Bert Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Velmi, velmi nemilá příhoda. Odjíždím do práce. Krásné velké silné auto. Na sobě vystajlovanej obleček, že by mi ho i Spiderer záviděl. Je krásné jarní ráno. Pouštím své oblíbené CD. Zastavuji na první křižovatce. Letmý pohled do leva, jestli něco nejede. A v tom: Ježíšmarjá, to snad ani není možný, vždyť já mám na zápěstí svoje stříbrný BWCčka na hnědý teletině. Co na tom, že mají krásně modřený ručky, jinou korunku a jsou laděné samotným Mechánem.Já jsem si přece plánoval vzít ty úžasný Bigdate Perrelety na šedým krokoušovi. To jsou ty správné hodinky k outfitu na dnešní den. Help! Kde jenom jsou? Ha, v tašce v kufru auta. Mám nápad. Na semaforech vystoupím, a rychle je vyndám. Zas ? Praha, jindy samá kolona a dnes po ránu jako na vztek ? všechno jede. Deset minut neskutečných nervů. Nejsem schopen se soustředit na jízdu, natož pak telefonovat. Pořád si představuji, jak by ty Perrelety byly na ruce fajn. Teprve na stojící magistrále vyskakuji z vozu, a beru kufr útokem. Nervózně šmátrám v tašce. Hurá, mám je. Za jízdy (díky bohu za automat) si je dávám na ruku. Přijíždím na křižovatku. Letmý pohled do leva, jestli něco nejede. A vše je na silnici i v autě v pořádku. Prosím, prosím, napište mi, že je tohle úplně normální ......
Murphy97 Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 "Uďo, uvolni se, fšechno je f požádku!" Berte, já si za jízdy hodinky fotím spolu s volantem, povystrčené z rukávu. Minule jsem si všiml, jak se mi směje řidič plazící ve vedlejší koloně. Do toho jsem snídal, telefonoval a popíjel kafe. A jeden kamarád se za jízdy tak nemohl vynadívat na své nové Portugalky, že na něj na každém semaforu troubili, že už je zelená a bylo by vhodné rozjet se. Už jsi v pohodě?
Skalamander Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 "Uďo, uvolni se, fšechno je f požádku!" Berte, já si za jízdy hodinky fotím spolu s volantem, povystrčené z rukávu. Minule jsem si všiml, jak se mi směje řidič plazící ve vedlejší koloně. Do toho jsem snídal, telefonoval a popíjel kafe. A jeden kamarád se za jízdy tak nemohl vynadívat na své nové Portugalky, že na něj na každém semaforu troubili, že už je zelená a bylo by vhodné rozjet se. Už jsi v pohodě? To je klasika, já už na cestu moc nekoukám
honza71 Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Prosím, prosím, napište mi, že je tohle úplně normální ...... worried_anim.gif No přece nechceš, aby jsme Ti lhali ?!? Co je na tý příhodě pro mě krásný, je fakt, že takhle blbneš kvůli Perreletům. Já ty svoje málem prodal. Naštěstí je tu nikdo za ty prachy nechtěl, tak jsem zase vychladl a zrovna je mám na ruce. Hezký "sladěný" metroušský den.
wave ceptor Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Nezlob se na mně, ale upřímně ty by ses měl léčit, takového magora jsem ještě neviděl. Sorry ale je to tak.
bandicoot Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Jó hochu, já se jednou na cestě do práce z ruzyně na žižkov otočil pro hodinky v karlíně - celej den bych totiž byl úplně marnej. No a pozorování lumi v Husákovu tichu taky bezpečnýmu popojíždění v cukající koloně nepřidá
farářskej Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Prosím, prosím, napište mi, že je tohle úplně normální ...... Myslím, že jsi v hajzlu. To je tady normální.
MarcelG Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Jó hochu, já se jednou na cestě do práce z ruzyně na žižkov otočil pro hodinky v karlíně - celej den bych totiž byl úplně marnej. No a pozorování lumi v Husákovu tichu taky bezpečnýmu popojíždění v cukající koloně nepřidá To s tím vracením se zpátky domů pro hodinky při cestě do práce taky znám. Jen jednou jsem se NEVRÁTIL zpět pro ně, protože jsem si řekl, že budu nad věci a že mě to přece nemůže nijak rozhodit,ne ... a celý den jsem byl jak bez duše
bandicoot Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 obcas se poranu nemuzu rozhodnout, ktere si dneska vezmu do prace... ja se tohle dilema právě snažím vyřešit prodejem B-Uhr a minimalizací stáje na zenith - protrek
vraby Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 já si za jízdy hodinky fotím spolu s volantem, povystrčené z rukávu.Minule jsem si všiml, jak se mi směje řidič plazící ve vedlejší koloně. Do toho jsem snídal, telefonoval a popíjel kafe. No s tímhle bych se moc nechlubil,je tohle normální když řídím auto? Aha řidič z Prague mistr světa.Až někoho zabiješ tak ti ty hodinky budou k h...u.Sorry,ale musel jsem to sem napsat.Samej gentleman tady na fóru,ale na silnici asi pěkný prase.
Onisan Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Velmi, velmi nemilá příhoda. Odjíždím do práce. Krásné velké silné auto. Na sobě vystajlovanej obleček, že by mi ho i Spiderer záviděl. Je krásné jarní ráno. Pouštím své oblíbené CD. Zastavuji na první křižovatce. Letmý pohled do leva, jestli něco nejede. A v tom: Ježíšmarjá, to snad ani není možný, vždyť já mám na zápěstí svoje stříbrný BWCčka na hnědý teletině. Co na tom, že mají krásně modřený ručky, jinou korunku a jsou laděné samotným Mechánem.Já jsem si přece plánoval vzít ty úžasný Bigdate Perrelety na šedým krokoušovi. To jsou ty správné hodinky k outfitu na dnešní den. Help! Kde jenom jsou? Ha, v tašce v kufru auta. Mám nápad. Na semaforech vystoupím, a rychle je vyndám. Zas ? Praha, jindy samá kolona a dnes po ránu jako na vztek ? všechno jede. Deset minut neskutečných nervů. Nejsem schopen se soustředit na jízdu, natož pak telefonovat. Pořád si představuji, jak by ty Perrelety byly na ruce fajn. Teprve na stojící magistrále vyskakuji z vozu, a beru kufr útokem. Nervózně šmátrám v tašce. Hurá, mám je. Za jízdy (díky bohu za automat) si je dávám na ruku. Přijíždím na křižovatku. Letmý pohled do leva, jestli něco nejede. A vše je na silnici i v autě v pořádku. Prosím, prosím, napište mi, že je tohle úplně normální ...... Je to normální...
Bert Odesláno 23. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Je to normální... Jé, konečně někdo, kdo odpovídá jak ho to ve škole hezky naučili. Onione, až se mi vrátí ze švýcarska ty diskutabilní eFka :-) tak Ti je snad i půjčím.
Onisan Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Jé, konečně někdo, kdo odpovídá jak ho to ve škole hezky naučili. Onione, až se mi vrátí ze švýcarska ty diskutabilní eFka :-) tak Ti je snad i půjčím. Mě se stalo to samé.. takže to je normální.. A odpovídat na otázku je základ, byť to tady u některých jedinců, s poškozenou DNA, nebývá zvykem
onney Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Nezlob se na mně, ale upřímně ty by ses měl léčit, takového magora jsem ještě neviděl. Sorry ale je to tak. Každý má něco, z čeho by se měl léčit :-) Bohužel i já jsem se nakazil tím virem. Jak on se jen jmenuje...... .......Chronobundus, myslím
Onisan Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Jé, konečně někdo, kdo odpovídá jak ho to ve škole hezky naučili. Onione, až se mi vrátí ze švýcarska ty diskutabilní eFka :-) tak Ti je snad i půjčím. btw: eFka? ? co to je?
Bert Odesláno 23. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 btw: eFka? ? co to je? Tuším, že jsi chtěl více přijít na kloub mým Ferrari. Pamatuji se dobře?
Traveller Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Ježíšmarjá, to snad ani není možný, ... Já tak sem tam zpanikařím, když zapomenu nůž. Naštěstí mám v autě několik náhradních
Onisan Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Tuším, že jsi chtěl více přijít na kloub mým Ferrari. Pamatuji se dobře? Mě stačí občas uvidět ty Micetalovi Ferrari. .. bez urážky, mně to přijde obojí na stejno :) :) Prostě fajnový reklamní hodinky
Murphy97 Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 já si za jízdy hodinky fotím spolu s volantem, povystrčené z rukávu. Minule jsem si všiml, jak se mi směje řidič plazící ve vedlejší koloně. Do toho jsem snídal, telefonoval a popíjel kafe. No s tímhle bych se moc nechlubil,je tohle normální když řídím auto? Aha řidič z Prague mistr světa.Až někoho zabiješ tak ti ty hodinky budou k h...u. Sorry,ale musel jsem to sem napsat.Samej gentleman tady na fóru,ale na silnici asi pěkný prase. Brzdi Vraby, brzdi, nebo si v noci zapíchej! Přemýšlel jsem, zda to napsat, ale musím - reaguju na to prase. A když píšu o kolonách, tak jak ta jízda asi vypadá??? A v neposlední řadě: je to odlehčené téma, tak to ber trochu s nadhledem. Nebo alespoň vstávej tou správnou nohou. O mindrácích z Pražáků ani psát nebudu, navíc bydlím mimo CZ
vraby Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Brzdi Vraby, brzdi, nebo si v noci zapíchej! Přemýšlel jsem, zda to napsat, ale musím - reaguju na to prase. A když píšu o kolonách, tak jak ta jízda asi vypadá??? A v neposlední řadě: je to odlehčené téma, tak to ber trochu s nadhledem. Nebo alespoň vstávej tou správnou nohou. O mindrácích z Pražáků ani psát nebudu, navíc bydlím mimo CZ Jsem v pohodě,až si budu chtít zapíchat tak se tě raději zeptám jo?Odlehčené téma to je,na Bertovo příspěvek žádná špatná reakce není.Mě si dost rozhodil jak jezdíš,ale u tebe to je asi normální.Sorry jestli jsem se dotknul ještě někoho z Prahy,nebudu házet všechny do jednoho pytle.
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.