Jump to content

Recommended Posts

Posted

Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-)

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
To není osud, to je chronobundus :P

Ale gratuluju, jsou krásný!!!

 

 

Jojo doufám, že vydrží o něco déle než jejich předchůdkyně :P

Posted
Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-)

Gratulace - pro mne nejhezčí Béčka, připomínají mi PO. Mimochodem ty jsem si pořídil taky nadvakrát, moc mi chyběly. Bohužel se s nima budu muset možná zase rozloučit, ale to už je OT.

Takže ještě jednou tleskám a přeji, ať už se nestěhují.

Posted

No vzhledem k faktu, ze jsi mi je pujcil na ruku musim rict, ze jsou opravdu prdacke :speak_cool: a tem tah, ktery se mi na fotkach moc nelibil bych do sveta nepoustel ani za nic :2guns:

Posted (edited)
Jojo doufám, že vydrží o něco déle než jejich předchůdkyně :P

 

Dávám ti tak měsíc, než budeš schánět Steelfishe na tahu :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

jestli vam by beze me nebylo lip, kucii :)

 

No seš někdy horší než mor :thumbsup_anim: Ty tvoje prodeje se nedaj rozdejchat!

Edited by Frantik
Posted (edited)
jestli vam by beze me nebylo lip, kucii :)

 

 

:-) To bych je zřejmně nikdy neměl takže nee :P

Edited by Messiah
Posted (edited)

Kluci vy jste magori, proc je prodavate kdyz je zase chcete zpatky :lol: A pochybuju, ze na tom vydelate ......

EDIT: Abych si jen neplacal jatra - Tuhle klasiku jsem mel nedavno v ruce a maji takove zvlastni kouzlo ( coz mozna vysvetluje opakovane nakupy ), a na tom meshi vyniknou jeste vic.

Edited by Dantechno
Posted
Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-)

Ale on uz predal asi 4. alebo 5. SOH. Mas co dohanat. :)

Posted

Gartuluju! Předpokládám, že jsou to ty, který jsem taky cca měsíc měl, tak ty byly fakt moc pěkný. :)

Posted

Gratului. Jsout to Béčka, které mi poslední dobou leží dost v hlavě, asi se na ně budu muset dojít podívat osobně do prodejny a zřejmě neodolám,jsou opravdu něčím dost přitažlivý. Po navitimerech rozhodně nejhezčí breitling model.

Posted

Tak po celodení expozici na mé mužně chlupaté hnátě, jsem se rozhodl, že si nechám mesh a gumu strelim :-D má někdo zájem?

Posted (edited)

SUPEROCEAN HERITAGE 46 STAHL STEEL

 

Lederband, Dornschließe Leatherstrap, buckle 64 000

Lederband, Faltschließe Leatherstrap, folding clasp 68 000

Krokoband, Dornschließe Crocostrap, buckle 70 500

Krokoband, Faltschließe Crocostrap, folding clasp 74 500

Diver-Pro Armband, Dornschließe Diver Pro strap, buckle 62 500

Ocean Racer Armband, Faltschließe Ocean Racer strap, folding clasp 68 000

Ocean Classic Armband Stahl Ocean Classic bracelet steel 72 000

 

ceny z 04/2009 v Brne, jak je to ted netusim

Edited by sibirnaya
Posted
SUPEROCEAN HERITAGE 46 STAHL STEEL

 

Lederband, Dornschließe Leatherstrap, buckle 64 000

Lederband, Faltschließe Leatherstrap, folding clasp 68 000

Krokoband, Dornschließe Crocostrap, buckle 70 500

Krokoband, Faltschließe Crocostrap, folding clasp 74 500

Diver-Pro Armband, Dornschließe Diver Pro strap, buckle 62 500

Ocean Racer Armband, Faltschließe Ocean Racer strap, folding clasp 68 000

Ocean Classic Armband Stahl Ocean Classic bracelet steel 72 000

 

ceny z 04/2009 v Brne, jak je to ted netusim

 

 

Hm tak buď máš velkou slevu nebo jsou ve zlíně jeblí páč tam stojí na kovu 86? Tak nějak..

Posted

Hmm, díky za přehled cen tady u nás. Čekal jsem, že to bude horší :smile_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...