Přejít na obsah

Prim Igen "Ducati Style"


Doporučené příspěvky

Mas to opravdu paradni...uz to videli v MotoArte.....................premyslim na pristi sezonu 1098 nebo 1198

To spíš v MotoItalia, ta dováží Ducati (ale oboje je stejný majitel). Myslíš, že bych jim měl poslat foto? Že by třeba nechali v Eltonu vyrobit velkou sérii, například jako dárek ke každý 1198?

:P

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ducati nápis jsem nechtěl, protože jsem spíš ideu Igen v Ducati stylu. Možná by to byl i problém s ochrannou značkou, tak jsem to neřešil.

 

To mas asi pravdu...

EDIT: I kdyz myslim, ze kdyz mas dva jejich krasavce a nehodlas ty hodinky prodavat ve velkem, tak by s tou ochranou znamkou nebyl problem....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš v MotoItalia, ta dováží Ducati (ale oboje je stejný majitel). Myslíš, že bych jim měl poslat foto? Že by třeba nechali v Eltonu vyrobit velkou sérii, například jako dárek ke každý 1198?

:P

JO,JO Hudyho zname.Pomerne velkej letec a milovnik italu.......................zkus jim to poslat,i kdyz je ten pan financne o hodne jinde nez mnozi jini,jak jsem ho poznal,stoji nohama pevne na zemi a urcite bude mit radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po roku...

K těm červeným Igenům bych měl jinou představu stroje, který by se hodil více jak národností tak i dobou, ale i ta dukatka je hezká. Foto z vlastních zásob. Jinak dobrej nápad, až si nechám zrenovovat svý Igeny, tak bych mohl taky něco nafotit... smile_anim.gif

 

 

velmi pekny kusok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...