Přejít na obsah

Submariner 2010


volfda

Doporučené příspěvky

Napsal jsem dnes mail jednomu obchodníkovi, od kterého mám Milgauss s dotazem na nový submariner, měl by ho mít během pár týdnů, hned mi vyrozumí... Měl dost slušné ceny, takže by stál za hřích :smile_anim: Jakmile se něco dozvím, dám vám vědět, ale kdybychim jich vzali víc, cena by byla nepochybně lepší... V každém případě jsem zvědavý B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Aspoň mezi tím stihnem ještě něco protočit.

 

To je velmi dobrý plán. já se na ně moc těším :smile_anim:  Nevím, jestli do nich nakonec skočím, ale jsou to pro mě odjaktěživa velmi sympatické hodinky. To, že budou až na konci roku by moho vysvětlovat, proč mi ten obchoník (z Holandska) poté zatím nenapsal. Původně očekávali, že je budou mít v průběhu června. Od Bechyněho mi napsali, že by měly být koncem června v ČR...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je velmi dobrý plán. já se na ně moc těším :smile_anim:  Nevím, jestli do nich nakonec skočím, ale jsou to pro mě odjaktěživa velmi sympatické hodinky. To, že budou až na konci roku by moho vysvětlovat, proč mi ten obchoník (z Holandska) poté zatím nenapsal. Původně očekávali, že je budou mít v průběhu června. Od Bechyněho mi napsali, že by měly být koncem června v ČR...

 

Předpokládám, že je to ten prodejce, co jsi tu někde na něj před časem hodil link. Chodím v pořád užších kruzích kolem gmt master a tak jsem mu napsal, odpověď žádná, tak ti nevím. Nicméně co jsem tak koukal po netu, rozdíly v ceně mi za ty všechny rizika web nákupu asi nestojí a radši si užiju nákup tady. Jo a v carollinu mi říkali někdy minulej tejden, že by měli mít nový suby do měsíce, jaká bude realita samozřejmě netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že je to ten prodejce, co jsi tu někde na něj před časem hodil link. Chodím v pořád užších kruzích kolem gmt master a tak jsem mu napsal, odpověď žádná, tak ti nevím. Nicméně co jsem tak koukal po netu, rozdíly v ceně mi za ty všechny rizika web nákupu asi nestojí a radši si užiju nákup tady. Jo a v carollinu mi říkali někdy minulej tejden, že by měli mít nový suby do měsíce, jaká bude realita samozřejmě netuším.

 

Hm, to je divné. Mně z Lex Watches vždy odpovídali ještě ten den... Když hledáš na chrono24, dávej si pozor, aby to byl trusted seller a aby měl i kamenný obchod. Často narazíš na dobré ceny z Německa, tam se ti vyplatí i zajet.  No, na dojem z nových subů jsem vážně zvdav :smile_anim:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nejčerstvější info, byl jsem dnes v Carollinu v servisu a pak jsem se dole zapovídal s prodejcem. Tématem byly Rolády, říkal, že Suby budou mít přelom červenec- srpen v butiku. Bude patrně tlačenka, ale budou tam naživo k vidění. Probíral jsem s ním SDDS, GMT Master II. a DJ II, vše jsem porovnával s Milgaussem. Při vyslovení jakýchkoli spekulací z mé strany nad jedním z modelů mi vždy řekl ,,počkejte na ty Suby, je to pecka". Takže se vážně těším. Mají mít posouvání délky tahu ve sponě, prý ne tak, jako SDDS, elegantněji zevnitř spony. Tvar a zpracování je prý nepřekonatelné (tvar pouzdra jako GMT). Však to tu bylo probíráno, ale toto jsou pocity někoho, kdo je opravdu viděl :)

Takže se patrně všichni sejdeme v létě v Carollinu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...