Přejít na obsah

www.creationwatches.com


mmako

Doporučené příspěvky

Takže věc se má opravdu tak, že hodinky ač jsem je objednával a měli je skladem, tak nyní je skladem nemají a nabízejí ať si vyberu jiný model. Už jsem zažádal o refund na paypal, tak doufám, že jim to nebude moc dlouho trvat. Díky za info s paypalem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak refund ze strany creationwatches vzhledem ke státnímu svátku proběhl celkem rychle, dnes ráno vše vyřízeno. Pořád zde ale zůstává to, že prodejce zboží které měl skladem a nechal si objednávku proplatit, najednou druhý den skladem neměl a neobtěžoval se poslat ani email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mohli byste mi pls napsat, jak to v praxi přesně chodí co se cla a DPH týká, když zboží z Creationwatches posílají přes DHL? Co jsem si kde našel, je moje představa taková, že při vstupu do ČR zachytí zásilku na celnici, kde mi podle doprovodných dokladů vyměří clo, příp DPH. Dojde mi výměra všech těchto poplatků společně balíkem DHLkem (a já to do určitého data musím zaplatit), nebo dostanu extra výzvu a balík nepustí dál dokud výměřenou částku nezaplatím, nebo ještě úplně jinak?? Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenost s objednávkou Japan Domestic Seiko a jejich procelením? Kamarád objednal konkrétně Suma a od 9.1. a ze sledování zásilky je vidět, že visí v Praze na celnici. Byly poslány rovnou z Japonska. Telefon do objednávky neuváděl. Je potřeba kontaktovat celníky? Nebo creationwatches? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech kontaktuje DHL Expres a podľa čísla zásielky mu povedia, či je nejaký problém, môže im aj dodatočne doplniť tel.č., poprípade nech si prekontroluje maily, či mu neprišla výzva od DHL na doloženie potrebných dokladov k precleniu.

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo, jenomže to doručuje od zdroje Japan Post. Ono to není jako, když jsem se tady, podobně jako ostatní, rozplýval, jak to ze toho Singapůru hezky vodcejpalo. Creationwatches poslalo tohle trackování https://trackings.post.japanpost.jp/services/srv/search/direct?searchKind=S004&locale=en&reqCodeNo1=EL008657124JP&x=30&y=12 . DHL Express v tom nentokrát nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Už to tady bylo x omíláno, co nejdříve zkusit hledat?

Tondo, nebuď na něj takovej, na creationu to funguje pořád trochu jinak. Já osobní zkušenost nemám, ale někde na foru jsem zachytil, že někdo objednával nedávno modrá Maka za 92 éček a kompletní doplatek ze vším všudy byl necelých 260kč, což určitě nepokryje 21% DPH a 180kč vyclívku. Tak se zkusit obrátit na něj.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/70725-kvalitn%C3%AD-hodinky-do-3000/page-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tondo, nebuď na něj takovej, na creationu to funguje pořád trochu jinak. Já osobní zkušenost nemám, ale někde na foru jsem zachytil, že někdo objednával nedávno modrá Maka za 92 éček a kompletní doplatek ze vším všudy byl necelých 260kč, což určitě nepokryje 21% DPH a 180kč vyclívku. Tak se zkusit obrátit na něj.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/70725-kvalitn%C3%AD-hodinky-do-3000/page-2

U creationwatches zásilky běžně označují jako dárek s nižší cenou, tedy obdoba jako u mywatcheshub, což se samozřejmě může změnit, proto bych raději počítal s částkou vyšší a pak byl příjemně překvapen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...