Přejít na obsah

WORKSHOP focení


niko

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pište to co Váma dělá problemy u focení hodinek atd. ať to pak můžeme probrat. Veškeré nápady jsou vítány :rolleyes:

 

Pište to co Váma dělá problemy u focení hodinek atd. ať to pak můžeme probrat. Veškeré nápady jsou vítány :rolleyes:

Počet učastníku max5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě takový nápad. Focení by mohlo probíhat tak do 18-19:00 hod. pak můžeme udělat setkání v nějaké Karvinské restauraci, toho by se mohli i účastnit další lidé. Ale to by si už musel vzít někdo jiný na starost. Co vy na to? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě takový nápad. Focení by mohlo probíhat tak do 18-19:00 hod. pak můžeme udělat setkání v nějaké Karvinské restauraci, toho by se mohli i účastnit další lidé. Ale to by si už musel vzít někdo jiný na starost. Co vy na to? :rolleyes:

Pokud to ma skoncit takto, primlouval bych se spise za sobotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada, pisu si do diare, snad budu mit volno :)

 

me dal hodne workshop s cyberem... ukazalo mi to technicke pozadavky, moznosti...

asi nema cenu resit zakladni veci kolem kompozice...

urcite by se mi hodily dalsi tipy - difuzni svetlo, moznosti sviceni, moznosti makro, pozadi...

a rad bych probral takovy sileny napad na difuzni svetlo venku... :D

 

Kibi, no, já bych raději probral základní věci ohledně svíceni a technik.

Asi bude záležet na zkušenostech přihlášených, mělo by to být aspoň trochu vyvážené. Ty už jsi docela daleko, bych řekl :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, parada... s tim trochu zkusenosti mam - cca 10000 fotek kosmetiky - s durazem na barevnou vernost...

ale jsem jen potulny fotograf hodinek... :D

 

 

 

jak fotit venku s (alespon trochu) definovanym rozptylenym svetlem... tak neco...

 

Po tolika fotkách kosmetiky bych už asi žádnou nechtěl nikdy vidět, bych přestal používat i mýdlo :sweatdrop:

Venku by to šlo taky, tam jen jde o to jestli budeš fotit hodinky detail třeba na kameni atd a nebo včetně nějakeho pozadí (krajiny atd.) Mělo by to být malinko lehčí než v interiéru a nepotřebuješ ani moc věcí. Měla by stačit 1-2 odrazne desky (mále) a rozptylku a asistenty :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tak nejak + prusvitna zastena na prirozene svetlo...? a asistentky, ja radsi asistentky... :)

 

Jojo, tak nějak. Chce to jen vyzkoušet. Samozřejmě jsi odkazaný odkud svítí slunce, takže podle toho musíš stavět celou scenu, není to tak když si prostě přemistíš blesk z prava do leva a nebo svitíš z vrchu a taky ti trošku bude dělat problém vítr :rolleyes: Ale ve slunný den budeš mít hodně světla a hlavně krásné.

Asistentky jsou lepší, ale většinou moc rozptylují... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, jo... nic jednoduchyho... a to me laka... :)

asistentky se v pripade nebezpeci poskrabani hodinek o sutr hodi i jako podlozka... ;)

 

hmm, pěkné hodinky, taky bych někde našel něco podobného, ale niní to až tak decentní :rolleyes:

 

Pokud by rozptylovaly to svetlo tak by to byl jeste prijemnej bonus :thumbsup_anim:

 

No to právě moc neumí, vetšinou rozptylují fotografa :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GOPAS - tam to zbytecne prozivaji... :D

 

Tak nějakou omáčku kolem úprav si můžeme říct pokud by byl čas, ale to určite nebude :rolleyes: Chtěl bych ať si každý může vyzkoušet nafotit svoje hodinky, ať můžeme pak rozebrat ty fotky a říct si něco o nich. apod. Tyk asi bude dobré když všichni nafotí i jedny stejné hodinky ať je nějaké porovnání. Určitě si řekneme něco o tom jak fotit v domácích podmínkach a jak udělat provizorní miniateliér. Berte to spíše jako setkání než x hodin školního vyučování :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...