Návštěvník salamio Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 (upraveno) Sorry za totální OT, ale musím si tady ulevit. Musel jsem teď na chvíli odejít z kanclu, protože jsem začal brečet. S Honzou i jeho bratrem Danem jsme vypili nejedno pivo v dnes již neexistujícím Pavoukovi i v jiných knajpách. Nejraději si povídal o Vonnegutovi, kterého miloval. Bude mi chybět jeho přesné uvažování a schopnost ponoru až ke kořenům. Nevím, co bych ještě napsal. Dneska se půjdu ožrat. Což je v řiti, protože jsem se ožral už včera a zítra máme plánovanou ožíračku se sousedy. Doprdele, já jsem se vždycky na jeho novou knihu těšil jako malé děcko! Zkurvený život! Upraveno 23. dubna 2010 uživatelem salamio
Z. Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 Ty vole... Rád jsem četl jeho sloupky v Respektu. R.I.P.
tombed Odesláno 23. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 23. dubna 2010 a tož to je v piči, psal fajně a navíc ostravak
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se