Přejít na obsah

Prim Igen "Ducati Style"


Doporučené příspěvky

Jak napovídá můj nick, patřím již pár let k vyznavačům rudých krásek z Bologni. Když jsem se poprvé před 12-ti lety posadil do sedla motocyklu Ducati, tušil jsem, že tohle bude asi na dlouho. Hodinky a motocykl, to moc dohromady nejde. Alespoň ne u silnic. Ducati sice dělá pár modelů, ale většinou quartz a to ostatní mi moc nesedí. Až mě napadlo, že bych se mohl domluvit v Eltonu na základě modelu Sport Igen 38. Nosím sice hodinky většího průměru, ale pod kombinézu je pouzdro této velikosti akorát. Zpočátku jsem sice narazil na problém "Ferrari red", ale já nemám Ferrari, mám Ducati a k této motorce chci hodinky! Můžu já za to, že obě fabriky jezdí ve stejných barvách? Nakonec jsme s PRIMem dohodli individuální specifikaci hodinek a výsledkem jsou mé Prim Igen "DUCATISTYLE". Nerezové pouzdro, průhled na strojek, plastové sklíčko (třeba ho jednou vyměním za safír, ale plast mi teď připadá víc "originál"), na dýnku informace o "Modfiés en 2008" a "DUCATI STYLE". O pásek se postaral zdejší Mistr simon a výsledek českých ručiček posuďte, prosím, sami :-)

 

P.S. Prosím, byl bych rád, kdyby toto vlákno bylo o hodinkách a ne o jejich ceně. Nechal jsem si v Eltonu vyrobit hodinky, domluvil jsem si jejich specifikaci, obdržel jsem cenovou nabídku a tu jsem akceptoval. Tuto možnost máme všichni, jakož i všichni máme možnost obchodní politiku Eltonu ignorovat. Děkuji vám. Jirka.

 

post-2687-1249679567.jpg

post-2687-1249679590.jpg

post-2687-1249679614.jpg

post-2687-1249679631.jpg

post-2687-1249679649.jpg

post-2687-1249679692.jpg

post-2687-1249679713.jpg

post-2687-1249679730.jpg

post-2687-1249679745.jpg

post-2687-1249679771.jpg

post-2687-1249679794.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky parádní, motorka ještě lepší. Barevně k sobě ladí uplně super, nicméně designem už podle mě tak ne. Ty hodinky jdou k nějakýmu veteránovi (ať už moto nebo auto), než k hi-tech mašině...

Jo, dobrej postřech, souhlasim s tebou, problem je ve mně. Sám jsem už vlastně tak trochu veterán, takže když sundám helmu, je už všechno v souladu :speak_cool:

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký. Musím říct, že sdílíme stejné vášně a že jsi mě teď hodně inspiroval. Já jsem zase naopak věku řekněme ještě mladšího, za to k mé motorce by se tenhle kousek hodil naprosto skvěle. Opravdu mám hodně o čem přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky parádní, motorka ještě lepší. Barevně k sobě ladí uplně super, nicméně designem už podle mě tak ne. Ty hodinky jdou k nějakýmu veteránovi (ať už moto nebo auto), než k hi-tech mašině...

Ještě jeden dovětek :-) Jak jsem podotknul, považuji se tak trochu za veterana. Igen přišly na svět někdy v roce invaze vojsk Varšavské smlouvy. Pár let po té (1972) Paul Smart vyhrává v Imole závod na 200 mil. S Ducati, která dává základ motoru, který i dnes platí za bernou minci. To je pravá hi-tech, na který jezdí ducatisti...

post-2687-1249683162.jpg

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Jirko jsou pekny, to se musi nechat, ac se mi igeny moc nelibi, tak ty tvoje vytahnul remen do vysin ;) Jen mi rekni, barva ciferniku je ferrari red a nebo ti Prim namichal skutecne Ducati red?

Milý Michale, základny Ferrari a Ducati jsou od sebe vzdáleny asi 40 km, inženýři obou firem spolupracují, hlavním sponzorem Ferrari i Ducati je Marlboro, zkrátka Ducati Ferrari na dvou kolech jest, takže i ta barva je naprosto shodná... Ale já si objednal Ducati red!

:-D

 

edit: ani nevím, kdo vlastně byl první... Ducati slavila předloni osmdesát let

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Michale, základny Ferrari a Ducati jsou od sebe vzdáleny asi 40 km, inženýři obou firem spolupracují, hlavním sponzorem Ferrari i Ducati je Marlboro, zkrátka Ducati Ferrari na dvou kolech jest, takže i ta barva je naprosto shodná... Ale já si objednal Ducati red!

:-D

 

edit: ani nevím, kdo vlastně byl první... Ducati slavila předloni osmdesát let

 

Ferrari slavilo osmdesátku loni, pokud se nepletu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferrari slavilo osmdesátku loni, pokud se nepletu :)

No zkrátka, pro Michala: ještě letos se stavím a svezu tě, bys věděl, o čem je M916 (Monster con cuore di novecentosedici) :-D

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...