Přejít na obsah

Hamilton Jazzmaster - názory ?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

přestože už jsem letos dárek od Ježíška dostal, včera mě manželka hóóódně překvapila.

Když jsem okukoval Hamilton Jazzmaster viewmatic najednou řekla, tak si je kup .

Na odpověď , že už Ježíšek letos naděloval řekla : no ale takový ještě nemáš ! JE TO ANDĚL !!! :D

 

To se událo v taxfree shopu, kde jsem je koupit nechtěl. Ceny super, ale protože i tak můžu nakupovat bez daně AD je AD. No a tak jsme vyrazili

do hodinářství TOLLET. No a tam ve výloze hned vedle viewmatic byly Power reserve !

No a můj anděl(převlečený za manželku) říká: Ty jsou krásný, nechceš raději tyhle ?

Na upozornění, že jsou jednou tak drahý reagovala slovy : to nevadí, vždyť jsou hezčí .

 

Tak si chci zpříjemnit čekání (resp. čas šetření) na UN či něco podobného nákupem těchto oblekovek.

Takže mě zajímají vaše názory. Protože peníze nejsou kriterium, jde mi především o poznámky k celkovému vzhledu.

Líbí se vám víc viewmatic nebo power reserve ?

post-7085-1260099505.jpg

post-7085-1260099518.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi mnohem vic Viewmatic. Muzes rict jake byly ceny? Diky

 

 

Mě se pohledově také víc líbí viewmatic. Na druhou stranu mě ale láká mít tu komplikaci navíc. No uvidíme.

Třeba mi to pomůže nějaký názor rozseknout.

Ty viewmatic stojí v taxfree shopu 359,- euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite ty bez rezervy chodu, ktera ten elegantni ciselnik dost rusi a rozbiji. Jinak pouzdro tech hodinek je velmi povedene, zejmena kombinace lestenych a brousenych ploch. Videl bych to na nejaky pekny sperk pro uzasnou manzelku :thumbsup_anim: .

 

 

Taky že jo. Dostane prstýnek.Už jsem vybral. A neví o tom, takže bude překvápko. :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si chtěl kupovat s power reserve, ale s černým páskem, o viewmaticách sem přemýšlel asi tak minutu a zavrhl je s tím, když už, tak už :-) , ale nakonec zvítězil nomos tangente, sice použitej, ale vůbec toho nelituju ;-)

 

 

Nomos nejsou můj šálek kávy. A hodinky chci pouze nové. Použité leda vintage z roku mého narození. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem stejné dilema, reserva jako komplikace byla velice lákavá, ale vizuálně mi rušila svým umístěním celkový vzhled hodinek, proto jsem šel do viewmaticu (černé), nelituju a jsem s volbou velice spokojen :guitar:

 

Ahoj,

 

prozradíš mi přesnost. Ta obyčejná ETA 2824 co v nich je by měla být přesná. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se to tady probírá, chtěl bych se zeptat na názor na značku hamilton (kvalita zpracování, řešení případných oprav) a i na model viewmatic. Zajímá mě hlavně ta kvalita zpracování a případně názor na poměr kvalita/cena. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se to tady probírá, chtěl bych se zeptat na názor na značku hamilton (kvalita zpracování, řešení případných oprav) a i na model viewmatic. Zajímá mě hlavně ta kvalita zpracování a případně názor na poměr kvalita/cena. Díky

 

 

Ahoj,

nejsem sice odborník, ale myslím, že to je jednoduché.

Hamilton má na svých stránkách české autorizované prodejce. Tak se na to zpracování zajdi k někomu z nich mrknou. Za mě je na jedničku.

Opravy (pokud nedej bože budou potřeba) dělá pro ČR Hybernia servis na Praze 7. Takže taky OK.

V modelu viewmatic je ETA 2824-2, což je obyčejný, ale celkem spolehlivý strojek. Přesnost dobrá. Někdo tu psal,že mu dělají stabilně +10s/den.

A to je slušná hodnota. Mě první měření ukázalo +8s/den, ale to ještě může být jinak až se "rozběhnou".

Cena / kvalita posoudit neumím. Ceníková cena tady je 495,- euro. Za platbu v hotovosti mi nabídli cenu 450,- euro. Jestli je to dobrý ? Já nevím.

Mě se líbí, měl jsem na ně prachy, tak jsem je koupil a víc nad tím nebádám. Chtěl jsem swiss made a tak ho mám. Japonec má třeba poměr lepší,

ale od nich já osobně chci elektroniku a ne hodinky. Tož tak. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně je to jednoduché. Umístění ukazatele rezervy ve mně sice vyvolává smíšené pocity (včetně tvaru), ale co je dle mého vkusu faaakt hnusný :thumbsdown_anim: , tak to je samotný nápis. Dost silně ve mně evokuje představu, kdy hodinář sděluje: podívej blbečku, tohle je ona profláknutá POWER RESERVE ..... Takže bez rezervy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...