Guest salamio Posted April 23, 2010 Report Posted April 23, 2010 (edited) Sorry za totální OT, ale musím si tady ulevit. Musel jsem teď na chvíli odejít z kanclu, protože jsem začal brečet. S Honzou i jeho bratrem Danem jsme vypili nejedno pivo v dnes již neexistujícím Pavoukovi i v jiných knajpách. Nejraději si povídal o Vonnegutovi, kterého miloval. Bude mi chybět jeho přesné uvažování a schopnost ponoru až ke kořenům. Nevím, co bych ještě napsal. Dneska se půjdu ožrat. Což je v řiti, protože jsem se ožral už včera a zítra máme plánovanou ožíračku se sousedy. Doprdele, já jsem se vždycky na jeho novou knihu těšil jako malé děcko! Zkurvený život! Edited April 23, 2010 by salamio
Z. Posted April 23, 2010 Report Posted April 23, 2010 Ty vole... Rád jsem četl jeho sloupky v Respektu. R.I.P.
tombed Posted April 23, 2010 Report Posted April 23, 2010 a tož to je v piči, psal fajně a navíc ostravak
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now