 2000. Navíc i sebehorší nejlevnější typ Casio má vždy pěknou ražbu na víku. A hlavně číslice displeje jsou hodně necasiovský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...