Messiah Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-) Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Frantik Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 To není osud, to je chronobundus Ale gratuluju, jsou krásný!!!
Messiah Posted April 8, 2010 Author Report Posted April 8, 2010 To není osud, to je chronobundus Ale gratuluju, jsou krásný!!! Jojo doufám, že vydrží o něco déle než jejich předchůdkyně
ricous Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-) Gratulace - pro mne nejhezčí Béčka, připomínají mi PO. Mimochodem ty jsem si pořídil taky nadvakrát, moc mi chyběly. Bohužel se s nima budu muset možná zase rozloučit, ale to už je OT. Takže ještě jednou tleskám a přeji, ať už se nestěhují.
Boudy Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 No vzhledem k faktu, ze jsi mi je pujcil na ruku musim rict, ze jsou opravdu prdacke a tem tah, ktery se mi na fotkach moc nelibil bych do sveta nepoustel ani za nic
Hugo14 Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 Shoda s Ricousem. Nekrásnější (možná jediný, ale to bych byl kamenován) Breitlingy.
Frantik Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 (edited) Jojo doufám, že vydrží o něco déle než jejich předchůdkyně Dávám ti tak měsíc, než budeš schánět Steelfishe na tahu jestli vam by beze me nebylo lip, kucii No seš někdy horší než mor Ty tvoje prodeje se nedaj rozdejchat! Edited April 8, 2010 by Frantik
Messiah Posted April 8, 2010 Author Report Posted April 8, 2010 (edited) jestli vam by beze me nebylo lip, kucii :-) To bych je zřejmně nikdy neměl takže nee Edited April 8, 2010 by Messiah
Dantechno Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 (edited) Kluci vy jste magori, proc je prodavate kdyz je zase chcete zpatky A pochybuju, ze na tom vydelate ...... EDIT: Abych si jen neplacal jatra - Tuhle klasiku jsem mel nedavno v ruce a maji takove zvlastni kouzlo ( coz mozna vysvetluje opakovane nakupy ), a na tom meshi vyniknou jeste vic. Edited April 8, 2010 by Dantechno
emte Posted April 8, 2010 Report Posted April 8, 2010 Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-) Ale on uz predal asi 4. alebo 5. SOH. Mas co dohanat.
Kalifx Posted April 9, 2010 Report Posted April 9, 2010 Gartuluju! Předpokládám, že jsou to ty, který jsem taky cca měsíc měl, tak ty byly fakt moc pěkný.
ron Posted April 9, 2010 Report Posted April 9, 2010 Gratului. Jsout to Béčka, které mi poslední dobou leží dost v hlavě, asi se na ně budu muset dojít podívat osobně do prodejny a zřejmě neodolám,jsou opravdu něčím dost přitažlivý. Po navitimerech rozhodně nejhezčí breitling model.
Messiah Posted April 9, 2010 Author Report Posted April 9, 2010 Tak po celodení expozici na mé mužně chlupaté hnátě, jsem se rozhodl, že si nechám mesh a gumu strelim :-D má někdo zájem?
lastam Posted April 9, 2010 Report Posted April 9, 2010 teda vy jste taky dobry posuci, ja zas malem neunikl druhe koupi bondovek pred par dny, lomcovalo to se mnou jak svin...
martin151 Posted April 10, 2010 Report Posted April 10, 2010 (edited) Ahoj,ja jsem take velmi spokojen, tez zakoupene v Brne Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited April 10, 2010 by martin151
ron Posted April 10, 2010 Report Posted April 10, 2010 Můžu se zeptat, kolik stojí v Čechách na gumě?
sibirnaya Posted April 11, 2010 Report Posted April 11, 2010 (edited) SUPEROCEAN HERITAGE 46 STAHL STEEL Lederband, Dornschließe Leatherstrap, buckle 64 000 Lederband, Faltschließe Leatherstrap, folding clasp 68 000 Krokoband, Dornschließe Crocostrap, buckle 70 500 Krokoband, Faltschließe Crocostrap, folding clasp 74 500 Diver-Pro Armband, Dornschließe Diver Pro strap, buckle 62 500 Ocean Racer Armband, Faltschließe Ocean Racer strap, folding clasp 68 000 Ocean Classic Armband Stahl Ocean Classic bracelet steel 72 000 ceny z 04/2009 v Brne, jak je to ted netusim Edited April 11, 2010 by sibirnaya
Messiah Posted April 11, 2010 Author Report Posted April 11, 2010 SUPEROCEAN HERITAGE 46 STAHL STEEL Lederband, Dornschließe Leatherstrap, buckle 64 000 Lederband, Faltschließe Leatherstrap, folding clasp 68 000 Krokoband, Dornschließe Crocostrap, buckle 70 500 Krokoband, Faltschließe Crocostrap, folding clasp 74 500 Diver-Pro Armband, Dornschließe Diver Pro strap, buckle 62 500 Ocean Racer Armband, Faltschließe Ocean Racer strap, folding clasp 68 000 Ocean Classic Armband Stahl Ocean Classic bracelet steel 72 000 ceny z 04/2009 v Brne, jak je to ted netusim Hm tak buď máš velkou slevu nebo jsou ve zlíně jeblí páč tam stojí na kovu 86? Tak nějak..
ron Posted April 11, 2010 Report Posted April 11, 2010 Hmm, díky za přehled cen tady u nás. Čekal jsem, že to bude horší
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now