Jump to content

Recommended Posts

Guest salamio
Posted (edited)

Sorry za totální OT, ale musím si tady ulevit. Musel jsem teď na chvíli odejít z kanclu, protože jsem začal brečet. S Honzou i jeho bratrem Danem jsme vypili nejedno pivo v dnes již neexistujícím Pavoukovi i v jiných knajpách. Nejraději si povídal o Vonnegutovi, kterého miloval. Bude mi chybět jeho přesné uvažování a schopnost ponoru až ke kořenům. Nevím, co bych ještě napsal. Dneska se půjdu ožrat. Což je v řiti, protože jsem se ožral už včera a zítra máme plánovanou ožíračku se sousedy. Doprdele, já jsem se vždycky na jeho novou knihu těšil jako malé děcko! Zkurvený život!

Edited by salamio

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...