Přejít na obsah

DEEP BLUE


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele, kluci, a neni to vlastne fuk?

Hodinky sviti, nekomu se libi, nekomu mene, nekdo si je koupi a je spokojeny.

Ja sem s hodinkama s tritiem spokojeny dycky a vcil si rikam, ze Traser Red Alert je to, co opravdu "potrebuju" ;-).

Mir a tritium s vami  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nemohl jsem se dočkat až dorazí objednané DAYNIGHT TRITDIVER T-100, tak jsem si objednal nějaký tritiový trubice na takové to ´DIY´ hraní a dnes dorazila 1,6x6mm a musím říct, že vidět tu záři v zabalené obálce je pecka! Doufám že se DEEP BLUE a atomictime pochlapí a doručí co nejdřív, protože se na tritium v hodinkách o zimní sezóně nemůžu dočkat ;)

af5c1fe38bfe2eeb7bca4039a3d7efc9.jpg

Foceno mobilem ve tmě a bez úprav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

A je to tu!

a7af5486d2a1fe0179d3f3d5aa570b98.jpg

 

Takže jedna noční, ihned po vybavení z krabice:

f07e8edd61cf9375c52c4275bb9d2b01.jpg

 

Večerní umělé osvětlení

6424af587e96c5dac8dd5bb13df015e7.jpg

 

A jedna ranní už bez fólií

d9c3c7becfc2d63f4cb3ea590ad5dddf.jpg

 

Po nějakých peripetiích s Atomictime(víc napíšu do patřičné kategorie hodnocení), jsem to už vzdal a rozhodl si je nechat. Ta modrá je uhrančivá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

jsem uz zase stastny s deep blue pro aqua 1500 ;-) 

...a uz zase nejsi ;-)

 

no xeňa penize nechťel padly na to vlci ...co uz ...

Nutne sem potreboval treti vlky, abych prvni nemusel nosit a druhe odvezt kamaradovi...

 

Moje "vlčí" taky nasly domov u Xenomorfa....esli on nebuduje novou jednotku rychleho nasazeni? :)

Jednu chvili jsem mel doma 3 vlky, to uz je skoro smecka :-D. Kazdopadne jsi zvan na navstevu k novemu majiteli Tvych puvodnich vlku. Pry to musite zapit. Akorat je to 400 km.

 

post-39943-0-48390100-1551989422_thumb.jpg

No a uz jsou zase doma.... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu chvili jsem mel doma 3 vlky, to uz je skoro smecka :-D. Kazdopadne jsi zvan na navstevu k novemu majiteli Tvych puvodnich vlku. Pry to musite zapit. Akorat je to 400 km.

Diky.

Pokud vsechno klapne jak ma, tak to probereme pri modlitbach pod mohutnou korunou pradavne hrusne, ktera je matkou vsech zazraku premeny plodu v tuhem skupenstvi na kapalne a ktera nam dala prvni zakladni zakon vseho byti:

§ 1

Vse co je pod 50% C2H5OH, necht je neprodlene vylito a zneskodneno. Nebot jen z mych plodu se sila dostavuje a cloveka na mysli ocistuje. Ja jsem tve slunce, ja jsem tva cesta.

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Tak mi zacalo volno. Do prace zase az 6.1. Do te doby Jizerske hory. Tak sem prevlekl a sundal formalni tah...

 

Edit: Ano, mel sem pootocenou lunetu. Vsiml sem si toho az na fotce. Uz to prefocovat nebudu, ale nebojte, v realu sem to opravil ;-).

post-39943-0-24299600-1576386245_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...