Přejít na obsah

WORKSHOP focení


niko

Doporučené příspěvky

Já doufám, že to bylo pro kluky inspirativní a něco si z workshopu odvezli. K tomu se, ale musí vyjádřit oni :rolleyes: Z mého pohledu: viděl jsem jak začínají o samotné fotografii přemýšlet a snaží se uplatnit to co učili. Udělali docela velký skok kupředu a myslím, že to půjde poznat i na fotkách, které sem dají. Jajsem už nějaké viděl při konzultaci a na pivě :rolleyes: A líbí se mi, mají pochvalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chápeš to perfektně.

 

jasný, takže potřebuju: zrcadlovku, stativ, makroobjektiv, teleobjektiv, blesk, dálkovej odpalovač, aspoň 2 světla, aspoň 2 velký polystyreny jako odrazovou plochu, pár závěsů různých barev jako pozadí...

... přednesu to doma, furt se mě ptaj, co chci k narozkám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, takže potřebuju: zrcadlovku, stativ, makroobjektiv, teleobjektiv, blesk, dálkovej odpalovač, aspoň 2 světla, aspoň 2 velký polystyreny jako odrazovou plochu, pár závěsů různých barev jako pozadí...

... přednesu to doma, furt se mě ptaj, co chci k narozkám :D

 

NO, jestli chceš fotit hodinky...tak na začátek si vystačíš: Foťák, hodinky, světelný stan, 1 světlo, 2-3 malé odrazné desky, pozadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem se probral z bezvědomí, ta cesta mne skoro zabila :crying_anim02:

 

Workshop byl super, veliké díky NIKO :speak_cool: Mně se to moc líbilo a musím říct, že mi některé věci začínají dávat smysl. Teď to bude chtít co nejdříve si udělat čas a vyzkoušet si to doma sám (dokud si pamatuju) a zjistit co a jak v domácích podmínkách (snad nevyhořím :) ).

 

Dvě tři fotky ze včerejška hodím až budu mít chvilku.

 

Ještě jednou díky, bylo to super - a kdo nepřijel, přišel o hodně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Workshop byl super, veliké díky NIKO :speak_cool: Mně se to moc líbilo a musím říct, že mi některé věci začínají dávat smysl. Teď to bude chtít co nejdříve si udělat čas a vyzkoušet si to doma sám (dokud si pamatuju) a zjistit co a jak v domácích podmínkách (snad nevyhořím :) ).

 

To jsem rád, že se Ti work...líbil. Udělali jste všichni kus práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, hrozně mě to mrzí :( Těšil jsem se, ale bohužel jsem měl sportovní akci a tým mě potřeboval... Ta fotka HIFIho ruky je úžasná.

 

Hifi ti snad předá nějaké zkušenosti, šlo mu to. JJ, HIFI ma asi fotogenickou ruku :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dávám pár obrázků...

 

Karvina2.jpg

 

Tohle je první verze, chtěl jsem udělat nějaké změny ale časově to bohužel nevyšlo...

 

Karvina4.jpg

 

A toto byl pokus o napodobení NIKA, viz obrázek na předchozí stránce. To že je více temný, je úmysl...

 

Karvina7.jpg

 

Vždy připraven, aneb reflexní vestu je třeba mít vždy u sebe, kdyby došly oranžový papíry :guitar:

 

Karvina6.jpg

 

Ty obrázky jsou mimochodem i chronologicky, což je ostatně vidět protože ukazují čas - narozdíl od Aldy je mám seřízené :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...