Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
To není osud, to je chronobundus :P

Ale gratuluju, jsou krásný!!!

 

 

Jojo doufám, že vydrží o něco déle než jejich předchůdkyně :P

Odesláno
Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-)

Gratulace - pro mne nejhezčí Béčka, připomínají mi PO. Mimochodem ty jsem si pořídil taky nadvakrát, moc mi chyběly. Bohužel se s nima budu muset možná zase rozloučit, ale to už je OT.

Takže ještě jednou tleskám a přeji, ať už se nestěhují.

Odesláno

No vzhledem k faktu, ze jsi mi je pujcil na ruku musim rict, ze jsou opravdu prdacke :speak_cool: a tem tah, ktery se mi na fotkach moc nelibil bych do sveta nepoustel ani za nic :2guns:

Odesláno (upraveno)
Jojo doufám, že vydrží o něco déle než jejich předchůdkyně :P

 

Dávám ti tak měsíc, než budeš schánět Steelfishe na tahu :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

jestli vam by beze me nebylo lip, kucii :)

 

No seš někdy horší než mor :thumbsup_anim: Ty tvoje prodeje se nedaj rozdejchat!

Upraveno uživatelem Frantik
Odesláno (upraveno)
jestli vam by beze me nebylo lip, kucii :)

 

 

:-) To bych je zřejmně nikdy neměl takže nee :P

Upraveno uživatelem Messiah
Odesláno (upraveno)

Kluci vy jste magori, proc je prodavate kdyz je zase chcete zpatky :lol: A pochybuju, ze na tom vydelate ......

EDIT: Abych si jen neplacal jatra - Tuhle klasiku jsem mel nedavno v ruce a maji takove zvlastni kouzlo ( coz mozna vysvetluje opakovane nakupy ), a na tom meshi vyniknou jeste vic.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odesláno
Tak jsem se už podruhé v životě sešel se sibirnayou a už po druhé si vezu domů uplně ty stejné hodinky? To je osud ne? :-)

Ale on uz predal asi 4. alebo 5. SOH. Mas co dohanat. :)

Odesláno

Gratului. Jsout to Béčka, které mi poslední dobou leží dost v hlavě, asi se na ně budu muset dojít podívat osobně do prodejny a zřejmě neodolám,jsou opravdu něčím dost přitažlivý. Po navitimerech rozhodně nejhezčí breitling model.

Odesláno

Tak po celodení expozici na mé mužně chlupaté hnátě, jsem se rozhodl, že si nechám mesh a gumu strelim :-D má někdo zájem?

Odesláno (upraveno)

SUPEROCEAN HERITAGE 46 STAHL STEEL

 

Lederband, Dornschließe Leatherstrap, buckle 64 000

Lederband, Faltschließe Leatherstrap, folding clasp 68 000

Krokoband, Dornschließe Crocostrap, buckle 70 500

Krokoband, Faltschließe Crocostrap, folding clasp 74 500

Diver-Pro Armband, Dornschließe Diver Pro strap, buckle 62 500

Ocean Racer Armband, Faltschließe Ocean Racer strap, folding clasp 68 000

Ocean Classic Armband Stahl Ocean Classic bracelet steel 72 000

 

ceny z 04/2009 v Brne, jak je to ted netusim

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odesláno
SUPEROCEAN HERITAGE 46 STAHL STEEL

 

Lederband, Dornschließe Leatherstrap, buckle 64 000

Lederband, Faltschließe Leatherstrap, folding clasp 68 000

Krokoband, Dornschließe Crocostrap, buckle 70 500

Krokoband, Faltschließe Crocostrap, folding clasp 74 500

Diver-Pro Armband, Dornschließe Diver Pro strap, buckle 62 500

Ocean Racer Armband, Faltschließe Ocean Racer strap, folding clasp 68 000

Ocean Classic Armband Stahl Ocean Classic bracelet steel 72 000

 

ceny z 04/2009 v Brne, jak je to ted netusim

 

 

Hm tak buď máš velkou slevu nebo jsou ve zlíně jeblí páč tam stojí na kovu 86? Tak nějak..

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...