Přejít na obsah

Dnes zemřel Jan Balabán


Doporučené příspěvky

Návštěvník salamio
Odesláno (upraveno)

Sorry za totální OT, ale musím si tady ulevit. Musel jsem teď na chvíli odejít z kanclu, protože jsem začal brečet. S Honzou i jeho bratrem Danem jsme vypili nejedno pivo v dnes již neexistujícím Pavoukovi i v jiných knajpách. Nejraději si povídal o Vonnegutovi, kterého miloval. Bude mi chybět jeho přesné uvažování a schopnost ponoru až ke kořenům. Nevím, co bych ještě napsal. Dneska se půjdu ožrat. Což je v řiti, protože jsem se ožral už včera a zítra máme plánovanou ožíračku se sousedy. Doprdele, já jsem se vždycky na jeho novou knihu těšil jako malé děcko! Zkurvený život!

Upraveno uživatelem salamio

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...