Přejít na obsah

DEEP BLUE


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

A co takhle zánovní za 30k ? Bude použité tritium (žluté na hodinách a ručičkách) stačit? Hledám model co bude maximálně svítít i bez přístupu světla, zároveň mám rád chrono a chybí mi potápky :)

 

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tritium je fajn a pokud jsou hodinky nový, tak pár let OK. Pak ale nastane útlum a najednou zjistíš, že máš "obyčejný" chrona za XX litrů. Navíc od značky, která je sice v pohodě, ale ne zase tak extra, aby po limitkách byla nějaká větší sháňka. Jestli máš ovšem požadavek na tritiovky chrona v automatu a nechceš to měnit, tak to moc velký výběr skutečně není a ty DB z toho vychází asi nejlíp. V quartzu by se daly vzít třeba Trasery pod 20 táců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli hledas ultimatni sviceni tritiem v automatu za malo penez, mrkni po Aragonech Enforcer T100 68 tubes. Sam sem mel nekolikery Deep Blue (a zrovna zase jedny mam) a dvoje Aragony a Nemuzu na kvalitu Aragonu rict ani pul slova. Zrovna Enforcery jsem poustel zde na foru, protoze jsem zhubl a to i na zapesti, takze mi byly velke. Pokud mas zapesti 20+, neni co resit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 15-20 let je bohužel jenom přání, protože reálný pokles je po cca 6-7 letech (tady lze ocenit firmu DB, že si všechno nechá dělat ve várkách "čerstvý" a neválí se jim to někde ve skladu kdovíjak dlouho). A T100 není žádný lepší tritium, ale pouze označuje celkový množství v daných hodinkách neboli když srovnáme třeba identický model Nite Icon T25 a Nite Icon T100, tak se u T100 jedná pouze o silnější indexy (takže tritia je tam celkově víc než 25 a max. 100), ale ručičky jsou furt jedny a ty samý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli hledas ultimatni sviceni tritiem v automatu

Ano hledám a pro mi spadlo do hledáčku DB. Už i píšu s Marcinem ohledně svitivých modelů, ale zajímal mne názor na ty výroční, který se eventuálně dají sehnat...

 

Pokud mas zapesti 20+, neni co resit!

Ne to nemám a ty Recony jsou asi tak max pro mne.

 

Edit překlepu

Upraveno uživatelem zdeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdeno: Jeste pak DB Daynight T100 s 63-ma nebo 64-mi trubicemi. To je mozna alternativa za rozumnou cenu. Nejsou to sice chrona, jen klasicke potapky, ale "po tme" to nepoznas ;-).

Jedny jsou zde zrovna v prodeji. Ovsem jsou to 47-ky, takze na velkou tlapu...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...